Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom telefonjában észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom telefonjában észre vettem a képek között random csajok képeit. Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Le vannak screenelve nekik, nem tudom mire veljem. Ismeretlen lányok, inkább fb 24oras storykbol, de felbukkant az exe friss képe is. Nem tudom miért, semmi gond nincs a kapcsolatunkkal, legalább is én úgy érzem. Van egy másfél éves fiunk, de a kapcsolatunk nem romlott meg a gyerek miatt. Nem tudom mit kellene gondolnom erről.

2022. júl. 19. 21:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

9- "Inkább frusztrál a hekyzet hogy én próbálom fenttartani a helyzetet hogy ne csak "anya" és "apa" Legyünk"

Mondd meg ezt neki, beszéljetek erről.

2022. júl. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le mikor nyugi van, és beszéljétek meg hogy hányadán is áltok most. Hozd fel neki a képeket is, de próbáld nem leb@szásként előhozni. Ha sarokba szorítod azzal csak rontasz a dolgokon.
2022. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!