Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm túl gazdag, Én meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm túl gazdag, Én meg egy vidéki ember vagyok, átlagos munkával.Ez mennyire probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az interneten megismertem egy szép, okos lányt. Találkoztunk,jókat beszélgettünk,elvittem kirándulni, szexeltünk is persze.Én is a szüleimmel élek, meg a barátnőm is. Amikor barátnőm át hívott magukhoz a szám tártva maradt, medencés házuk van, kinti tv grillsütő,szauna, minden. Sajnos mi nem ilyen színvonalon élünk. Városban lakok, de vidékiesen élünk, nekünk tyúkjaink,kacsáink vannak, állatok, anyám megpuculja,megfőzzük, kertünk is van, fák is vannak stb Mennyire tolerálja a barátnőm ezt hosszu távon hogy én nem vagyok gazdag? Barátnőm egy étterembe dolgozik én meg átlagos munkát végzek elég silány fizetesert. Mi lesz ha barátnőm megtudja hogy van sok állat nekünk itthon? Meg nem volt nálam pár hónapja vagyunk együtt . Csak én voltam nála, mindketten tanulunk és dolgozunk barátnőm egyetemista én meg esti suliba járok mert mikor kellett volna akk nem tanultam.de a munka a fő nekem. Attól felek barátnőm túl jó hozzam és el fog hagyni egy igazán hozza való gazdag srácért.

Nekem is vannak drága cucc ami,de én nem költöm feleslegesen a pénzt, tényleg csak ami kell azt veszem meg.

A normális válaszokat előre is köszönöm. A trollkodást hagyjátok meg másnak, komoly a kérdésem.

A kérdést a felnőtt kategóriába tettem és ez szám szerint stimmel.

Barátnőm 19 éves szőke bombázó, Én pedig, hát, nos hát én vagyok 24Éves jól szituált helyes pasi.


Szeretném megtartani a csajt. Imádom nagyon.



#Lány, barátnő, gazdag, szex, mercedes, talál, jobbat, pasi, állatok, tyúk, kacsa, vodék, város, #Guess, piac,nagypiac, olcsó, drága, luxusvilla, vityvilló úri anyós
2022. aug. 16. 18:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%

Nem ő gazdag, hanem a szülei.

19 éves és étteremben dolgozik? Ugye tanulás mellett?

Ha nem, akkor ő sem lesz gazdag, messze nem.

2022. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es köszönöm szépen a válaszod. Lehet tényleg én tolom túl es igen szerintem mi is átlag felett élünk.

Nem akarom ezzel tönkretenni a kapcsolatot.

2022. aug. 16. 19:54
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen tanulás mellett, ha van szabadideje, ideje pl nyáron vagy hétvégén akkor dolgozik.
2022. aug. 16. 19:55
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki és ennyi.
2022. aug. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%
AKkor probléma, ha azt csinálsz belőle.
2022. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%

Hogy jut eszedbe azt szégyellni, hogy önfenntartók vagytok, vagy legalábbis részben, ami azt jelenti talpraesett, dolgos szuleid vannak. Szerintem fantasztikus, hogy allataitok vannak, kertetek stb.

Mindegy, hogy kinek mennyi pénze van, valószínű neki mindig lesz, nem fog kelleni a te pénzed neki.. Nem hiszem, hogy ezt keresi egy férfiban.

2022. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem sose érdekelt a barátom anyagi helyzete addig ameddig nem az van, hogy rajtam akár élősködni. Hasonló szituáció mint a barátnőd. De sose reklamoztam senkinek, hogy hol élünk, mennyi pénzünk van stb. Nem is volt ebből probléma, nem hagynám el soha senkit azért mert o máshogy el, mindaddig amíg nem az én pénzemet akarja szórni mindenre, az gáz lenne.


De te nem olyannak tűnsz ezek alapján így nem hinném hogy ez a veszély fenn állna

2022. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez tok jo, hogy hiába gazdagok a szülei és mindene megvan még dolgozik, hogy a saját pénzéből vegyen magának dolgokat (nyilvan eltartani meg nem tudja magát, de nem is kell)


Nem tűnik egy elkényeztetett kölöknek

2022. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
62%
Láttam már pár ilyet. A kisebbségi komplexusod miatt úgyis elszabotálod majd valahogy.
2022. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!