Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas a párom?

Figyelt kérdés
A párom túlsúlyos, és ezért nagyon hamar elfárad. Így pl. nem igazán vevő aktív programokra. Kitaláltam olyan programokat, hogy biciklizés, ping-pongozás, társasjáték. De mindig nemet mond kb. mindenre. Egyedül két dolgot lehet vele csinálni, enni, vagy olyan filmeket, és sorozatokat nézni, amiket ő szeret. Strandra sikerült elvinnem, de ott meg egész idő alatt csak a medencében lehet lenni, mert hogy nem azért fizetett, hogy a pokrócon kártyázzunk. De én szeretem a változatos programokat. Mit lehetne ezzel kezdeni?

2022. aug. 10. 20:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
a pokrócosat megértem xD
2022. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Próbálj meg veke erről beszélni,hogy neked tök jól esne ha néha csinálnátok pár aktívabb programot is.


Ha nem változik és nem érzed mellette jól magad akkor tovább kell lépni sajnos.

2022. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Mondd neki, hogy menjen ki futni mert úgy néz ki mint egy zsírdisznó.
2022. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Hol vannak ilyenkor a blackpill hívők?
2022. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem a túlsúly miatt van, mert én is az vagyok, mégis letekerek 60 kilométert is egyhuzamban, vagy éppen egész sportos vagyok, szóval még ezt se tudnám a fiúdnak kifogásként felhozni
2022. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Mondd csak, kérdező, a párod mitől bizonyult annyira ellenállhatatlannak számodra, hogy összejöjj vele?
2022. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Talán mielőtt összejössz valakivel, meg kellene ismerni..
2022. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Én se értem, hogy akkor miért ő a párod? Komolyan, egyesek, mintha tombolán nyerték volna. Ti úgy találtok párt, hogy hazaviszitek az első szembejövőt, aztán mindegy, majd otthon kibontom?😂
2022. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Lehez, hogy az elmúlt télen, covid alatt ismerkedtek meg. Ugye a hidegben amúgy is inkább az ember otthon van vagy moziba megy ilyenek. Lehet nem tűnt fel a kerdezonek, hogy ennyire lusta a párja.
2022. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mit lehetne ezzel kezdeni?"


Alapvetően, ha ő nem akar igazán változtatni akkor nem tudod ráerőltetni és nem tudsz mit kezdeni. Beszéled kellene vele, hogy ez így neked nem megfelelő és szeretnél néha változatosabb problémákat. Ha túlsúlyos akkor esetleg edzetnétek közösen is vagy túrázhattok. Az sem egy utolsó dolog, ha valaki kitűzi magának célul, hogy lefogy vagy izmokat szedd fel. Tehát például ez is lehetne egy motiváció forrás, de ezt neki is akarnia kellene.

2022. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!