Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van, vagy nincs a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van, vagy nincs a páromnak?

Figyelt kérdés

A saját lakásomban élünk együtt a párommal (ő költözött hozzám).

Nekem már eleve volt egy kutyusom, aki már 7 éves, mellé hoztunk tavaly Mikuláskor egy cicát is.

Én mindenképpen szeretnék a cicánk mellé még 1 vagy 2 cicát, párom viszont hallani sem akar róla, mivel nem akarja hallgatni, hogy majd hogy harcolnak egymással....

Emiatt nagyon el vagyok keseredve, hogy a saját lakásomba vezényelni akar, hogy mi lehet, és mi nem....


2022. júl. 31. 15:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%

Ha albérletben élnétek, akkor több beleszólása lenne? Akkor lenne joga a véleményére?

A te lakásod, de a közös életetek.


Nem látom, mit akar vezényelni az életedben. Nem ő akarja behozni az állatokat a lakásodba, akkor még megérteném a felháborodásod.


Van már macskád, így lemondanod sem kell semmiről, nem a teljes állattartással van baja.


Az együttélés és a párkapcsolat a másik meghallgatásáról, közös döntésekről, kompromisszumokról szól. A leírásodból nem egy ilyen típusú kapcsolat mutatkozik.

2022. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk én költöztem a párom lakásába, de eszébe nem jutna olyat erőltetni, amit én nem szeretnék. Soha semmilyen szinten nem élt vissza avval, hogy az otthonunk az övé.

Szerintem te kissé önző vagy. A pároddal szemben, és az állatokkal szemben is, mert ez a zsúfoltság nem a legjobb nekik.

2022. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%
Aki úgy áll a házához, hogy az övé, ezért ott egy szava sincs a párjának, az ne költöztesse magához a párját. Nyilván a nagyon nagy, nehezen vagy egyáltalán nem megváltoztatható dolgokba tényleg nincs beleszólása, főleg ha nem fizet bele. De abba, hogy milyen élőlényekkel él egy fedél alatt, vagy milyen színű legyen a fal vagy az ágynemű, igenis beleszólhat. Mert az ő otthona is... Ha nem tudsz rá így tekinteni, össze lehet költözni albérletben is, és akkor mindenkinek ugyanannyi beleszólása van mindenkinek. Amit a főbérlő megenged :D.
2022. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Te lakásod, oké. De egy pár vagytok és amúgy is van egy kutya és egy macska, sztm tökéletes így.

De ha Neked fontosabb, h legyen még állat és a párod semmikép sem akar, akkor sztm nem igazán tartoztok össze.

Mondom ezt úgy, h 2 kutyám van (Malinois és egy Yorki, többnyire lakásba vannak) és senki miatt nem dobom őket, de ha a Te helyedbe lennék és a párom nem akar akkor nem lenne több (tökmindegy kinek a lakása).

N 30

2022. júl. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 harebell ***** válasza:
85%
Ha együtt éltek, az állattartás közös döntés kell, hogy legyen. Akkor is, ha a te lakásodban éltek, mivel közös élettér és őt is érinti a dolog. És nem vezényelni akar, csak nem szeretne valamit, amit te igen - ehhez márpedig joga van. Ennek ellenére persze te még vihetsz haza cicát, ha ragaszkodsz hozzá, de benne van a pakliban, hogy ott leszel egy kutyával meg három cicával, de a párod nélkül.
2022. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
74%

szerencséd, hogy nem én vagyok a párod, mert ha 1x is elhagyná a szádat, hogy "az én házam, az én szabályaim" akkor te engem többet az életedben nem látnál, és élhetnél együtt a 7 macskáddal.


(imádom a macskákat)

2022. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett soha nem mondtam olyat a páromnak, se senkinek, hogy : "az én házam, az én szabályaim!"
2022. júl. 31. 16:39
 18/28 anonim ***** válasza:
64%
De ismerjük a gondolataid, ezt most már nem tagadhatod le 😂
2022. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nagyon félreismertek😉
2022. júl. 31. 17:08
 20/28 anonim ***** válasza:
69%
Te lakásod, de szerintem párodnak van igaza. Az állattartás legyen már egy kapcsolatban közös megegyezés, attól függetlenül kié az ingatlan.... Hozzá teszem rég bukott dolog, azzal jönni, hogy az enyém a ház én hozhatok döntéseket a másik meg nem szóljon bele semmibe.
2022. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!