Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem akar dolgozni Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem akar dolgozni Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

7 hónapja vagyok együtt a párommal.

Mikor össze jöttünk ott hagyta az akkori munkahelyét,hogy közelebb legyünk egymáshoz ne erre menjen rá a kapcsolat.

Azóta szinte semmilyen munkája nem volt, keresget de nem igazán töri magát rajta..el megy interjúra de egyéb okokból egy sem felelt még meg neki (mindig más a kifogás) jelenleg én tartom el, több műszakban is dolgozom és bár nem kellett többet vállalnom amiatt,hogy ketten élünk a fizetésemből mégis fáradtabb vagyok talán a lelki része miatt,hogy egyszerűen semmi értelme annak,hogy havi 16-18 napot dolgozom és konkrétan semmit nem tudok magamra költeni mert kell a pénz a fontosabb dolgokra amikre eddig nem volt gondom.

Szeretem,mindenben mellette vagyok és támogatom de ez nagyon gáz.

Kezd rá menni ez az egész, együtt élünk de annyira idegesít már ez az egész,hogy minden nap össze veszünk valamin mert türelmetlen vagyok és feszült.

Szerintetek lesz munkája? Vagy léteznek ilyen emberek?

Amikor még volt pénze sokat bele fektetett a kapcsolatba anyagilag (össze költözésnél) de azóta...

Köszönöm

25/L


2022. jún. 27. 23:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
84%
Hány éves? Van egy hasonló ismerősöm..fuh nagyon gáz
2022. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Igen ,több helyen is volt elbeszélgetésen az elmúlt időszakban és állítólag innen most hívták fel,hogy kezdhetne náluk.

De van ismerősöm azon a helyen amiről Ő nem tud :D szóval semmiképpen nem tud kamuzni.

2022. jún. 28. 15:51
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Vagyona csak van... nem mindenki él hónapról hónapra mint az itteni retek álszent agy nélküli hsz-ók!
2022. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Az a baj kedves utolsó,hogy nincs

És az ő kötelező fizetendő dolgait is nekem kell rendeznem...

2022. jún. 29. 13:18
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

De gondolom, visszakéred…

Úgy a korrekt.

2022. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
98%

#24

Rendezné a fszom. Oldja meg!

2022. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
96%
Mi az, hogy az Ő kötelező dolgait is Neked kell rendezni?7 hónapja???és még nem vágtad ki? Az még csak, csak elmenne, hogy van annyi megtakarítása, hogy abból él, de így csak egy élőskődő? Nyilván előadja, hogy így szeret meg úgy szeret, mert ekkora balekot nem talál egy könnyenn még egyet.Ha nincs pénze miért költözött? Így mentél bele? Ez nem volt vészcsengő Neked?
2022. jún. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Volt félretett pénze és a saját fejemmel gondolkodva azt hittem, hogy pár hét, talán 1,2 hónap és úgyis talál munkát mert miért is ne..de nem így lett, a pénzt felélte és ugye azóta van ez a helyzet.
2022. jún. 30. 08:05
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Holnap elseje, várjuk a beszámolót, vagy a kiszámolót a lakásodból…
2022. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Az nem számít félretett pénznek ebben az esetben amit fel él 1-2 hónap alatt.Azért van ez a helyzet mert hagyod, ő meg kihasználja.
2022. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!