Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért hisszük mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért hisszük mindig azt, hogy mi lehetünk a kivételek? Sosem tanulunk?

Figyelt kérdés
Miért gondoljuk mindig, hogy ha adott egy srác, akinek nem kell kapcsolat csak szex, akkor majd mi leszünk azok aki ezen változtat, és majd belénk belénkszeretnek, és akarnak majd kapcsoaltot? Még akkor is ha nyilvánvaló hogy nem így lesz...
2010. szept. 26. 11:35
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam fogyatékos kisliba koromban. Aztán egyszer beteljesült az a "nagy romantikus ábránd", amit askim említett: a vagány, csajozós jópasi belémszeretett (full átlagos lány vagyok), és így rosszabb volt, mintha egy dugás után otthagyott volna... borzasztó fojtogató, ragaszkodó, kisajátító, féltékenykedő idegbeteg lett a "nagy vagány jópasiból", és így jöttem rá a lényegre: A csajok ábrándjában szereplő jópasi sokszor érzelmileg éretlen, egy kapcsolatban pedig elviselhetetlen, vagy pusztán üres, mert sokszor semmi szerethető nincs semmi az álarc mögött.


Szóval ha hozzám hasonlóan minden lány megtapasztalna közelebbről is egy ilyen jópasit huzamosabb ideig, onnantól tuti nem vágyna senki a vele való kapcsolatra, mert egyszerűen nincs benne semmi jó. A vadóc jópasiról ábrándozni jó, tinikorban, de vele együtt az élet egészen más. A srácot pár hónap múlva elengedtem, és ma már egy egész más típusú férfi tesz valóban boldoggá. Egy olyan férfi, aki érett, tiszteletreméltó és valóban FÉRFI, aki nem olyan primitív, hogy a megdugott csajok számában méri az önértékelését.


Azt javaslom, Kérdező, mielőtt nagy érzelmi viharok között várod a telefonját, kicsit képzeld el a srác személyiségét a hétköznapokban, mennyire tenne boldoggá téged a viselkedése veled szemben. Van egy olyan tippem, hogy semennyire, és csak a saját ábrándjaidba vagy szerelmes.


22 / L

2010. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
létezik ez a típus is, de ez általában hazudik is, már az elején. Nekem nem hazudik: elmondta hogy ő nem akar kapcsolatot, mert most csak élni akar. tudom hogy miért, semmi trükk nincs benne. Nekem a megváltozásba beletartozk, hogy megérjen a velem való kapcsoaltra. ilyen ípusú rosszfiút, akit teírtál, már kaptam én is. majdnem 5 évg voltam vele, hidd el, tudom miről beszélsz mikor aztmondod "szörnyű" :D Nála is bennem volt a világmegváltási kényszer, de ő máshogy kezelte. Ez nem ugyanaz, bár ez is esélytelen, persze... abban lehet igazság h a saját ábrándjaimat szeretem, ez a leggonoszabb része a dolognak.
2010. szept. 30. 16:05
 23/47 anonim ***** válasza:

Uhh, 5 év? :S Az gáz. Szerencsére én már pár hónap alatt felismertem a neurotikus birtoklási vágyát, úgyhogy mehetett amerre lát. Amúgy nem volt rossz ember, csak érzelmileg borzasztó éretlen és szeretetéhes.


Az ábrándokhoz való ragaszkodás nem a leggonoszabb, hanem csak pusztán butus és felesleges, ha lehetne olyan ember is, akinek a valós személyét szereted, és boldogság vele minden perc. Amúgy ha reálisabban látod a helyzetet, akkor kezelheted így is, és várhatsz a beérésre, miközben te is tapasztalsz dolgokat, csak ne ennek rendeld alá a saját kapcsolataidat.


Én ismerek olyan férfit is, aki most negyven évesen is képtelen bármilyen elkötelezett kapcsolatra, össze-vissza vannak gyerekei (akiket mondjuk látogat), és a legbecsapósabb, hogy amúgy nagyon intelligens, érzékeny, szeretetreméltó ember (pszichológus), és ha valaki szerelmes lett volna belé régebben, joggal hihette volna, hogy majd idősebben "beérik" egy komoly kapcsolatra - de még negyvenen túl se sikerült neki megérnie.


22 / L

2010. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
na igen:D én egy hatvan év körüli férfit ismerek, akinek felesége van meg gyerekei,de mellette minden csaj és titkárnője meg volt neki.Egyszerűen képtelen leállni.közben egy rém aranyos ember csak hát szoknyapecér gén van benne:)
2010. szept. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

hát igen, azse rossz:D bár szerintem más ez a srác, már nem úgy értem hogy optimálisabb számomra, az semmiképpen...de tudatosan csinálja, és el is mondja. és én annyira hülye vagyok hogy ezen felül is reménykedek, na mindegy:D

vannak emberek akik képtelen a kapcsoaltokra... 5 év. hát igen, az húha:) a tűrőképességem határtalan... azthittem változhat, és változott is, csak nem úgy ahogy nekem kellett volna. szeretett, pedig ettől rettegett, ezért ovltam vele ennyi ideig...csak nem lett kedvesebb.

Azthiszem én mindig a selejtes pasikat fogom ki.

2010. szept. 30. 17:06
 26/47 anonim ***** válasza:
ahelyett hogy beletörődnél tégy valamit ellene.Így tényleg csak egy kis tehetetlen játékszer maradsz a polcon.Ne rinyálj hanem cselekedj, igen rossz lesz az eleje de minden leszokás az elején sz@r, ez egy pasitól elszakadás kúra lenne:)
2010. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Erre vigyázni kell, legalább minimális emberismeretet kell fejleszteni, hogy némi boldogságban is legyen részed a kapcsolataidban. Azt vettem észre, hogy a nők többsége nem "véletlenül" fog ki selejtes pasikat, hanem tudatalatt pontosan érzik, hogy a pasi selejtes, de az ábrándjaiknak bedőlnek, és azt hiszik, a saját vágyaikkal "ki tudják színezni" a pasit, és akkor olyan lesz, amilyennek akarják. Ekkor következik be, hogy a terhesség alatt vagy a kisbaba megszületésénl csodálkoznak, amikor a pasi otthagyja őket a gyerekkel, és feléjük se néz többet... mert azt hitték "ettől majd megváltozik"... Csak ilyen nincs, hogy majd megváltozik, mert a vágyott tulajdonságok annyira mélyen nyugvó alapok egy embernél (figyelmesség, kedvesség, gerincesség, becsületesség, őszinteség stb.), ami vagy van, vagy nincs, és soha nem is lesz.


Vannak nők, akik 35 évesen se jutottak semmire párkapcsolati szinten, ugyanott tartanak, ahol 16 évesen, mindig is szar kapcsolataik voltak, mert bedőltek a saját ábrándjaiknak, és sosem figyeltek a jelekre, csak most már hogy családot és gyereket akarnak, de már egy pasinak se kellenek, maximum néhányszor meghúzzák őket hétvégente, aztán ennyi. Rengeteg szingli nő tart itt manapság, ezért kell vigyázni, hogy törekedjen az ember a tisztánlátásra, és figyeljen a jelekre. Hamar elmegy az ember fiatalsága, ha selejtekre pazarolja ahelyett, hogy keresné az értékes párját, nagyon megbánja, amikor ott marad egy rossz kapcsolatban, vagy teljesen egyedül.


22 / L

2010. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: bocsi a hosszú kommentért, csak azért írtam le, hogy nehogy te is ide juss a végén.


22 / L

2010. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

sajnos a baj az, hogy én tipikusan az a nő vagyok aki szereti a selejteket (:

najo, hát remélem csak megváltozik, addig gyekszem egyedül maradni mielőtt megint reménytelenül mélyen beleszeressek egy reménytelenül kapcsolatképtelen emberbe.

2010. szept. 30. 17:24
 30/47 A kérdező kommentje:

beleszeretek*


semmi baj a hosszú komentért, teljes igazságokat írtál bele... az abaj aki képes így élni mint én, az hiába tudja minden eszével hogy sz*rban van, akkors így fog érezni. De legalább próbálkozom leszokni róla.

2010. szept. 30. 17:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!