Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünet után mennyi esély lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünet után mennyi esély lehet?

Figyelt kérdés
Páromnak most nagyon összejöttek a dolgok az életében, nagyon stresszes, a munka miatt is, meg az otthoni dolgok miatt is, hirtelen sokan akarják sokfelé szakítani, pl segítség miatt, munka miatt stb. Nincs éjjele nappala. Mióta ez az egész tart, mármint ez az időszak, kezdett tőlem eltávolodni, nem "maradt rám idő". Ez kb egy 3 hetes történet, nem élünk együtt, de már terveztük a közös nyaraláson, ami ezelőtt volt (miután onnan haza jöttünk indult be ez az időszak), nagyon jól éreztük magunkat ott is, sokat romantikáztunk, azt mondta sosem szeretne elveszíteni, boldog velem stb. Most pedig 180 fokos fordulatot vett és szünetet kért, kb 3 hetet, hogy eldöntse "mit is akar". Azt mondta ezen egy pár napja gondolkodik. Nyilván tudom, hogy ez a szakítás előszobája, de hazudnék ha azt mondanám, hogy nincs bennem remény, mert az azt jelentené, hogy amik nemrég voltak, az nem igaz. Szóval ami igazán zavar, hogy ez olyan nekem, mintha csak a külső körülmények miatt lenne az egész. Én úgy vagyok vele, hogy élem tovább az életem, nyilván rossz és fáj most.. de jól esne olvasni tapasztalatokat, akár jó, akár rossz.. köszi, hogy kiírhattam magamból.
2022. aug. 30. 19:08
1 2
 11/14 NTBS ***** válasza:
50-50%.
2022. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%
9es, Nem értem miért kell egyből temetni valamit. Attól még hogy TE nem voltál olyan élethelyzetben, hogy az téged szinte 24/7 igénybe vegyen, az nem azt jelenti, hogy nincsenek olyan élethelyzetek, mégha pár hétről, hónapról is van szó. Igen is nagyon megviselő tud lenni egy-egy ilyen időszak. Igen, vannak gyengébb/érzékenyebb jellemek(nevezz annak, nem bánom), akik úgy érzik, hogy egy kapcsolatot fenntartani abban a helyzetben képtelenek. Örülök, hogy neked nem volt ilyen helyzet az életedben és az élet minden területe között ügyesen meg tudod osztani magad!
2022. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
12. Már ne is haragudj de itt senki nem 7/24 ről beszélt, de hogy mindenre van ideje csak a párjára nincs erre mit mondjak? Ez nem jellem kérdése nagyon el vagy tévedve. Mindenkinek arra van ideje amire akar időt szakítani. Ha meg valaki túlvállalja magát ne mástól várjon megértést. Megosztani? Hát lassan ahogy elnézem nem lesz kivel.
2022. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#9 igaza van. Felbukkant egy régi ex. Közös nyaralás után szünet? Kamu.

Férfire sose várj, megbánod.

2022. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!