Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz viszony anyósjelöltel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz viszony anyósjelöltel? Vagy éppen nem szívlelitek egymást? Kort nemet is írjatok, és hogy mióta vagy együtt a pároddal! 21/L

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 09:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Eddig volt már pár anyós jelöltöm, imádtam mindet.

De ez.... 3 éve vagyunk együtt a párommal, van egy egy éves kislányunk is már.

Mindegy, szerencsére messze lakik :)


25N

2010. szept. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi nagyon jóban vagyunk egymással, de ez alapvetően neki köszönhető, remek ember, nagyon jó a természete, de komolyan. 12 éve vagyunk együtt a párommal, 2 kicsink van. Mázlista vagyok. 30/l
2010. szept. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hat azert ram ram szokott szolni leszanyosom amikor nem tetszik neki valami a lanyaval kapcsolatban de azer nagyon jolkijövünk igaz amikor beszol en sem hagyom magam olyankor meg baratnöm lecsitit minket. De mondom az estek 99,5% tökeletes a vizsonyunk.

Jah es 6 eve vagyunk együtt a baratnömmel.


26 F

2010. szept. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én a 2 és fél eves kapcsolatomban, az anyójelölttel nem csíptük egymást, fura nő, neki semmi és senki nemjó. Feszélyezve éreztem mindig magam, ha vele egy helyen voltam. Most viszont szivesen megismerném az anyósjelöltemet, de sajnos a párom anyukája meghalt 2 éve... és hamarosan új asszony jön a házba, új anyajelölt, aminek se a párom se a testvére nem örül. Annyira sajnálom szegényeket, nem szeretnék a helyükbe lenni. 23/L
2010. szept. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A mi viszonyunk nem a legjobb.

Sajnos!

Úgy érzem túl sokat foglalkozom azzal,hogy ő mit gondol.Azt hiszem túlságosan meg akarok neki felelni,és ez néha már nyomasztó nekem.

És nem tudom miért akarok ennyire megfelelni neki,mikor ő szinte nem is foglalkozik velem,mármint nem szoktunk beszélgetni.Pedig a párommal már 4 éve vagyunk együtt.

Sokat vagyok itt náluk,mert messze lakunk egymástól,most is itt vagyok már 1 hete,de az egész ittlétem olyan szorongás,mikor a párom nincs itthon.Nem tudok kivel beszélgetni.

És sokszor unatkozom!

Hogy lehet az ilyen anyósokkal bánni?

Mogorva,nem tud viccelődni(velem),komoly,és nem nőies.

A párom apukája is ha bújna hozzáfelé,eltaszítja magától.

És volt rá eset,mikor jöttem náluk a párom nem volt itthon,és mikor hazaért az anyjával a konyhába voltam,a párom megpuszilt megölelt,erre az anyja:-Óóóó,engem sosem puszilgatsz így.

Mióta volt ez a megjegyzése azóta nem szeretem ha a párom előtte ölelget,puszilgat.

2010. szept. 21. 10:32
 6/14 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez nem válasz a kérdésedre, csak leírom mint érdekességet.

Engem valahogy eddig mindegyik anyósjelölt szeretett. Volt köztük olyan, aki először utált, mert túl fiatalnak tartott a fiához, aztán én lettem a kedvenc "meny-jelöltje". Az első pasimnak a szülei meg egyenesen odáig voltak értem, az utánam következő barátnőit viszont utálták. Engem azóta is bírnak. Nem tudom miért, mert sose jópofiztam a szülőknek, mindig őszinte voltam, ugyanakkor tisztelettudó is. Lehet pont ezért kedveltek meg. Ahogy észrevettem, sokan nem adják meg a kellő tiszteletet a párjuk szüleinek. Szerintem ez lehet a legfőbb gond. Nem kell bólogatva vigyorogni mindenre, amit mondanak, hanem kulturáltan, halkan, nagyon odafigyelve a helyes megfogalmazásra elmondani a saját véleményünket. Persze vannak extrém anyósjelöltek is, de én most az átlagról beszélek.

22l

2010. szept. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Át tudom érezni a szorongásodat, 3 évnyi kapcsolat után én felléllegeztem komolyan, hogy többet nem kell odamennem. A kapcsolat sem volt vmi fényes, de az anyósjelölttel egyszerűen görcsberándult a gyomrom, és sokat voltam én is náluk egyedül az anyjával. 24/L
2010. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én rosszul vagyok az anyósoméktól.

Nem lehet velük beszélni, mert annyira "ingerszegény környezetben élnek". Mindenre csak hümmögnek, meg annyit mondanak, hogy "ÚÚÚgye". Nincs véleményük semmiről, ha mesélünk nekik valamit, hogy hol voltunk, vagy mit csináltunk, akkor látszik az arcukon, hogy nem értik amit mondunk, de nem is érdekli őket.

Szerencsére messze laknak, nagyon ritkán látom őket, mert én általában csak minden második alkalommal megyek hozzájuk :)

Hétvégén viszont utazunk hozzájuk, és ilyenkor 1 héttel elötte már idegroncs vagyok.

Nem tudom hogy fogom kibírni azt a 3 napot...

2010. szept. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok, 31 éves, és 5 éve vagyunk együtt a férjemmel.
2010. szept. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem szeretjük egymást a párom anyjával.

Pároméknál mindenki diplomás, én meg sima ápolónő vagyok, esti gimiben jövőre érettségizek, és úgy veszem észre, nem vagyok elég "jó" a kedves mamának.

Másfél éve együtt élünk, jövőre lesz az esküvőnk.

Gyereket is minél hamarabb szeretnénk.



26/N

Párom 31/F

2010. szept. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!