Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta, hogy az exe szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, hogy az exe szebb nálam. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettünk, és megkérdeztem, hogy az exe jobban tetszett-e neki. Az volt a válasz, hogy hát igen, azért ő szebb volt, de én mennyivel okosabb vagyok stb. A mondat második felére nem nagyon tudtam koncentrálni. Szerintetek érthető, ha emiatt akarok szakítani? Vagy túlreagálom? Őszintén nem hiszem, hogy ezt valaha el fogom felejteni, és nagyon-nagyon bánt. Nem vagyunk régóta együtt, fél éve kb.
2022. aug. 27. 17:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
39%

Szívvel nézve a legszebb az, akit szeret az ember.

Szerintem is sajnálatos az ha vki még ezt senkitol nem kapta meg hogy te vagy neki a legszebb.


Amugy nem egy szakitas is alatámasztja amikor az emberek mindenkiben az exüket keresik sokszor még. Azoknak is az ex volt a minden, a legszebb.

2022. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
78%

Meg amikor nem erdekel más milyen szexi meg sugárzo meg üde mert csak az érdekel aki otthon vár.mert az osszes szexi üde sugarzonál is ő a szebb.


Sz.r lehet annak tenyleg, aki felé ilyet még nem közvetített senki.

2022. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
90%

Hasonlítgat az exéhez? Undorító....Arra megy ki h uralkodhasson rajtad h érettesse mekkora főnyeremény. Menekülj, s keress olyat aki nem az exeihez hasonlítgat hanem csak rólatok szól a kapcsolat.

Az ilyen nem normális dolog!

Mégha úgyis van, nem kellene h megbántson.

2022. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
80%
Szakítanék, szerintem nem szerelmes beléd. Barátomnak én vagyok a legszebb nő, pedig nyílván nem vagyok az, de ilyen a szerelem....
2022. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
77%
Egészségükre, ez az én életemen nem változtat 😀
2022. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
55%

Nyilvan szeret a parod es fontos vagy neki, nem bantana meg teged es nem is csalna meg,de azt ne allitsd hogy mas nem tetszhet neki jobban mint te. Belsoleg lehet nem,de kulsoleg biztos.


En inkabb a telefonjat kernem el egy kicsit facebookozni es a tevekenysegnaploban vissza nezni,hogy hany not nezeget rajtad kivul, hany videot nezett amin nem te vagy,de legalabb minimum annyit hogy mikozben veled ismerkedett meg hany masik lanynal probalkozott ami nem jott ossze es hogy ok hogy neztek ki. Szerintem meglepodnel. Nem titokban gondolom, hanem szolsz neki es elkered. Nem valoszinu hogy orulne neki.


Valamint koszonom, nekem rendben van az onbecsulesem. Tudom,hogy rendezett vagyok, szep a hajam az arcom a szemem es az alkatom is olyan amiert barmelyik no olni tudna,de megis tudom hogy lehetetlen hogy ne legyen nalam szebb,de nem is erdekel.

Tudom,hogy mennyire tetszem a paromnak,mennyire van ertem oda-vissza es bar szemmel latom,hogy sokkal szebb vagyok az exeinel, akkor is tudom hogy az csak az en velemenyem es nem masoke,de nem kerdeznem meg soha,mert tudom hogy nekem pl egyik exem sem tetszik mar, hiaba tudom hogy helyesek voltak,de mar nem tunnek annak a szememben, igy nem tudnek igazat mondani,mert lehet most a parom tetszik a legjobban,de ha erzesek nelkul egymas melle allitanam oket,akkor lehet meg magamon is meglepodnek.

2022. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
28%
23-as Nyilván volt "egészséges, szeretetteljes és komoly kapcsolat"-om, de elmúltam 40-en a mikulásban már rég nem hiszek! Emberek vagyunk, nettó hazugság hogy a párom lenne a világ legszebb embere. Az lehet, ha szerelmünk hajnalán vagyunk, akkor jelenleg a legvonzóbb, később már ez sem valószínű, viszont van ezer más ok, ami miatt számomra a legértékesebb.
2022. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, ez egyszerűen kiábrándító, a béna megmagyarázás utána csak azért volt, mert ő is tudta, hogy megbántott. Szerintem jó, hogy rákérdeztél, mert ez azt jelenti, hogy ló helyett szamár vagy, ne pocsékold rá az idődet, keress olyat, amilyet minden nő szeretne, egy olyan férfit, akinek te vagy a mindene. Ha jobban tetszik neki az ex, akkor fulladjon meg.
2022. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam sajnos, de nem nagyon sikerül tovább lépni, pedig tényleg szeretnék, mert már most nagyon hiányzik. De ez a tüske szerintem sokáig bennem fog maradni. Az első néhány valaszolóval pedig nem értek egyet.
2022. aug. 29. 18:28
 30/34 NTBS ***** válasza:
Elfogadom a választ. Ha nagyon bánt szakíts, ha túl tudsz lépni, engedd el.
2022. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!