Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már nem bírjuk a távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem bírjuk a távkapcsolatot mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Több, mint 2 éve vagyunk távkapcsolatban. Az elején tudtunk találkozni havonta, viszont mostanában kb 2-3 havonta tudjuk megoldani, mert nincs munkahelye és nem tud lejönni pénz hiányában. (Engem a szüleim nem engednének odáig) Azt terveztük, hogy júniusban már összeköltözünk, de nem jött össze. Utána szeptemberre terveztük, az sem jött össze. Nekünk semmi sehogy se… nem haladunk elore ugyanúgy állunk már mióta és ez frusztrál mindkettőnket, főleg engem. Régen annyira elterveztem már hogy hu de jó lesz majd ekkor és akkor együtt lenni végre, de mar belegondolni se merek, mert felek hogy megint csalódok. Állandó viták is vannak ugye, mert hiányzunk egymásnak meg minden miatt már. Mostanában sem fogunk tudni összeköltözni, mert neki nincs munkahelye mar egy ideje, ergo semmi pénze így nem tud lejonni ide lakni. Én pedig idén érettségiztem és csak most fogok neki állni dolgozni. Már ki vagyunk mindketten, de nagyon szeretjük egymást, viszont kilátástalan a helyzet kb 2 hetente majdnem szakítunk.

En 20L ő 29 F



2022. szept. 1. 20:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Huh...


20 évesen a szüleidnek nem nagyon van beleszólása hova mész.


Hogy akarsz vele összeköltözni, mármint miből élnétek meg, ha neki annyi pénze sincs, hogy havonta "lemenjen" hozzád, takarjon ez bármit is. Amúgy mekkora a távolság? Ő hol lakik, te hol? Miért nem ott keres munkát, ha ott akar majd veled élni, ha jól értem?


Havi találkozásokkal, hiába tart 2 éve, nem beszélhetünk szerelemről, nem nagyon lehet így kiismerni a másikat, mert nyilván abban a havi 1-2 napban míg együtt vagytok csak a szépet mutatjátok egymás felé, csak a szépet látjátok a másikban.


Szakítást javaslok, ne raboljátok egymás idejét.

2022. szept. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy összeköltöztök vagy szakítotok. Más opció nincs.
2022. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!