Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a párommal nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a párommal nem beszélünk naponta? Egyáltalán ilyen egy normális párkapcsolat?

Figyelt kérdés

30 évesek vagyunk, jelenleg még külön élünk. Neten ismerkedtünk meg, kb fél éve. Van egy rossz érzésem vele kapcsolatban hogy nem ő az igazi. Ha beszélünk is telefonon, nincs semmi témánk. Van hogy 2 -3 napig nem hívjuk egymást. Amikor együtt vagyunk akkor sem nagyon vagyok feldobva, olyan laposnak érzem az egész kapcsolatot... nem tudom megmagyarázni. Pár éve ismerkedek neten és egyszerűen belefásultam a sok komolytalan, nagyképű vagy épp furcsa nőbe. Zavaró hogy nem tudok senkivel sem megismerkedni. Jelenlegi kapcsolatom kicsit olyan mint a se veled se nélküled. Nem tudom minek rakom ki a kérdést, mert úgyis a gúnyolódást kapom a képembe, de boldogtalan vagyok, depressziós és önbizalomhiányos. Nincsenek barátaim sem, akik voltak azok is hülyének néztek legutóbb. Szeretnék egy komoly nőt, akivel lehet családot alapítani és jól meglenni. Úgy érzem az interneten egy halom idióta van akik nem tudják mit akarnak és csak az ember idejét rabolják.

Egyáltalán normálisnak mondható így ez az egész? Egyszerűen nem tudom mit kezdjek az életemmel, sokadik párkapcsolatom, és valahogy nem tűnik jónak. Lehet nem netem kéne már ismerkednem? De akkor hol? Fogalmam sincs hogy kell élőben becsajozni, sosem voltam társasági személy.

Na mindegy, gondoltam kiadom magamból, kicsit kivagyok...


2022. aug. 23. 22:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem találsz senkit, akit csak akar barátilag erdekelnel, akkor szerinted nincs benned hiba? Mindig könnyebb másokra mutogatni, hogy ok vannak elcseszve, ok nem fogadnak be, ok ilyenek, ok olyanok…
2022. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én nem mutogatok senkire, de ti velem pont ezt csináljátok.
2022. aug. 24. 09:59
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem nekem kell pszichiáterhez mennem csak mert van egy értékrendem, tartásom és megvetem a nagyképű emberek beképzelt stílusát. Sajnos utálok ismerkedni, de erről nem en tehetek hanem a nők egy része, ,ert még annyit se voltak soha képesek mondani hogy szia hogy vagy. Élőben szívesebben ismerkedem, de az eddigi tapasztalatok azt mutatták siralmas az egész mentalitás. Nem bennem van a hiba. Csak elegem van, ráuntam az egészre.

2022. aug. 25. 10:11
 14/17 A kérdező kommentje:
A mostani kapcsolatom lehet zsákutca, majd leülünk beszélgetni, ha nem jutunk egyről a kettőre hagyni fogjuk, de egyenlőre küzdenék, pedig még szüleim is azt tanácsolják hagyjam az egészet. Meglátom. Ennyi erővel elmehetnék remetének a Mátrába.
2022. aug. 25. 10:13
 15/17 A kérdező kommentje:

Ami meg az iskolai közösséget illeti, az nem az én saram hogy leköptek, megaláztak, folyton meg akartak verni gimiben, mert csendesebb típus voltam. Ez egy kissé megtört a többi sulin, képzéseken és nehezen illeszkedtem be, de a legutóbbi suliban tényleg olyanok voltak hogy magasról tojtak rám. Onnan is megismertem egy lányt, órák végén megbeszéltük hogy elmegyünk sétálunk, eszünk valamit, 20 percet tovább kellett bent maradnom, nem volt hajlandó várni, inkább elment a barátnőjével haza és együtt osztottak smsben hogy mekkora szemét vagyok. Erről ennyit. Mondjuk egész nap csak a barátnőjével foglalkozott órán, velem meg egy szót sem akart váltani.... fura az egész.

Dehogx megyek szakemberhez, inkább lelépek az országból.

2022. aug. 25. 10:20
 16/17 anonim ***** válasza:

Érdekes dolgokat írsz.

Először is, én teljesen egyetértek veled abban, hogy a társadalom elcseszett. Mind értékrendileg, mind kultúra alapján, mind hozzáállás tekintetében, én is szörnyűnek látom a helyzetet. Azonban azt kérdezted, hogy neked miben kéne változnod. Először is abban, hogy ha már ilyen a helyzet, akkor ne azon rágódj, hogy másoknak teljesen szar az értékrendje, hanem fogadd el, hogy ha te különc vagy (akár pozitív, akár negatív értelemben), akkor nehezebben fogsz párt találni. Idegeskedhetsz minden csajnál azon, hogy neki miért ilyen az értékrendje, vagy miért úgy gondolkodik, vagy miért ilyen beképzelt, stb., de ez nem vezet sehova.


Írtál pl. egy egész konkrét esetet: "megismertem egy lányt, órák végén megbeszéltük hogy elmegyünk sétálunk, eszünk valamit, 20 percet tovább kellett bent maradnom, nem volt hajlandó várni, inkább elment a barátnőjével haza és együtt osztottak smsben hogy mekkora szemét vagyok."

Rágódhatsz ezen évekig magadat gyötörve, vagy elfogadhatod, hogy ez a csaj kretén, ilyen szempontból még jobb is, hogy kiderült időben. Gondold el, ha együtt vagy vele 4 hónapja és akkor jössz rá, hogy kár volt összejönni vele...


"Dehogx megyek szakemberhez, inkább lelépek az országból."

Ez viszont nem old meg semmit. Aki azt hiszi, hogy külföldön nagyon felvilágosultak az emberek, az téved. Bizonyos dolgokban jobbak, bizonyos dolgokban rosszabbak, de az ember mindenhol ember. Én felnőttként költöztem Németországba és sok jót az itteni társdalomról sem tudok elmondani. Ugyanúgy beidomított társadalmi dogmáik vannak, mind bármely másik társadalomnak, amit itt nagyon sok példa bizonyít...

2022. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A példa amit írtam csak egy a sok közül. És ez szomorú.
2022. aug. 25. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!