Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok betegesen féltékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok betegesen féltékeny? Vagy tényleg van alapja a dolgoknak?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyok együtt a párommal. Egy munkahelyen dolgozunk csak ő irodán én pedig kint. Mikor össze jöttünk nem sokkal rá kiderült, hogy a munkahelyunkon már volt viszonya egy munkatárssal előttem. Ő elvált és nem volt jó a házassága emiatt volt viszonya ezzel a valakivel aki átverte végülis. Kicsit furán érzem magam, hogy mi van ha még mindig van valami ezzel a munkatárssal. Habár össze fogunk költözni és sok időt töltünk együtt a munkában és azon kívül is de félek. Mindennap a fejéhez vágom a féltékenységemet,viszont látom rajta, hogy rosszul esik neki és bantva érzi magát. Mindennap elmondja, hogy szeret és semmi esetre sem adná fel a kapcsolatunkat, főleg nem egy exért.
2022. júl. 30. 19:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
júúú, lovestory lesz a végén!
2022. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 NTBS ***** válasza:
100%
Amit teszel túlzás.
2022. aug. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
83%
Sikerült megbeszélni?
2022. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Összeköltöztetek?
2022. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Sikerült megbeszélni, én viszem túlzásba.
2022. aug. 5. 05:52
 16/32 anonim ***** válasza:
20%
Ha az exét megcsalta, téged is meg fog. Idő kérdése.
2022. aug. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
64%

Azota nem féltékenykedsz? Én otthagytalak volna. Legtöbbünknek van múltja, ezt el kell fogadni, ha tetszik ha nem. Vagy ha nem akkor lehet mást keresni.

Valószínűleg neki sem túl kellemes hogy ott van az aki megbántotta, es akkor még gyanúsitgatod. Mondjuk én pont ezért sose kezdenék kollegával, de nem vagyunk egyformák.

2022. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
96%

Ezek így kemény hétköznapok lesznek az biztos. Mindenesetre én azt a helyzetet minimum furcsállnám, hogy már megint munkahelyéről választott párt.

Értem én, hogy a szerelem vak, de falun szokott ez lenni, hogy mindhárom nagy ő az utcában lakott.

2022. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
23%
Utolsóval értek egyet én tuti hogy nem melohejről választanék párt magamnak főleg ha egyszer nem működött a dolog .Persze vannak kivételek de akkor is furi nekem .
2022. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
76%

16/19 "Ha az exét megcsalta, téged is meg fog. Idő kérdése." - írod.


Szerintem nem az a mérvadó, hogy valaki volt-e már megcsaló egy párkapcsolatban, hanem az, hogy azt a helyzetet hogyan kezelte és oldotta meg. Tisztességesen vagy sunyimód? A megcsalás előfordulhat sajnos egy elégtelen párkapcsolatban, noha nem az a jó megoldás!!! DE a lényeg, hogyan hogyan viselkedik az ember ha már megtörtént.

2022. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!