Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van, vagy nincs a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van, vagy nincs a páromnak?

Figyelt kérdés

A saját lakásomban élünk együtt a párommal (ő költözött hozzám).

Nekem már eleve volt egy kutyusom, aki már 7 éves, mellé hoztunk tavaly Mikuláskor egy cicát is.

Én mindenképpen szeretnék a cicánk mellé még 1 vagy 2 cicát, párom viszont hallani sem akar róla, mivel nem akarja hallgatni, hogy majd hogy harcolnak egymással....

Emiatt nagyon el vagyok keseredve, hogy a saját lakásomba vezényelni akar, hogy mi lehet, és mi nem....


2022. júl. 31. 15:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
53%
Nem is kertes ház? Kb állatkinzás akkor igy is. Elég ennyi szerintem is. A macska gondolom még életében nem mászott még igazi fára sem.
2022. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%
Nem a lakásról van szó, hanem a zsúfoltságról és a macskaszarhegyről!
2022. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%

Hát szar ügy.

Megadod a számàt, felhívjuk ?

Vagy elég ha azt írja mindenki , hogy neked van igazad, mert a te házad te szabályaid?

2022. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőtöknek igazatok van.


Ezt nektek kell megbeszélnetek. Ilyen helyzetekből még nagyon sok lesz, ha ennyin elcsúszik a kapcsolat, akkor annyit is ér.

2022. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Mondd meg a párodnak, kevés a farok a háznál!
2022. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
29%
Én is kiakadnék, ha álló fekete farkakkal rohangálnának a házban!
2022. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%

5. 6. voltam

Csak poén volt!

2022. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Ha ennyire fontosak neked az állatok dobd ki a barátod...


Te házad, de a kettőtök otthona!

2022. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%

Miért nálatok költöztetek össze, ha emiatt nem tekinted egyenrangú partnernek a társad?


Számomra az, hogy összeköltözöm a párommal, azt is jelenti, hogy attól függetlenül, hogy hol lakunk, a véleménye ugyanannyit számít, mint az enyém, hiszen ő is itt él.


Ez az “én házam, én szabályaim” nagyon elnyomó magatartás.

2022. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
67%

Kinek lenne rosszabb?

Neked ,mert nélkülözni kell egy plusz dögöt?

Vagy ő neki keserìtse meg a mindennapjait?

Neked kell engedni.

Én amúgy dobnàlak is azonnal. Nálam kibassza a biztosítékot ha azzal jönnek ,hogy az én lakásom az van amit én akarok.

2022. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!