Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért hisszük mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért hisszük mindig azt, hogy mi lehetünk a kivételek? Sosem tanulunk?

Figyelt kérdés
Miért gondoljuk mindig, hogy ha adott egy srác, akinek nem kell kapcsolat csak szex, akkor majd mi leszünk azok aki ezen változtat, és majd belénk belénkszeretnek, és akarnak majd kapcsoaltot? Még akkor is ha nyilvánvaló hogy nem így lesz...
2010. szept. 26. 11:35
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

Szereted a selejteket? Mit szeretsz bennük? Csak mert az 5 éves kapcsolatodra is azt mondtad, hogy nem is olyan volt, amilyet szerettél volna, és nem is arrafele változott, amit te szerettél volna... tehát akkor mit szerettél benne?

Vagy azt szereted, hogyha egy kapcsolatban nem jó egy másik emberrel? Mert azt el tudom képzelni, hogy vannak olyan perverz emberek, akik ezt szeretik... :)


Szerintem te nem a selejteket szereted, hanem a selejtek rendelkeznek egy bizonyos tulajdonsággal, amibe te bele tudsz fantáziálni dolgokat, és abba leszel szerelmes. Nem az emberbe, hanem a fantáziádba a másik emberről. Ez két külön dolog. Majd ha érsz egy picit, lehetőleg ketté tudod ezeket választani, és tudsz majd egy embert magáért szeretni.


22 / L

2010. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
szerintem járnod kéne egy olyannal aki nem rendelkezik ilyen selejt génnel és talán idővel bele is szeretnél XD én se szerettem bele rögtön a mostani pasimba, de úgy voltam vele nem akarok megint egy idiótába belezúgni, (mert sajna én is az ilyeneket szerettem annó )adok neki egy esélyt, ez volt 1 éve:)
2010. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

eznem fantázia, ez mazochizmus.

racionális, elfogadható és értelmes magyarázat nincs rá, egyszerűen vonz. az, hogy küzdeni kell érte hogy adjon nekem valamennyit magából. Az, hogy ha csak egyetlen egyszer az alatt az öt év alatt tudod, hogy sikerült: érted csinálja, szeret téged, pedig ennek lehetetlennek kell lennie, már úgy érzed hogy megérte. A másik pedig: csak azt lehet félreérteni ami nincs ott. Ha a pas tényleg szeret, nincs félreértés, nincsk étségbeesett kérdés egy sz*r fórumoldalon, csak szerelem és boldogság. Ha a pasi olyan aki nekem tetszik: ugyanazokat a jeleket, amiket a "tökéletes", párkapcsolatra alkalmas férfi is ad ő is adja, egy bizonyos szintig, és ilyenkor lehet gondolkodni hogy vajon mennyit is jelent ez pontosan.

Tudom hogy ezt a legtöbb nő tagadja, a legtöbb pasi pedig gyűlöli, de a szomorú igazság az az,hogy sokkal édesebb tud lenni egy pasi, akit nem kaphatsz meg, akinek te nem kellessz és csak kihasznál, mint az aki odáig van érted. Egy bizonyos korig, aztán a naív szerencsétlen kislányból nő lesz, na idáig még nem jutottam el.

2010. szept. 30. 17:39
 34/47 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Az a baj, hogy a másik emberről elképzelt ábránd és az abba való beleszeretés egészen más dolog, mint az illetővel a hétköznapokban megélt szeretet és szerelem. A szerelmes emberek egymásról alkotott szerelmes elképzeléseit hamar porrá zúzza a szürke hétköznapok fogaskere, és ekkor dől el, hogy mennyire valódi az a szeretet és szerelem, és mennyire csak illuzórikus.


A szenvedés meg a vergődés akkor van, amikor ez a kettő nem egyezik meg - tehát te elképzelsz a másikról valamit, de a hétköznapok során egyre inkább beigazolódik, hogy az illető nem az, akinek elképzelted.

Ilyenkor az ember két dolgot tehet:

1, elfogadja a valóságot, vagyis azt, hogy csak a saját elépzeléseibe volt szerelmes és nem a párjába, és békével elengedi,


2, vagy nem vallja be magának ezt, hanem hitegeti magát azzal, hogy megváltoztathatja a párját olyanra, amilyenre akarja. Ez egy illúzió, ilyen nem létezik, mert akkor már nem a másikat szereted, hanem egy általad elképzelt illetőt, aki nem a párod.


Szerintem te a második típus vagy. Ahogy egy előző írta, majd megérsz te is arra, hogy ne a selejtesekről alkotott ábrándjaidba legyél szerelmes (mint most), hanem olyan emberbe, akinek a lényét szereted úgy, ahogy van, akit nem akarsz megváltoztatni és a hétköznapokban is olyan, mint amilyennek szereted.

2010. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

ma 17:35

probáltam:D jo nem tartott sokáig... de csak mert nem bírtam elviselni. Mikor éles volt a helyzet, esetleg picit összekaptunk, ő csendes nyugodt mosollyal közölte hogy nem akar veszekedni, én pedig a falnak mentem az idegtől:D ő az ideális pasi, férj, és apajelölt lett volna, denéha a hdieg rázott a nyugalmától és folytogató szerelmétől.

2010. szept. 30. 17:42
 36/47 A kérdező kommentje:
hát ennek egyetlen selejtje van, és az az hogy nem akar kapcsolatot, amúgy nincs itt ábránd. végülis a végeredméyn ugyanaz, és valoban a második vagyok. a különbség annyi hogy tisztán látom én mi ahiba, és az az ami tetszik. na mégegy iylen sz*rdarab sincs mint én:D
2010. szept. 30. 17:48
 37/47 anonim ***** válasza:
akkor egyszerűbb ha hagyod ezt a pasit és addig nem randizol amíg nem nő be a fejed lágya:P vagy keresel egy olyat aki a kettő között van, menő, de akar is tőled valamit,mindenki máskor éri el azt a szintet hogy nem ilyen pasit akar,remélem te nem az a típus vagy aki sose nő fel pasizás terén
2010. szept. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

hátezt énis nagyon remélem...

de legalább most úgyérzem magam mint 14évesen, olyan igazán gyereknek, aki msot próbálgatja szárnyait :D

2010. szept. 30. 17:52
 39/47 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem a pasi a selejtes, hanem te nem vagy megfelelő számára párkapcsolatra. Lehet túl gyerekesnek tart, vagy a személyiséged nem tetszik neki stb. Az ember nem tud akárkivel párkapcsolatba lépni, ettől még nem a pasi a selejt, lehet hogy ő felnőttebb mint te vagy, és a felnőtt gondolkodású nőket szereti, ki tudja?

Amúgy te mennyi idős vagy, és a pasi menyi idős?

2010. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

nem, ő nem csak velem nem akar kapcsolatot. három éve volt egy barátnője, azóta nem. és nála gyerekesebbet még nem nagyon láttam, aranyos:) anmidnegy, a lényeg, hogy nem ez a pont. lehet később ez is bekerülne a képbe, vagy ez is benne van, de ő tényleg nem akar kapcsoaltot.

ő 22 én 20.

2010. szept. 30. 17:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!