Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nem kíván?

Figyelt kérdés

Az a helyzet (kicsit hosszú lesz, bocsi), hogy 5 hónapja vagyunk együtt a barátommal és én úgy érzem hogy a szexuális életünk nagyon nincs rendben. Még szűz vagyok, és egyszerűen nem tudja elvenni a szüzességemet, mindig kicsúszik belőlem és nem megy be neki, ha segítek akkor utána meg kínosan érzi magát, és mondja is hogy ez olyan kellemetlen. Na most az elején sokszor próbálkozott/próbálkoztunk de az elmúlt időben egyre kevésbé. Olyan, mintha nem kívánna, most 2 hétig együtt voltunk, ebből 1 alkalommal történt bármi is (el is ment meg minden), de hiába próbálok közeledni hozzá, olyan mintha ő nem akarna, pedig látszik rajta hogy amúgy 'feláll neki' meg azzal nincs baj, csak így egyszerűen úgy érzem hogy nem kezdeményez, viszont én már nagyon le akarok vele feküdni. Mit kéne tennem?

Előre is köszönöm a segítséget, nagyon nagyon el vagyok keseredve, nem akarom hogy ennek a rovására menjen tönkre az egész kapcsolatunk.

20/L



2022. júl. 3. 00:40
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
#9 két próbálkozás volt eddig és nem fájt, mert el se jutott odáig normálisan, mert lejjebb csúszott mindig....
2022. júl. 3. 01:01
 12/32 A kérdező kommentje:
#9 most látom, hogy a #7-re írtad, nem fájt semmi, ha a pettinges próbálkozásokat gondolsz.
2022. júl. 3. 01:03
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Kézzel megfogja ő magának, irányba állítja vagy te neki és akkor nem csúszik ki.

Azt hittem talán azért bénázik veled, mert fájt neked. Csak beléd kell tolnia. Feltéve, ha elég merev.

2022. júl. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

1 lyuk van, abba még szűzen is bele kellene találnia, nemhogy, ha már 6 éve nem, az! Az, hogy bármelyikőtök kézzel segít, az meg sosem kínos, nagyon mások lehetnek a behatolás szögei, mint ami anatómiailag kivitelezhető.

Szerintem ő szűz, és nagyon cikinek érzi bevallani! Beszélgetnetek kellene, nyilván ez neki rémes lesz, de ha megmondod, hogy megoldást keresel, mert te is akarod, és szeretnéd, ha őszinte lenne, akkor remélhetőleg nyitott lesz. Ha eljátssza a hülyét, akkor nincs keresnivalótok egymás mellett.

2022. júl. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tippelek, hogy szűz a srác. Lehet 6 éve sem sikerült neki, így stresszel az egészen.
2022. júl. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
92%

Amit végképp nem értek: 5 hónap alatt csak 2 próbálkozás?

5 percen belül megpróbálnám kétszer.

2022. júl. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

#15 nem tudom mi volt vele 6 éve, nem lehet egyszerűen kihúzni a volt barátnőjével kapcsolatban semmit, pedig sokszor felmerült a téma. De lehet ez van a dologban. Eléggé visszahúzódó az tény és való, De szerintem sem kellemetlen ha segítek én is neki. Ő mondta eddig 2x is. Mikor először próbáltuk teljesen kivolt utána hogy "nem tudja miafaszt csinált" és hogy "mi van vele".

#16 leginkább csak hétvégenként találkozunk, és mindig 2 mo alatt bealszik, mert olyan a munkahelye hogy 5:30-kor kell kelnie reggel és mire ágyba kerülünk meg ilyesmi már 11-éjfél.

2022. júl. 3. 01:12
 18/32 anonim ***** válasza:
81%
A kovetkezo alkalommal mond neki, hogybte leszel felul, megfogod a farkat es ugy helyezkedsz, hogy beleulsz. Nem gaz meg 80 evesen sem. Iranyitsd te ezt a reszet.
2022. júl. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
85%

18-as Ez nem megoldás, mindkettőjüknek kellemetlen lehet. Férfinek még jobban megalázó, nőnek fizikailag rossz.

Nem ússzátok meg a beszélgetést! Az, aki még csak bele sem talál a hüvelybe álló pénisszel, az még nőt nem látott, esetleg alszik! 5 hónap, ás működő libidó esetén egyiknek sem kellene megugorhatatlan kérdésnek lennie.

2022. júl. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szűz a barátod, ügyetlen, ráadásul még félénk is. Hogyha tényleg kemény, akkor igazából semmi sem akadályoz meg, hogy határa fektesd és ráulj. Méretétől függően mozogj rajta, hogy mindig benned legyen és menni fog az. Sikerélménynek köszönhetően remélhetőleg idővel bátrabb lesz és gyakrabban fogja igényelni. Hogyha pedig ellenkezik, akkor szimplán nem akar veled szexelni.


Egyébként rossz ötlet úgy hozzáállni a kapcsolathoz, hogy minden jó csak a szexuális élet nem, mert ez egy fontos pontja a kapcsolatnak. Fiatal vagy, később nagyon meg fogod bánni, hogy szexmentes életét élsz egy olyan személlyel, akit egyébként megszerettél, piszok nehéz lesz elfelejtened! Érdemes tenni a vágyaidert, és ha a másik személynek teljesen más az igénye, akkor szimplán nem passzoltok és keress tovább. Csak így találhatsz olyan személyt, akit nagyon szeretsz, szexuális élet is működik és hosszútávon boldogok lehettek!

2022. júl. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!