Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta nem jó az alakom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta nem jó az alakom egy hónapos kapcsolatban, ti fogynátok vagy elhagynátok?

Figyelt kérdés
Adott egy egyébként friss és boldog párkapcsolat, amiben a fiú azt mondta egy részeg éjjelen, hogy egy hibám van, az alakom. Tudja jól, hogy anorexiás voltam, és számomra ugy erzem nagyon toxikus, hogy most ugy erzem ujbol, hogy kover vagyok. Egyebkent 170 cm 57 kilo vagyok, de vastagabb, viszont 100%ban formas, egyszeruen nem vagyok egy vekony modell alkat, de o meg ezt varja el tolem. Sose leszek ilyen, erdemes vele maradnom?

2022. aug. 17. 12:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%

En 163 centi vagyok és kb 58-60 kiló, és baromi csinos vagyok így. Nem a kiló számít, lévén az izom nehezebb, mint a zsír (én izmos vagyok), de az alkatomra meg soha, egyik kapcsolatomban sem volt panasz. Ha valakinek nem tetszik, amit választott, akkor el lehet menni.


24N

2022. aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi sosem fog tudni szeretni még akkor sem, hogyha lefogsz.
2022. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a rákba. Inkább biztatni és dicsérnie kéne. Én se vagyok nádszal, de már leadtam 30 kilot. Az egy honapos kapcsolatban a baratom allandoan dicser hogy milyen szexi vagyok, mennyire kivan. Majdnme telkesen megszubt ez ido alatt a testkepzavarom
2022. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan elhagynám! Ha tudja a problémád, akkor különösen érzéketlennek kell lennie, hogy ilyet mondjon. Nyilván tetszel neki, különben nem jött volna össze veled, és kifejezetten vékony vagy az adatok alapján.

Van olyan típusú ember, aki kisebb/nagyobb mellett, feneket, akármit akarna látni a párján, és ezt állandóan a szemére veti, hát basszus, akkor válasszon olyat, ne a szeretet nő önképét tegye tönkre! Ilyen emberre neked biztosan nincs szükséged, egészséges lelkületű ember azzal a lendülettel küldte volna az anyjába, hogy te elgondolkozol, nyilván nem vagy túl a problémádon, és ő csak erősít rjta.

2022. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Elhagynám.
2022. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Elhagynám és fogynék(de csak magamért)
2022. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell fogynod, en 170cm vagyok 60kg es S a meretem, vekony vagyok de van mit fogni rajtam. Mikor tukorbe nezek, arra gondolok hogy en sem allnek ossze egy csontsovany pasival, aki ehezteti magat hogy vekony maradjon (pedig anorexias es bulimias voltam evekig tizenevesen…).

70kg voltam mikor osszejottem a viccen kivul adonisz testu parommal, de barmennyi kg voltam az evek soran, mindig azt mondta, reszegen es jozanon is, hogy nalam dogosebb no nincs a foldon❤️

Csinos vagy, a pasit pedig dodb ki!

26N

2022. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
úristen, én 2 centivel vagyok csak magasabb, mint te (és annyi kiló, mint te), és eddig lányok, fiúk egyaránt oda voltak az alakomért, engem még túl vékonynak is tartottak néhányan. nyilván nem biztos, hogy ugyanúgy oszlik el rajtunk a súly, de abban ezer százalékig biztos vagyok, hogy te nagyon csinos, jó alakú csaj vagy, és eszedbe ne jusson egy tapló majom miatt fogyózni. az anorexia NAGYON veszélyes, ami nagyon sokáig el tud kísérni az életben. ne kockáztass!
2022. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem fogyok senki kedvéért. Miután 35 kilósan majdnem meghaltam bulimiás anorexiában (igen, létező kevert betegség).


Ha nem tetszik a barátomnak az alakom, így járt, akkor keressen 45 kilós macát.

2022. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy testképzavaros, csak kva nehéz elfogadni az új testképet :)


Nem baj, mindenkit vágj ki, aki ismét beteggé tenne.

2022. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!