Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nem kíván?

Figyelt kérdés

Az a helyzet (kicsit hosszú lesz, bocsi), hogy 5 hónapja vagyunk együtt a barátommal és én úgy érzem hogy a szexuális életünk nagyon nincs rendben. Még szűz vagyok, és egyszerűen nem tudja elvenni a szüzességemet, mindig kicsúszik belőlem és nem megy be neki, ha segítek akkor utána meg kínosan érzi magát, és mondja is hogy ez olyan kellemetlen. Na most az elején sokszor próbálkozott/próbálkoztunk de az elmúlt időben egyre kevésbé. Olyan, mintha nem kívánna, most 2 hétig együtt voltunk, ebből 1 alkalommal történt bármi is (el is ment meg minden), de hiába próbálok közeledni hozzá, olyan mintha ő nem akarna, pedig látszik rajta hogy amúgy 'feláll neki' meg azzal nincs baj, csak így egyszerűen úgy érzem hogy nem kezdeményez, viszont én már nagyon le akarok vele feküdni. Mit kéne tennem?

Előre is köszönöm a segítséget, nagyon nagyon el vagyok keseredve, nem akarom hogy ennek a rovására menjen tönkre az egész kapcsolatunk.

20/L



2022. júl. 3. 00:40
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%
Szóval azért, mert te már szultel meg férjnél voltal kb gyerekként, másnak is így kene gondolkoznia ? Értem.
2022. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Epp ez az hogy en nem voltam gyerek 20 evesen. Aki annak erzi magat, ott komoly problema van. Regen is erettek voltak 20 evesen a lanyok, ma is annak kene lenniuk, es a normalisabbak azok is.

Szep napot!

2022. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!