Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok a barátom exére. Nem tudom kezelni ezt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Számomra, a szememben eszméletlen szép lánynak tartom. Azért mentek annó szét mert a lány nem a hűséget választotta, sok fiúval megcsalta és a jelenlegi párját is csalta egészen addig amíg nem lett terhes és született gyerekük. Azóta irigylem tőle a babát is, olyan szép kismama. Teljesen normálatlan vagyok, senki nem érdekel hogy néz ki de ez a nő valamiért ezt az irigységet és féltékenységet váltja ki belőlem. Nincs rá okom, mégsem tudok szabadulni. Mit tegyek, vagy hogyan zárjam ki? Mindennap nézem a Facebookon is Instán is, pedig több éves történet és én még mindig féltékeny vagyok rá

2022. szept. 18. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod sem foglalkozik már vele akkor te se tedd. Erre csak egy megoldás létezik, letiltod mindenhol, nem kell nézegetni.
2022. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj szakemberhez.
2022. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus + kezdésnek.tiltsd le őt minden közösségi médián, hogy ne tudd nézegetni őt.
2022. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem néz hülyének a pszichológus ilyen problémával? Oké az vagyok de azért én is érzem ,hogy ciki ezzel szakemberhez fordulni, mert gáz amit erzek
2022. szept. 18. 23:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt biztos hogy nem te vagy az első aki ezzel a problémával felkeresi. Ennél még jóval durvább gondokkal is találkozott. Ő nem ítélkezni fog, hanem segíteni próbál.
2022. szept. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológushoz nem ciki semmilyen problémával fordulni!

Nyilván az önértékeléssel vannak gondjaid, ha emiatt tönkremegy a jelenlegi kapcsolatod, akkor ez a jövőben is borítékolható probléma. Most még a jelenlegi boldogságod is helyre tudod tenni vele.

2022. szept. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne nezegesd. Tudatosan tegyel erte hogy elfelejtsd.
2022. szept. 19. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem nez hulyenek a pszichologus..

Es nem errol a lanyrol fogtok beszelni folyton, hiszen ez csak egy tunete valaminek. Valoszinuleg rogton at fogtok terni melyebb temakra.

2022. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!