Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme folytatni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt a párommal. Az elején minden a rendjén ment, majd pedig fél év kezdett megromlani a kapcsolat. Naponta vannak kisebb vitáink, viszont előfordulnak nagyobbak is. Van néhány kibírhatatlan tulajdonsága a páromnak, amiket nehezen tolerálok. Itt jön képbe a részemről lévő borzasztóan emésztő féltékenység. Ilyenkor sírok, görcsöl a gyomrom, üvöltenék legszívesebben, volt már, amikor a hányásig elment ez az egész. Őszintén, én szeretem őt, viszont úgy érzem, ezek a dolgok megkeserítik az életem. Mit gondoltok erről?

19/L


2022. aug. 13. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lapat.
2022. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Azt írod elviselhetetlen. Akkor mit mondjunk? Azt gondolom, hogy mindenképp fejlődnöd kell, hogy képes legyél hosszútávú kapcsolatra.
2022. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hajlamos vagy a féltékenykedésre, akkor hiába keresel másik társat, vele is ugyanazt fogod csinálni. Más szóval csöbörből vödörbe. Úgyhogy ez nem megoldás. Párterápiára kellene kettőtöknek eljárni. Vagy ha a párod erre nem hajlandó, akkor te menj el pszichológushoz. Másképp nemigen van esélyed kigyógyulni a féltékenykedésből, amely minden kapcsolatot garantáltan tönkretesz.
2022. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Van néhány kibírhatatlan tulajdonsága a páromnak, amiket nehezen tolerálok. Itt jön képbe a részemről lévő borzasztóan emésztő féltékenység. "


Az elején is így volt?

Milyen tulajdonságokról van szó?


Figyelj, hogyha így van és sok a veszekedés köztetek akkor lehet jobb lenne mindkettőtöknek, ha nem folytatódna ez a kapcsolat, mert mérgező tud lenni, ha folyton konfliktusban vagy azzal akit szeretsz. Én értem, hogy szereted, de sokszor ez kevés ahhoz, hogy jól működjön egy kapcsolat. Tudni kellene, hogy milyen tulajdonságok és változtatható-e. Mert, ha beszéltél vele erről és annak ellenére ilyen, hogy téged ez nagyon zavar akkor nincs is miről beszélni. (Bár az is megeshet, hogy semmi rosszat nem tesz, csak te vagy nagyon féltékeny típus.)


Nehéz így bármit mondani, de én mindenképpen elgondolkodnék azon, hogy ezt így van-e értelme folytatni és azon is, hogy változtassak magamon, hogy ne legyen annyira féltékeny. Ha ki is mutatod a féltékenységet akkor az még rombolni is tudja a kapcsolatot.

2022. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs
2022. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Feltekenyseg:

menj sportklubba heti 3-4x.

Foglalkozz tobbet a kulsoddel,h tetszel magadnak. Legyel elegedett . Dolgozz magadon .

Jarj el baratokkal .


Mindezt a pszichologusra kidobott penzert,aki ott ul es hallgat,decmegoldast nem nyujt.

2022. aug. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A legtobb parkapcsolati konfliktus abbol ered,h az illetok nem tudnak egyedul lenni. Hogy nem erzed jol

Magad egyedul. Ezt is oldd meg,h legyen sajat eleted!!

2022. aug. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!