Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért hisszük mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért hisszük mindig azt, hogy mi lehetünk a kivételek? Sosem tanulunk?

Figyelt kérdés
Miért gondoljuk mindig, hogy ha adott egy srác, akinek nem kell kapcsolat csak szex, akkor majd mi leszünk azok aki ezen változtat, és majd belénk belénkszeretnek, és akarnak majd kapcsoaltot? Még akkor is ha nyilvánvaló hogy nem így lesz...
2010. szept. 26. 11:35
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
13:10-es válaszoló: mert ti nők, mindig többnek képzelitek a dolgokat, mint amik, mindig mögöttes jelentést kerestek a dolgokban, következtetéseket vontok le, olyan dolgokat láttok bele a dolgokba, amik valójában nincsenek ott.
2010. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

Én nem kaptam meg. illetve megkaphattam volna egy éjszakára, de az nekem most mégjobban fájna:D

igen egyébként, a válaszok legtöbbjével egyetértek, bár nem minden férfit írnék le de lehet én is naív vagyok. még van egy kérdésem, ami költői mert úgysem tudjátok: honnan tudhatjuk hogy tényleg kivételek vagyunk-e? én tudom hogy nem, ebben ahelyzetben, bár valami kis esélyt azért oda tudok képzelni, de igyekszem nem gondolni rá hoyg mi van ha lényegében megváltoztatok egy férfit, mert szinte esélytelen...

és a legfőbb problémám: hogyan tudom elnyomni, nem gondolni rá, vagy egyszerűen kiölni az érzést hogy KELL?

sz*rügy...

2010. szept. 26. 19:07
 13/47 A kérdező kommentje:
Mondjuk sértődni nem sértődök.... tudom milyen, tudom hogy nem kell neki több, és nem is mondta soha. Csak akkor van jogom megsértődni ha azt mondja, kell több, és végül mégis csak egy lyuk leszek.
2010. szept. 26. 19:08
 14/47 anonim ***** válasza:
Azért nem kell általánosítani. Én ilyen pasival soha nem kezdenék. Ha már eleve ilyen, változni úgysem fog. A férfiak képtelenek változtatni. És ha másnak nem sikerül megváltoztatni, miért pont nekem sikerülni? Hát nekem se fog, az tuti...
2010. szept. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
a válasz egyszerű mindenki vágyik a romantikára és mi romantikusabb annál hogy a vad férfit mi zabolázzuk meg.minden kis csaj erről álmodozik.felnőtt korunkra persze már nem tini álmaink vannak,de bennünk marad a vágy.Meg hát ez valamilyen szintű kihívás is számunkra.És ha valakibe beleszeretünk ugye ott a mondás" a szerelem vak".
2010. szept. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

ma 14:37 jó neked hogy nem vonzanak ezek a férfiak...

ésszel én is tudom midnezt, ez benne a legrosszabb amúgy: tudom hogy magamat b*szom át :)

2010. szept. 30. 14:47
 17/47 anonim ***** válasza:
ilyenkor erőszakkal kell rávenned magad hogy ne menj ilyen palik után az eleje nagyon rossz lesz,de aztán legalább jobb vágányra terelődik az életed.Hisz jobb férfit érdemelsz egy olyat aki nem csak játékszernek használ.
2010. szept. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
nem megyek én senki után...ahoz nyuszi vagyok :D viszont a telefonra vagyok ragadva azóta is, hátha hív, de hát naná hogy nem.
2010. szept. 30. 14:59
 19/47 anonim ***** válasza:
akkor is szakadj le róla mert így csak kínzod magad:( meg a telefonra várni hogy tini lányos dolog:D
2010. szept. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
ez jár a naív hülyelányoknak:D
2010. szept. 30. 15:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!