Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok betegesen féltékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok betegesen féltékeny? Vagy tényleg van alapja a dolgoknak?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyok együtt a párommal. Egy munkahelyen dolgozunk csak ő irodán én pedig kint. Mikor össze jöttünk nem sokkal rá kiderült, hogy a munkahelyunkon már volt viszonya egy munkatárssal előttem. Ő elvált és nem volt jó a házassága emiatt volt viszonya ezzel a valakivel aki átverte végülis. Kicsit furán érzem magam, hogy mi van ha még mindig van valami ezzel a munkatárssal. Habár össze fogunk költözni és sok időt töltünk együtt a munkában és azon kívül is de félek. Mindennap a fejéhez vágom a féltékenységemet,viszont látom rajta, hogy rosszul esik neki és bantva érzi magát. Mindennap elmondja, hogy szeret és semmi esetre sem adná fel a kapcsolatunkat, főleg nem egy exért.
2022. júl. 30. 19:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Ha így folytatod le fog lépni. Adott okot a féltékenységre?
2022. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nem adott, kerüli is azt a kollégát. Mindig a kedvében jár. Csak a tudat hogy a közelében van és mi van ha valami történik.
2022. júl. 30. 19:14
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Ne már…bárki mással is történhet, nem ezen múlik.
2022. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Megértelek, engem is zavarna, ha napi szinten látnám barátom exét, de nem adott okot a féltékenykedésre szóval próbáld ezt a nem túl fényes helyzetet elfogadni. Gondolom szeret téged, ha nem így lenne nem lenne veled.
2022. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%

A féltékenység nem szeretés.

Ha kicsit is megpróbálnád szeretni talán menne az, hogy jókat képzelj róla.

2022. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
64%
Én már rég szakítottam volna veled, ha ekkora barom módjára viselkednél, örülj hogy a barátnőd még megtűr és sürgősen kezdj el normálisan biselkedni
2022. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
46%
A féltékenység bármekkora foka betegség.
2022. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
Rettentően féltékeny vagy. Ez hatalmas túlzás. Örülj, hogy össze akar költözni, én inkább menekülnék. Nem bántásból, dehát ebben ki akar élni?
2022. júl. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%
szerintem lezárta a kapcsolatot! Főleg nem is nagyon futnak össze a munkahelyen. Szerintem higgy neki. Addig szeresd amíg lehet :(
2022. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
84%
Te nem véletlenül az én párom vagy? :) A sztorink ugyanez VOLT, mert én szakítottam vele pont ezért.
2022. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!