Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm túl gazdag, Én meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm túl gazdag, Én meg egy vidéki ember vagyok, átlagos munkával.Ez mennyire probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az interneten megismertem egy szép, okos lányt. Találkoztunk,jókat beszélgettünk,elvittem kirándulni, szexeltünk is persze.Én is a szüleimmel élek, meg a barátnőm is. Amikor barátnőm át hívott magukhoz a szám tártva maradt, medencés házuk van, kinti tv grillsütő,szauna, minden. Sajnos mi nem ilyen színvonalon élünk. Városban lakok, de vidékiesen élünk, nekünk tyúkjaink,kacsáink vannak, állatok, anyám megpuculja,megfőzzük, kertünk is van, fák is vannak stb Mennyire tolerálja a barátnőm ezt hosszu távon hogy én nem vagyok gazdag? Barátnőm egy étterembe dolgozik én meg átlagos munkát végzek elég silány fizetesert. Mi lesz ha barátnőm megtudja hogy van sok állat nekünk itthon? Meg nem volt nálam pár hónapja vagyunk együtt . Csak én voltam nála, mindketten tanulunk és dolgozunk barátnőm egyetemista én meg esti suliba járok mert mikor kellett volna akk nem tanultam.de a munka a fő nekem. Attól felek barátnőm túl jó hozzam és el fog hagyni egy igazán hozza való gazdag srácért.

Nekem is vannak drága cucc ami,de én nem költöm feleslegesen a pénzt, tényleg csak ami kell azt veszem meg.

A normális válaszokat előre is köszönöm. A trollkodást hagyjátok meg másnak, komoly a kérdésem.

A kérdést a felnőtt kategóriába tettem és ez szám szerint stimmel.

Barátnőm 19 éves szőke bombázó, Én pedig, hát, nos hát én vagyok 24Éves jól szituált helyes pasi.


Szeretném megtartani a csajt. Imádom nagyon.



#Lány, barátnő, gazdag, szex, mercedes, talál, jobbat, pasi, állatok, tyúk, kacsa, vodék, város, #Guess, piac,nagypiac, olcsó, drága, luxusvilla, vityvilló úri anyós
2022. aug. 16. 18:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Ha normális, ezért nem fog elhagyni. Lehet tetszik is neki hogy kiszakadhat gazdagéktól mikor veled van.

Mielőtt hazaviszed magadhoz meséld el neki azt amit itt írsz. Jássz tiszta lapokkal

2022. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm,de mit mondjak neki?
2022. aug. 16. 18:59
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt amit ide írtál. Hogy jártál náluk, nagyon szép házuk van de te nem így élsz. És nagyon tetszik neked (a lány) és szívesen hazavinnéd, de félsz, hogy neki nem fog tetszeni hogy állataitok vannak. És hkgy zabarja e ez őt
2022. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
anyámmal élek babettával járok.
2022. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm szépen. Így fogok tenni, mert lassan ideje lenne magunkhoz is elhinni a lányt. :D
2022. aug. 16. 19:08
 6/19 A kérdező kommentje:
Kedves 3. És 5. Válaszoló! NE irígykedjetek!
2022. aug. 16. 19:08
 7/19 Noren1989 ***** válasza:
100%

Anyuék gazdagok, nem a lyàny...


Amúgy meg legyél őszinte,hosszútàvon kifizetődik.


Néha.

2022. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek. Mindenképpen, már csak azért is, mert nem akarom, hogy csalódjon vagy Ilyesmi.
2022. aug. 16. 19:18
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem hiszem, hogy gond lenne, csak sejti ő is, hogy átlag feletti színvonalon él a családja, ez nem azt jelenti, hogy elvárná tőled is. Ha az anyagiakkal foglalkozna, akkor nem úgy kavart volna veled előre, hogy nem tudja milyen a háttered. Egyébként is rá lehet jönni szerintem, valszeg sejti.

Ezt most csak te fújod fel és parázol. Általában a kevésbé tehetősebb emberek problémáznak ezen mindig, bár neked egyáltalán nincs min parázni, szerintem a magyar átlag felett van a te családod így is. Engedd ezt el, mert ha ebből fakad valamilyen komplexusod és ez rányomja a bélyegét a kapcsolatra, mert teszem azt állandóan felhozod, akkor ez teheti tönkre az egészet, nem pedig ténylegesen az anyagi háttered.

Egyszer hozd fel neki, hogy te emiatt aggódsz, meg az állatok miatt stb. és ha mondja, hogy minden oké, akkor többet nem kell ezt felhozni, felesleges. Szerintem nem lesz gond.

2022. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#8 hidd el nagyobb csalódás lenne neki, ha behazudnál valamit, ami nem igaz, csakhogy imponálj
2022. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!