Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudtad v tudod elviselni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtad v tudod elviselni,hogy az, akit egyszer szerettel illetve szeretett,a csillagokat lehozta volna érted, te voltal a mindene, az egyetlen nő,akit észrevett, megváltozott és már ezáltalan vagy alig erdekled? Van ebből vagy volt visszaút?

Figyelt kérdés
2022. júl. 19. 14:06
 1/6 A kérdező kommentje:
* egyáltalán
2022. júl. 19. 14:06
 2/6 anonim ***** válasza:

Nen nagyon.

Idővel majd jobb lesz.

2022. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pár hónap alatt elmúlt a fájdalmam, ezek hormonok, le kell jönni róluk, mint a drogról.
2022. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én általában minden kapcsolat elején azt érzem, úgy sem kellek neki, úgyis csak használgatni akar, úgyis le fog lépni, aztán sorozatban lepődöm meg, hogy még mindig mellettem van, nem lép le, a szerelmét bizonygatja, csillagokat hozogat le*, aztán mikor ez elmúlik bennük és kihunyt a nagy varázs és lelépnek, csak az marad meg bennem, hogy ezt en előre láttam, hogy nem kellek neki le fog lépni.


Szerintem csak valami illúziót vetítenek ki rám a ködben, aztán meg csalódnak mikor megismernek, vagy akkor már nem vagyok érdekes.

2022. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tehát a nő lehozta a csillagokat azért a férfiért akiért oda volt, majd amikor a nőben véget ért ez ,a férfiban egy mély tátongó fekete lukat hagyott lelke mezején . Ilyenek ezek a kapcsolatok, a férfiakat mindig jobban megviseli egy olyan szakítás ahol szerelmet éreztek.. A nők drámáznak de hamarabb túlteszik magukat a szakításon és már más hapsik felé is nyitnak kb 2 hét után..
2022. júl. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt. Szakítottam. Egy kis ideig padlóra kerültem, de jobb, hogy nem maradtunk együtt.


Ha nem akkor, úgy később szakítunk, mert egyébként nem egyeztek a terveink.


Most olyan férfival élek együtt 6. éve, akivel minden klappol pl a gyerekmentes élet témakör is.

2022. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!