Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha nem egy településen él a nő és férfi, hogy a nők állandóan elvárják hogy a férfi költözzön oda?

Figyelt kérdés

Ezt látom manapság.

Régen a férfi hozott asszonyt a házhoz. Ma a nők többsége elvárja, hogy a férfi költözzön oda ahol a nő él.

Ti hogy látjátok?


2022. aug. 11. 15:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Falura én se költöztem volna még érte sem

Kisváros lett a közös nevező

2022. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

10-es.


Ezt a kérdést Te sem gondolod komolyan ugye?

Nyugat Európában ilyen kérdést fel sem tesznek. Olyan menekülnek az emberek falura, vidékre, ha tehetik.

Magyarországon meg az emberek azt hiszik, csak városban lehet élni, hála a vidékrombolásnak.

Láthatóan nem éltél még vidéken. Innen is elérhető minden, ami a városban van.

És még tömegnyomor és zaj sincs. Helyette van nyugalom, tiszta levegő.

2022. aug. 12. 11:41
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

#12


Nem véletlenül költöznek nagy városokba faluból. Először jönnek egyetemre Pestre, Debrecenbe, Szegedre, Pécsre, aztán ott is maradnak, mert a faluban se végzettségnek megfelelő munka se értelmes szórakozási lehetőség.

2022. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Nyugalom meg tiszta levegő, az van falun, igen. És kb más sincs. Ja, a napokban pl trágyaszag a környékbeli földekről.


Minden elérhető onnan a városban, így van. Vagy beautózol, ha pl szombat 12:00 után jut eszedbe, hogy nem vettél tejfölt vagy orvost kéne keríteni hétvégén. Vagy bebuszozol, ha lekésed, lehet 1,5 óráig nem jön busz.

Gyerekekkel, akik önállóan közlekednének suliba, edzésre, stb. külön szívás.

Falura biztosan nem.

2022. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

#12

Laktál már falun? Nyugalom nincs, napi 20 órában megy a flex, láncfűrész, fűkasza, gyalu, köszörű, stb.

Nálunk tiszta levegő sincs a bánya miatt.

Üdv, egy falusi :)

2022. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Miért van olyan érzésem, hogy a kérdezö egy sértett falusi...
2022. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Persze, lehet mondani ezeket.

Csak, hogy normális dolog az, hogy mindenkit a városokba akarnak terelni?

Én olyan helyen lakok, ahol van munka vidéken is.

Pesten a dugóban ülni 2 órát, az biztos jobb. Igaz, ott helyben ülöd... elmondhatod.

Igaz, a vidékiek hátrányban vannak és voltak mindig is. Ez tény.

Aztán majd ez megváltozik, ahogy Nyugat-Európában is érték vidékre menni.

Lehet itt mondani hogy fűrészelnek, meg szar szag van. Nem általános, hozzáteszem. Mert a városban mi van? Síri csönd és nyugalom, tiszta levegő? Ne röhögtessetek már.

Vidéken legalább 300 m2-en nem 600-an élnek.


"Nyugalom meg tiszta levegő, az van falun, igen. És kb más sincs. Ja, a napokban pl trágyaszag a környékbeli földekről." - ezt bírom, mikor a vidéktől azt akarjuk elvárni mint az urbánus területektől.

A vidéknek miért kellene azt nyújtani mint amit a város? Azért vidék.


Összegezve, nagyon helyes, hogy aki a városért van oda, csak nyugodtan "élvezze" azt. Meddő vita.

Aki meg a vidéket szereti, az meg meg tudja találni a szépségét, értékét.

Nem kell itt hittéríteni senkit sem.

Aki a városért van oda, csak legyen, nyugodtan.

2022. aug. 12. 12:29
 18/33 A kérdező kommentje:
16. Mitől sértett?
2022. aug. 12. 12:29
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látom ezt a környezetemben, itt kb. fele-fele arányban költöznek vagy közösen egy harmadik településre. Én amúgy direkt nem is ismerkedem tudatosan olyannal, aki nem budapesti, mert tudom, hogy nem költöznék innen el. Itt van kiépített karrierem, jól keresek, saját lakásom van, ráadásul én tipikus városi nő vagyok, tömegközlekedem mindenhova, imádok színházba, múzeumba, mozib, koncertre járni, és nekem nem lenne elég a vidéki szórakozási és kulturálódási lehetőség. Én amúgy nem várnám el, ha esetleg pont egy nem pestibe futnék bele, hogy felköltözzön, de ha nem hajlandó, akkor ott van vége a dolognak, mert én sem.
2022. aug. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Amúgy meg pont most trend gazdag pestiek körében az agglomerációba, vidékre költözés, "friss levegő", "kert", ilyenek. Én teljesen megértem, de én ezeket letojom, mert nekem nem fontosak. Nem gondolom, hogy nem élhető, csak nekem nem szimpatikus.

Az egyetlen dolog, ami zavar bennük, hogy azért suliba még Pestre járatják a gyereküket, és jócskán hozzátesznek a reggeli forgalmi dugókhoz (pedig mivel tömegközlekedem és főleg kötöttpályán, engem annyira nem is érint, de az kicsit fura, amikor "jaj, Bp-n nem akarok élni, de ami jó, azt kihasználom belőle napi szinten")

2022. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!