Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden jól alakult majd megjelent az ex és elbizonytalanodtam. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal már 3 hónapja és eddig egyszerűen minden csodálatos volt. Mindig rá gondoltam és mindig vele akartam lenni. Viszont meg jelent az exem egy eseményen és elém állt egy vallomással, hogy ő még nincs túl rajtam.(pedig már komoly kapcsolatban van egy jó ideje..). Én viszont úgy érzem, hogy túl vagyok rajta és nem köt hozzá semmi érzelem. Mégis kicsit felkavart. Dühös vagyok rá, hogy bekavart a dologba. Mégis egyszerűen cikáznak bennem a gondolatok mert nem érzek semmi pozitív dolgot az exem iránt és nem akarok vele lenni. Viszont a mostani lánnyal meg mintha hirtelen elmúltak volna az érzések. Igaz most minden közömbös és semmihez se tudok pozitív érzést kapcsolni. És nagyon rosszul érzem magam mert eddig én akartam vele mindennél jobban összejönni.. most pedig ő mondta ki, hogy szeret de egyszerűen nem jön semmilyen érzés. De nem akarom elveszíteni mert egy remek ember és jobbat nem is találhatnék és biztos voltam benne, hogy tudnám szeretni mèg pàr napja. Vissza jöhetnek még az érzések? Tudok majd újra pozitív érzelmeket tàplálni irànta és úgy minden 7köznapi dolog irànt?

2022. aug. 17. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mörfi törvénye. Mit hogy nem pont akkor jelenik meg a régmúlt árnya, amikor nem úgy megy a szekér?!

Én azt javaslom, hogy a jelenlegi barátnődet ne cseréld le az exedre! Semmi garancia nincs rá, hogy újból sikerülne az, ami korábban sem működött.

Továbbá vedd figyelembe, hogy nem csak titeket érintene a dolog, hanem még további 2 személy életét is.

2022. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Exeddel MINDEN kapcsolatot szakítás meg!
2022. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

A leírásod alapján az exedhez jobban vonzódsz mint mostani partneredhez, és mivel az exed is bejelentkezett így a másik lány iránti érdeklődésed lanyhult(érthető). Az agyad nem mindig logikusan viselkedik, a hormonok nagyban bezavarnak, az exed jobban tetszik neked, viszont a racionális gondolkodásod az új partnered felé próbál húzni. Az exeddel valószínűleg több időt töltöttél együtt mint az új partnereddel azért ő eleve hátrányból indul, megkockáztatom hogy kevésbé ismer, így elég nehéz neki győztesen kijönni az összehasonlításból.

Amíg az exed a közeledbe lesz nem fogsz egyről a kettőre jutni, ne találkozz vele és ne is beszéljél vele. Viszont ha az exed úgy dönt hogy vissza kar szerezni, akkor jobb ha mindkét nővel szakítasz és egy ideig hanyagolod a párkapcsolatokat.

2022. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem találkozok az exemmel. Letöröltem és letiltottam mindenhonnan. És érzelmileg már nem vonz. Az is közömbös érzés volt régen mikor össze jött a mostani párjával. A mostani lány tényleg mindenbe jobb és mindennél jobban szeretném, hogy visszajöjjenek az érzések. Egy hete még "véletlen" abba a boltba mentem ahol várt a buszra csak, hogy láthassam. És most kikészít, hogy miért nem tudok hozzákapcsolni semmilyen pozitív érzést..
2022. aug. 17. 10:22
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de még sem vonzódsz ahhoz a lányhoz annyira ha nem akarod napi 24h látni. Az exedhez jobban vonzódtál, és azért hidegültél el a találka után, mert az agyad és a tested nincs közös nevezőn. Ha olyan partnered lenne aki mindenbe veri a korábbit, akkor olyan érzésed lenne, hogy jó döntés volt váltani hiszen most boldogabb vagy.

Az egész kép nem áll össze amit itt felvázoltál, a mostani kapcsolatod sem jó, max annak hiszed. Lehet hogy te rajongsz a mostani csajodért és nagyon szereted, csak nem kapod meg tőle azt amit az exedtől megkaptál, legyen az bármilyen tulajdonság.

Én pontosan tudom miért vagyok a mostani párommal és nem az exemmel. Az exem külsőleg talán csinosabb volt, a mellei nagyobbak voltak az biztos, és ezzel ki is merült az előnyök sora. Eszem ágában sincs visszamenni hozzá, pedig külsőleg még mindig megmozgatna, sőt amit a mostani páromtól tanultam szex terén azzal még jobban bejönnék neki. Ezért szép az élet....

2022. aug. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg aludd ki magad , de alaposan!:)

Azt utána meglátod... de az exed gáz.Szerintem is.


Nem muszáj ám neked kapcsolatban lenni sem..

2022. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Ne legyél már hülye. Tipikus női bosszú. Látja, hogy ok vagy és az asztalodra akar szarni. Hány ilyent láttam már szakítás után... És ez független attól, ki rakott ki kit.
2022. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

5 vagyok és a 7 válaszra írok

Igaza van a hozzászólónak, ez sem ritka felállás, a nők azt megérzik, ha van keresnivalójuk. Véletlenül összetalálkoztok, persze a legjobb formáját hozza és észre sem veszed hogy profin ki van sminkelve és véletlenül a legcsinosabb ruhájában van.

2022. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2022. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nem voltál túl rajta azt mutatja a helyzet.
2022. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!