Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van, vagy nincs a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van, vagy nincs a páromnak?

Figyelt kérdés

A saját lakásomban élünk együtt a párommal (ő költözött hozzám).

Nekem már eleve volt egy kutyusom, aki már 7 éves, mellé hoztunk tavaly Mikuláskor egy cicát is.

Én mindenképpen szeretnék a cicánk mellé még 1 vagy 2 cicát, párom viszont hallani sem akar róla, mivel nem akarja hallgatni, hogy majd hogy harcolnak egymással....

Emiatt nagyon el vagyok keseredve, hogy a saját lakásomba vezényelni akar, hogy mi lehet, és mi nem....


2022. júl. 31. 15:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
23%

Gyakoris bohócokra ne hallgass!

Itt minden állatkinzás, ha nincs az állatnak:

-saját palotája

-nem viszed hetente állatorvoshoz

-nem kaviárral eteted

-hozzá mersz élni


Annyi beteg agyú vad fotel állatvédő harcos van itt, hogy kár bármit is kérdezni ilyen témában!

2022. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
56%
Emiatt vagy elkeseredve? Mint egy elkényeztetett kislány.
2022. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Az "én lakásom, én szabályaim" érv nem érv. Együtt vagytok, együtt éltek, együtt kellene döntenetek a fontosabb dolgokról. Mi párom családjának a lakásába fogunk költözni albi után (nem a családdal, csak övéké a ház), be is b.szna, ha közölné velem, hogy mivel neki több köze van a lakáshoz, muszáj gyereket szülnöm, ha már ott lakok...


Viszont normális, megnevelt macskák nem harcolnak egymással. Mindig is állatokkal nőttem fel, többek között cicákkal is, most is vannak. Meg kell nevelni őket és viselkedni fognak. Vagy a játékra gondol?


Kérdezd meg tőle, hogy a "harcoláson" kívül más miatt se szeretne több cicát, vagy csak ezért? Ha csak ezért, megpróbálhatod elmagyarázni neki, ha van más is, akkor máris bonyolultabb a kérdés. De fogadd el az ő véleményét és álláspontját is, és ha semmiképpen sem szeretne cicát és nem is szándékozza meggondolni magát, akkor fogadd el a döntését.

2022. aug. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Szerintem ez már inkább csak játék : ismerősömék amig nyaralni voltak ránk bízták a cicájukat.(egy hétre)

Az ő cicájuk kb 3 hónapos lehet, a miénk kb egy éves.

Mindkettő gyerek még, rohangálnak - kergetik egymást, játék közben a kicsi érdekesen szokott nyávogni, lehet, hogy túl durva neki a játék....


Van egy kutyánk is, és mivel a mi cicánk eléggé játékos, mindig játszani akar a kutyával, aki nem vevő rá, ezért is szerettem volna egy másik cicát, hogy ne legyen a kutyus "piszkálva".

Egy darabig a párom is belement, de miután itt volt ismimék cicája, meggondolta magát....

2022. aug. 1. 14:03
 25/28 anonim ***** válasza:
68%
Kertes ház? Ok..ha nem minek? Tök mindegy h a te házad v sem,de el kellene dönteni mi /ki a fontosabb..az állatok v a párod..mert úgy tűnik szarsz a parodra
2022. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
84%
Én a párod sajnálom. Remélem felnyílik a szeme.
2022. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

19:

"el vagyok keseredve, hogy a saját lakásomba vezényelni akar, hogy mi lehet, és mi nem"

Ez pontosan azt jelenti amit tagadsz, hogy nem tartod egyenlő félnek a "saját lakásodban" a párod, úgy érzed neked több mindenhez van jogod ha akarja, ha nem.


Együtt akartál élni a barátoddal, így már neki is van beleszólása mit szeretne és mit nem, azért mert a te lakásod, nincs jogod mindenben helyette dönteni, uralkodni felette! Hogyha neked fontosabb, hogy legyen még egy macska a lakásban, akkor marad a szakítás.

2022. aug. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Az az ő otthona is, van beleszólása. Eleve egy lakásba 2 állat... és akkor még a harmadik...Ha azzal akarsz érvelni, hogy az a te lakásod, ő ne dirigáljon, akkor részemről annyi is lenne a dolog, jöhetne a macska, mert én mennék! Ezek szerint nem egyenrangú társ, mert ő lakik nálad. Fordított esetben ez hogy esne neked? Vagy akkor miért nem adjátok ki és fizettek egy közöset együtt, ahol mindenki egyenlő?
2022. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!