Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Élettarsamnak van egy felnőtt, lassan 30 éves gyereke. Ma közli velem, hogy megy vele wellneselni egyik hét végén, pont ahova -régóta vágyott. Nekem szarul esett, engem nem visz el wellnesezni de a gyerekével elmegy kettesbe, én meg addig maradhatok itthon. Persze ha tényleg a gyerekével megy..ugyanis a telefonját dugdossa egy ideje, lekódolta. Ki tudja igaz e ezek után h a gyerekével menne.Sose tudom meg. De ha azzal is, nekem azért szarul esik. Már csak azért is hogy en meg se lettem kérdezve.se azert, hogy mennek e, se azert hogy megbeszéljük, h ilyen terve van csak közli a tényeket ..Mikor mondtam neki hogy nekem ez nem esik jól és akkor ilyen alapon én meg elmegyek az én gyerekemmel akkor csak olaj volt a tűzre hogy en mit képzelek, nem engedem el a gyerekével ...őszintén nektek nem esne szarul,?
2022. aug. 4. 21:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
nyugi...nem a gyerekével ment..
2022. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Hagyd a fenébe, keress mást !
2022. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem kurvázik, akkor belefér.
2022. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem határeset. Nálam nem fér bele.
2022. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%

Nem. Miért ne mehetne a gyerekével közös programra anélkül hogy a "gyereknek" egy idegent kerülgetni kéne? És ja, az jó kérdés hogy tényleg a gyerekével megy-e mondjuk nem tudom, honnan tudod hogy lekódolta, mifelénk nem szokás a másik telefonjában turkálni. Nem lehet hogy ezzel lett tele a töke ha ilyeneket csinálsz? A mániákus féltékenység baromi gyorsan szét tud cseszni egy kapcsolatot, kitermeli magának a félrekúrást.


És nekem az esne szarul ha a párom úgy vélné: az engedélyére szorulok hogy a gyerekemmel programot szervezzek. A párja vagyok, nem a tulajdona: vagyis nincs gazdám...

2022. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Kettesben a saját gyerekével a hétvége természetesen belefér, meg ha meg is értem, hogy ez neked rosszul esik. Sokkal nagyobb gond az, féltékenykedsz, akár van okod rá, akár nincs.
2022. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem normális kapcsolatban ezt megbeszélik, nem bejelentik. Én is gyanakodnék. Te is menj el valahova. Hisz nem kell megbeszélni. Lehetőleg maradj tovább, mint ők.
2022. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
20%
Hány évesek vagytok?
2022. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne mehetne a gyerekével? Mondjuk az gáz, hogy a telefonját dugdossa, lekódolta, veled meg nem megy. Vaj van a füle mögött. Kérd meg, hogy küldjön képeket, esélyes, hogy nem a gyerekkel megy.
2022. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem meg gáz hogy a kérdező kutakodik a telefonjában. Nyilván stikában.
2022. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!