Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs visszaút, el kell engednünk egymást?

Figyelt kérdés
3,5 évig éltem párkapcsolatban, s végül a konfliktusok, illetve a szexmentesség miatt szétmentünk. Azóta viszont egyikünk sem találja a helyét, mert mindketten azt érezzük, hogy egyébként jó páros voltunk a mindennapok során. A volt párom viszont bevallotta, hogy ha szeretné is újrakezdeni a dolgot, attól fél, hogy nem működne a dolog, ugyanis ő szexuálisan már nem kíván engem. Azt olvastam, hogy ha egyszer a szexuális vágy eltűnik egy személy irányába, akkor azt már gyakorlatilag lehetetlen visszahozni. Valóban így lenne? Ebben az esetben el kellene engednünk egymást?

2022. júl. 17. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak a megszokás miatt jönnétek össze újra, én elfelejteném a helyedben. Vágyik arra, hogy veled legyen, de szexuálisan nem kíván?

Számomra ez nem fér össze.

2022. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Számotokra már nincs remény
2022. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 80 évesek vagytok, vagy afölött, vagy mindketten aszexuálisok, akkor jöjjetek össze újra. Egyéb esetben semmi értelme. Ha együtt vagytok, hogy fér be oda olyan személy, akivel szexuálisan is jól kijöttök? Baromság társfüggőség miatt együtt lenni. Majd lesz társ, ha adatok rá lehetőséget.
2022. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy voltatok jó páros! Ez az ágytól, asztaltól tipikus esete, amin semmi sem segít.

Amiről beszélgettek, az a megszokás. Lehet komfortosan mozogni a szarban, de nem mindegy, hogy meddig ér. Nálatok már akkor megért egy szakítást, így meg pláne, hogy bevallja, hogy ő veled biztosan nem, és nyilván nem is szeret.

2022. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez barátság nem szerelem és párkapcsolat.
2022. júl. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szex nélkül ne csináljátok. Úgyis felmerül majd megint a hiánya és dobjátok egymást. Nincs értelme így.
2022. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szex nélkül nem is szeretnék. A kérdés az, hogy ha egyszer elmúlt a vágy a részéről, akkor sehogy se hozható vissza, ha mindkét félben megvan az akarat?
2022. júl. 18. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős. Ha ez a helyzet nála, akkor kár gondolkodni is az egészen, ez van, el kell engedni, túl kell lépni.
2022. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!