Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta, hogy az exe szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, hogy az exe szebb nálam. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettünk, és megkérdeztem, hogy az exe jobban tetszett-e neki. Az volt a válasz, hogy hát igen, azért ő szebb volt, de én mennyivel okosabb vagyok stb. A mondat második felére nem nagyon tudtam koncentrálni. Szerintetek érthető, ha emiatt akarok szakítani? Vagy túlreagálom? Őszintén nem hiszem, hogy ezt valaha el fogom felejteni, és nagyon-nagyon bánt. Nem vagyunk régóta együtt, fél éve kb.
2022. aug. 27. 17:38
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Ha tovább is tudnék lépni biztos szükségem lenne arra, hogy próbálja bennem elhessegetni ezeket az érzéseket, hogy én nem vagyok elég szép neki, és hasonlók, viszont ő nem az az ember aki dicsérget. Na mindegy, ebből majd kiderül, hogy neki mennyit számítok, és mennyire akar visszaszerezni. Ha elenged, akkor jobb is, hogy így történt.
2022. aug. 29. 23:05
 32/34 anonim ***** válasza:

Pontosan! Volt olyan hog egy fiú el kezdett udvarolni, de volt barátom,

én elmentem hozzá,hogy el mondjam neki hogy vége,még mielőtt

komolyra fordulna az új kapcsolat, és elngedett,simán!

Annyira szarul esett,hogy hazafelé végig bőgtem, hogy ennyit ért neki

a két évünk.Nyilván én voltam az aki kezdeményezte a szakítást,

de ha küzdött volna értem, szerintem meg tudott volna győzni.

De évekkel később legalább kis vigasz adódott,azt mondta hogy

nagyon megbánta hogy akkor ,úgy,elengedett.. :-)

És én se bánom hogy így történt mert azóta is azzal

a férfival vagyok,közel 28 éve.. :-)

2022. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

"megkérdeztem, hogy az exe jobban tetszett-e neki"

Most hirtelen nagyon úgy tűnik nekem, hogy te már az előtt a kérdés előtt is elégedetlen voltál vele és azzal amennyire elismer/dícsér, és már szakítani készültél.

2022. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Szakítani semmiképp nem készültem emiatt, de tény, hogy keveselltem ezeket a dicséreteket. Ezek után meg pláne
2022. aug. 30. 15:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!