Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az ha sokat dolgozok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha sokat dolgozok?

Figyelt kérdés

Azt mondja barátnőm hogy miért dolgozok annyit, azért h az államé legyen?? - még nincs lagzi se gyerek.

Én igyekszek minél több pénzt eltenni mert sose tudni. Szeretem ha tudom van mihez nyúlnom.


Ő úgy nőtt fel, h a 8óras munka megvolt szüleinek és ennyi. Éltek belőle de igazán nem tudtak élni és haladni mert nem tellett.


Amióta mi osszejöttünk, ő szüleinél többet dolgozik ezért nem értem miért zavarja..


Nem érzi a különbséget a két élete között?- hál istennek nincsenek kaja gondjaink, vagy ha épp cipőt akarok megvehetem, vagy ha gondolok egyet el tudunk menni pár napra pihenni szállodába de persze ezért tenni kell. Otthon ezek nálunk nem voltak igazán..



Együtt élünk de külön kassza, több éves kapcsolat.


2022. júl. 29. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kell vmi tartalék, de élvezni is kell az életet.
2022. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
nem sokat kell, hanem okosan kell dolgozni.
2022. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Nagyon jó ha van tartalék, es van mihez nyúlni. Viszont az élet nem csak a munkából áll.gondolj bele mi lesz ha egy év múlva történik veled valami?
2022. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell betegesen hajtani a pénzt, én azt a példàt làttam megkaptam gyerekkoromban mindemt amit kértem, most viszzagondolva fel tudok sorolni jòpàr ajàndékot amiket kaptam DE közös élményt a szüleimmel, h ezt vagy azt együtt csinàltuk, nemtudok max ha nagyon megeröltetem magam.

Egyetlen emlékem ròluk, h mindig dolgoztak és én màr 8 éves koromtòl sokat voltam egyedül ...



Ilyen sorsot jövöt akarsz a gyerekednek? Bàr ne lettek volna munkamànias pénzhajhàsz szüleim, lemondtam volna bàrmi tàrgyi dologròl csak menjünk együtt az àllatkertbe pl.

2022. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

De ilyen sosem volt ha kértem akkor azt mondtàk nem lehet, dolgozom menj el xy-al hagyok az asztalon pénzt rà.


Gondolkozz el kérlek ezeken amiket megosztottam veled.

2022. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jól teszed, hogy a munka az első, hisz munkaalapú társadalom van:).
2022. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A munkád,önmagában ,boldoggá tesz téged? Ha a válasz igen, akkor csináld ezt tovább. Ha nem, akkor vedd figyelembe a párod szükségleteit.
2022. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
A rezsiszámla kifizetéséhez nem lesz elég 8 óra munka.
2022. júl. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Befektetni is kéne, mert nagyon durva az infláció.
2022. júl. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
vettem 500 eurot. mindent megtettem.
2022. júl. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!