Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálja ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálja ha a barátnőm állandóan féltéknykedik és megszivat? Már a munkahelyemen is leégetett, félek bemenni hétfőn..

Figyelt kérdés

Azzal fogadott, hogy bizonyítéka van, hogy megcsalom mert egy hajgumit talált a munkahelyi táskámban. Nekem meg fogalmam sem volt, hogy hogy a vérbe került oda, csak arra tudtam gondolni hogy valamelyik haverbe tette bele szivatásból. Felhívtam őket hogy mondják meg ha ők voltak, mert komoly balhé van, de esküdöztek, hogy ők nem tettek semmit a cuccom közé. Úgyhogy csak egy illető maradt, a nő akivel mellettem dolgozik, egyedülálló, máskor is gondoltam már úgy hogy talán bejövök neki, gondoltam ezért rakta táskámba direkt azt a hajgumit. Mivel előző este jól felb@sztam magam, pénteken kiosztottam a nőt, jól lehordtam, még sírt is, és hazament úgy hogy nem is szólt a főnöknek. Otthon mondom a barátnőmnek hogy mi volt, mire ő:de ez csak egy teszt volt, azt hitte megcsalom és így akarta kiugrasztani a nyulat a bokorból. Nem talált hajgumit a táskámba, az övét mutatta... Nem tudta előbb mondani, én meg neki estem a kolleganőnek ártatlanul.


Mit csináljak a barátnőmmel? És hogy menjek így hétfőn be dolgozni?

26/F, 23/L


2022. aug. 27. 22:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem valami nagyon komoly bocsánatkérést találj ki a kolléganődnek és jöjjetek össze 😉 Neki úgyis tetszel, a remélhetőleg már csak EXed meg örülhet, hogy igaza lett. Mindenki boldog😁
2022. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd egy ostoba, szemét kis dög.

Nem is értem, miért vagy vele még mindig.

Mondjuk az lenne a minimum, hogy szépen kézen fogod, és mentek együtt bocsánatot kérni a munkatársadtól.

2022. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12%

Te semmit.

Mond meg a kolléganődnek hogy mit tett a barátnőd, és hogy egész nyugodtan beszélgessen ek vele, majd tudasd vele hogy amíg ezt megteszi te helyetesíted.

A kolléganőd ha meg akar szerezni ez jó alkalom neki hogy széttépje a csajod, majd rádmásszon, így mindenki jól jár kivéve a csajod aki megkopasztva, elverve távozhat:)

2022. aug. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 acelsziv ***** válasza:
100%
10: +1. Egyetértek minden szavaddal.
2022. aug. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%

Engem az érdekelne mi váltotta ki a barátnődből hogy ennyire elfajult nála a bizalmatlanság részedről.. mert gondolom ennek voltak ugyancsak fokozatai… és tudom most nagyon fog fájni amit írok, de ha régen” normális volt.. és vett egy x fokos fordulatot… azt bizony valamivel te generáltad ki.

Elsősorban kolleginától bocsánatot kérnék ha előtte normális volt köztetek a viszony.

Másodszor mérlegelnék kell e nekem ez a kapcsolat.. hosszabb távon.

Harmadszor megpróbálnék rájönni mit b*sztam el a kedvesemnél hogy ennyire bizalmatlan lett felém, és megpróbálnám megjavítani.

2022. aug. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a barátnőd égetett le a munkahelyeden, te égetted le saját magad, olyan hisztit levágtál ott, amit egy kétéves is megirigyelne. Mi az, hogy úgy leordítod a kolléganődet hogy sírva megy haza?? Felnőtt, emberi módon is meg lehetett volna ezt beszélni vele, de te pont ugyanolyan gyerekes és éretlen vagy, mint a barátnőd. Ha én lettem volna a kolléganőd helyében, azonnal még aznap ment volna a levél a HRnek, nem csodálkoznék, ha ő is így tett/tesz. Tartozol neki minimum egy hatalmas bocsánatkéréssel, a barátnődet meg hagyd ott a fenébe.
2022. aug. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
98%
Ti betegek vagytok...
2022. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
95%

A nő helyében aznap bementem volna a főnökségre, mert idegbeteg állat vagy, aki képtelen nyugodtan kezelni a konfliktusaidat, és tettem volna róla, hogy másnap már ne kelljen bemenned.


A fenyegetőzés, szóbeli bántalmazás komoly ügy, főleg egy nálad sokkal gyengébbel szemben.

2022. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 acelsziv ***** válasza:
97%
Na. Nyomorult. Bocsánatot kértél a kolléganődtől?
2022. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
97%
Na, kirúgtak már? Megnézném a suttyó barátnőcskéd pofáját ha mától neki kéne eltartania 🤣🤣
2022. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!