Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért hisszük mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért hisszük mindig azt, hogy mi lehetünk a kivételek? Sosem tanulunk?

Figyelt kérdés
Miért gondoljuk mindig, hogy ha adott egy srác, akinek nem kell kapcsolat csak szex, akkor majd mi leszünk azok aki ezen változtat, és majd belénk belénkszeretnek, és akarnak majd kapcsoaltot? Még akkor is ha nyilvánvaló hogy nem így lesz...
2010. szept. 26. 11:35
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok most... Reménykedem, de a szívem mélyén úgy is tudom, hogy csak egy játékszernek kellek! Lényegében nem vágyom most komoly kapcsolatra, így mindenféle rossz érzés nélkül belemennék, de mivel a srác képtelen az életének ezt a részét csak is rám hagyni, ezért nem vagyok hajlandó csak egy lenni a sok közül...
2010. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mert jó érzés arra gondolni hogy mi mások vagyunk..de aztán nagyon rossz rájönni hogy mi is csak 1 lány vagyunk a sokból számukra:(
2010. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
91%
Mert egyrészt a nők tudat alatt a rosszfiúkra buknak, illetve azokra, akik egyébként úgymond "elérhetetlenek". Viszont ez csak olyan értelemben igaz, hogy a nő azért vonzódik ilyenekhez, mert elhiteti magával, hogy majd éppen ő lesz az, akiért a rosszfiú megjavul, vagy mert ő az, aki megszerzi a lelkét is, nem csak a testét. :) Ez valamifajta genetikai bekódoltság szerintem.
2010. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

josz*r bekodolás:D

egyszerűen azt nem értem, hogy mikor tudom, értem, hogy neki nem kellek másra, akkor miért próbálok minden apró jelet amennyire csak lehet félreérteni és belemagyarázni hogy de mégis?

én csak szex kapcsolatba meg nem megyek bele, az mégjobban fájna :D

csak egészen hihetetlen hogy mindig ugyanebbe a hibába esek bele...igen benne van az elérhetetlenség is, de hát hogy lehetünk ilyen h*lyék? (már bocásnat akinek megsértettem a lelkivilágát)

2010. szept. 26. 11:52
 5/47 anonim ***** válasza:
95%

Nézd: a pasik tudnak szerelem nélkül szexelni, a nőknél meg, mondjuk úgy, ez nem ennyire egyértelmű. Ez is genetikai belekódolás. A természet milliárdnyi évnyi fejlődés után ezt hozta ki, valószínűleg okosabb, mint mi valaha is lehetünk.

Az pedig, hogy nem mész bele szexkapcsolatba, számomra nagyon szimpatikus dolog.

2010. szept. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Vonzódsz hozzá, és könnyebb homokba dugni a fejed, mint visszautasítani.
2010. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
Én most ilyen helyzetben vagyok!!Énis minden kis apró jelet észre veszek és elgondolkodok h mégis van valami?És mivan ha tényleg van az a jel?CSak a pasi sem meri bevallani??De tanácstalan vagyok,1hónapja szét mentünk de felkeresett h találkozzunk és találkoztunk is!most nem tudom mit tegyek!!Egyébként igenis van olyan pasi aki nem tud érzelem nélkül szexelni!!
2010. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
46%

minden pasi egyforma!észt a gatyájukban tárolják.Elhitetik velünk hogy különlegesek vagyunk a számukra..és mikor épp nem figyelsz a rozsaszin ködtöl szinte vakká váksz akor csap fejbe egy mondat!Ennyi volt,vége!

a legszarabb érzés.Vannak akik találkozgatnak szexelnek de érzelmekröl sosem beszélenk mert az egyik fél attol tart pofára esik a másik meg nem hajlando szeretni.vannak akik együtt élnek és megfolytják ezzel egymást.Vannak akik csak kéz a kézben képesek együtt lenni ölelgetni,csokolgatni egymást.és vannak akik szenvedve várnak hátha kapnak ezekböl a pillanatokbol egy kis darabkát.Biztos van olyan srác aki tud szeretni és megbecsülni embert..de az vagy homár vagy lelépni készül a nagy világba.Csajoknak!Mindig pofára esünk elöbb vagy utobb.Mi vagyunk a szebbik nem és az leghülyébbek is mert hagyjuk magunkat elcsábaitani minden egyes pasinak.

2010. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim válasza:
90%

én is estem már ilyen hibába...

de egy nagy igazságot mondok...

A nők utálják ha megdugják őket..de azt még jobban ha nem!

megtehettem volna hogy nem megyek el hozzá, de utána bántam volna hogy nem lett az enyém! barátok vagyunk azóta is de én mégis örülök hogy megkaphattam őt...

24/L

2010. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
Igen,ritka nagy,szentimentális kis hülyék vagyunk.Mi,nők előtérbe helyezzük az érzelmeket,és mindent túlbonyolítunk.Egy kedves mosolyt is képesek vagyunk véresen komolyan venni,és megsértődünk,ha valamit félreértettünk,és a végén nem úgy sül el a dolog,ahogy kívántuk volna.Megsértődünk,ha nincs szex,és megsértődünk,ha van,de csak ennyi.Fogalmam nincs,miért,de ilyenek vagyunk. 24/L
2010. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!