Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas a párom?

Figyelt kérdés
A párom túlsúlyos, és ezért nagyon hamar elfárad. Így pl. nem igazán vevő aktív programokra. Kitaláltam olyan programokat, hogy biciklizés, ping-pongozás, társasjáték. De mindig nemet mond kb. mindenre. Egyedül két dolgot lehet vele csinálni, enni, vagy olyan filmeket, és sorozatokat nézni, amiket ő szeret. Strandra sikerült elvinnem, de ott meg egész idő alatt csak a medencében lehet lenni, mert hogy nem azért fizetett, hogy a pokrócon kártyázzunk. De én szeretem a változatos programokat. Mit lehetne ezzel kezdeni?

2022. aug. 10. 20:45
1 2
 11/19 BohócKolbász ***** válasza:
100%

Előbb utóbb ki fogsz szeretni a párodból. Mindig így kezdődik a lejtmenet. Aztán jön valaki aki izgalmas és érdekes és jobbna érzed magad vele mint a pároddal.

Túlsúlyosként is lehet aktívan mozogni. Túrázni, kerékpározni, elmenni városnézésre, vagy valami csoportos programon részt venni. Vagy az lesz hogy egyedül leszel aktívabb, és magadat szórakoztatod általad felsorolt lehetőségekkel, vagy szembesíted vele a problémát, kilátásba helyezve egy esetleges veszekedést is, hogy kinyisd a szemét.

2022. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%
Unalmas,lusta ,tohonya, rúgnàm ki az ilyet...
2022. aug. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

De mi a fárasztó a társasban??😂


A strandi kártyázást viszont megértem. Én sem azért megyek. Azt egy parkban leterített pléden is lehet.

2022. aug. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy te hogy érzed magad, te milyen programokat szeretnél, és ha ő ezeket nem szeretné, el kell gondolkodnod, hogy te jól érzed e magad a kapcsolatban, adsz magadnak erre 1 kis időt. Aztán nézd meg őt érdekli e a te boldogságod. Ha nem és nem vagy boldog, csá.
2022. aug. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%
Volt ilyen párom, aki állandóan kártyázni meg társasozni akart. Hát sem óvodás, sem nyugdíjas nem vagyok. Rohadt idegesítő volt.
2022. aug. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem hormonzavaros? Dettó ugyanezt érzem, mint a partnered. Fájdalmas felkelni mindennap és egy végigaludt éjszaka után is végigalszom a délutánt munka után. Semmihez nincs energiám. Sosem érzem magam kipihentnek.


Mondjuk én a szabadnapjaimon is ezt rendezni szaladgálok….

2022. aug. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem feltétlenül a túlsúlytól van. Édesanyámon is van van fölösleg, meg ilyen-olyan fájdalmai régi sérülések miatt, de folyamatosan talpon van. Heti 2 edzést még így lenyom, baráti társasággal is állandóan úton vannak, kirándulnak, összeülnek, társasoznak stb. Nyilván tudja, hogy hol a határ, nem mindent vállal be, 90%-ban igen. Egyszerűen csak lusta a párod. Vagy lehet valóban a hormonjaival is valami. Én világ életemben vékony voltam, mégis jött egy depresszió+hormonbajok, és az ágyból sem tudtam felkelni. Nekem is a kaja+tv körül forgott az életem (na jó, én utazni imádok, szóval az is volt), mert egyszerűen képtelen voltam bármi másra. Úgy, hogy én előtte nagyon is aktív sportos, szociális életet éltem, tele tervekkel.

A párod, neked tudnod kellene, hogy van e hasonló a háttérben

2022. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sztem legyél vele határozottabb. Csinálj neki diétás menüt több zöldség semmi zsíros kolbász szalonna. Ez mind hizlal plusz később egészségügyi gondjai is lehetnek. Gondolom nem veszi komolyan a túlsúly fogalmát. Majd akkor veszi komolyan ha majd az ágyból sem tud majd kikelni vagy csak segítséggel. Plusz gondolom tik is pénzből éltek mint mindenki más.
2022. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Esetleg megemlitheted neki a doki kivizsgaltathatna magát. Sztem mint hogy utólag derüljön ki hogy nehezen tud fogyni. Mert vannak olyan betegségek amiktől nehezen lehet fogyni. Beszéld meg vele hogy vegye komolyan nem játék ha nem veszi komolyan én hagynám te mindent megtettél meg van az a pont mikor az ember azt mondja hogy elég belefáradt.
2022. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!