Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért hisszük mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért hisszük mindig azt, hogy mi lehetünk a kivételek? Sosem tanulunk?

Figyelt kérdés
Miért gondoljuk mindig, hogy ha adott egy srác, akinek nem kell kapcsolat csak szex, akkor majd mi leszünk azok aki ezen változtat, és majd belénk belénkszeretnek, és akarnak majd kapcsoaltot? Még akkor is ha nyilvánvaló hogy nem így lesz...
2010. szept. 26. 11:35
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal a srác, megértem miért nem akar kapcsolatot egy lánnyal se. A mai fiatal lányok nem párkapcsolatra valók, igaza is van a srácnak, ki akar a mai lányok mellett punnyadni, amikor sorba dughatja az összeset? Szerintem a legtöbb fiatal pasi ezt tenné, csak sokan nem néznek ki elég jól hozzá, ezért kénytelenek ragaszkodni egy adott csajhoz, ha valaha dugni akarnak életükben.
2010. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
hátez tipikusan s*ggfej pasi felfogás, de jha, asszem kb ez a szitu. Amúgy nem gáz, ha ez van ez van, csak akkor vald is be a nőknek.utána te már mosod kezeid. ő is ezt csinálta, csak én b*sztam el:D
2010. szept. 30. 18:32
 43/47 anonim ***** válasza:

Azért ezt egy fiatal srácon nyilvánvalóan lehet látni, hogy csak sorra dugja a csajokat, és eszébe sincs megállapodni, ez egyértelműen tudható minden lány számára. Logikus, hogy egy fiatal srác nem fogja magát lekötni, hogy az eddigi szabad élete helyett valami pista rátelepedjen és számonkérje minden lépéséről. Ez nem sheggfej pasi felfogás, hanem szimpla ésszerűség, és evolúciós tervezés. A férfi erre lett tervezve.


Az a baj, hogy a lányok többsége annyira sötét és ostoba, hogy ilyen szimpla dolgokra képtelenek rájönni (egy srác miért adná fel a szabadságát egy unalmas liba miatt?). Ráadásul a legostobább, legunalmasabb liba is annyira felülértékeli magát, elhiszi magáról, hogy ő iszonyúan különleges és kivételes (a lányok 99%-a ezt hiszi magáról), és ezért hiszi minden lány magáról, hogy majd ő megváltoztatja a srácot, miközben nem látja be, hogy teljesen átlag és semmi olyan nincs benne, ami miatt egy srácnak hosszútávon kellene.

Persze a férfiak hibája is, hogy a nők azt hiszik magukról, hogy különlegesek és kivételesek, mert ezt hitetjük el velük, csak mert meg akarjuk őket dugni. Aztán egyszercsak, az idő előrehaladtával nem akarják már annyian megdugni őket, és akkor leesik nekik a tantusz.


Vagyis a csaj általában látja és tudja, hogy egy srác eddig is dugta sorra a lányokat, és ő is csak egy darab lesz a szalagsoron, de azért mégis szétteszi neki a pitsáját, hátha majd ő "megfogja" mert hát ő "olyan különleges", és tényleg felháborodottan hápog, amikor a dugás után valóban dobva is lesz.


Na, de vissza a témához: jól teszi a srác, élvezze ki azt, amire evolúciósan tervezve van (minél több nő megkúrása), aztán remélhetőleg amikor már igénye lesz a családra, úgy 45 éves kora körül, megállapodik és elvesz egy valóban erre méltó lányt.

2010. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:

Aki egy mindenkit-megdugok-és-otthagyok pasit azzal akar megfogni hogy szétteszi neki a lábát, az régen rossz:D az is régen rossz, ha tudják hogy szex és ennyi, a pasi elmondta, és aztán hápog. Nincs hápogás, mert nem b*szták át ket ebben a szituációban. Az más kérdés ha a pasi mindent megígégr házasság+hatgyerek, és mégis csak egy dugásra kell, de ez más téma.

ez a pitsa rátelepedik dolog nekem furcsa, nem kell egy kapcsolatnak laposnak és unalmasnak lennie... nem kell a pasinak ugyéreznie h rátelepedtek. Aztán lehet csak én nem látom űt és csak egy vagyok a sok pitsa közül, de véleményem szerint nem kell betyöpösödött unalmas, és fárasztó kapcsolatban élni csak azért mert egy pár vagyunk.

hát a lányok 99%-a különlegesnek hiszi magát... nincs vita, így igaz, velem az élen:) annyit módosítanék, hogy én tudom hogy sz*r vagyok, tán sz*rabb mint a legtöbb, csak reménykedem hogy találok egy szerencsétlent aki nem veszi ezt észre. bár a lényeg ugyanaz:D

itt visszakérdeznék: mi az ami egy srácnak hosszú távon kell? naugyehogyugye? nincs ilyen (: kivéve s szakácsnőt, de az önmagában nem elég.

és látod elérkeztem a ponthoz, amivel rácáfolok a "nők ostobák mert azthiszik..." kijelentésedhez: ahogy írtad, emrt elhitetitek velük. Ostobák, mert elhiszik - így már tény. úgyhívják naivitás, és elég baj az hogy van ilyenünk.

A következő passzusra már reagáltam... (elfelejtettem sorba haladni (: )

Az utolsó rész... ez így tény. Nincs is ezzel baj, amíg fel is vállalja. De akkor legközelebb legyen gerinced a nő arcába vágni hogy a szex az nem szerelem, és csak erre az éjszakára kell - ha ezek után is hápog akkor csak egy p*na volt agy nélkül.

és végül: azért itt nem házasságról beszélünk, tökömse akar ennyi idősen még gyereket.


Lényeg a lényeg: félreértelmezted a kérdésem. Nekem nem a srác életvitelével van bajom. Dugjon ahány nővel csak tud, ha ezzel nem bántja őket, és nem bántja, mert tudják róla. az hogy én idióta vagyok, az más kérdés. Épp a nők éppelméjűségét kérdőjeleztem meg a kérdésemmel. (+ még annyit tennék hozzá, hogy ha valakinek "hűséget fogadtál" (értsd: kapcsolat) akkor utána gerinctelenség ám az evolucioval mentegetőzni, mert olyan sinten nem érvényes - de tisztességes környezetben felőlem mindneki azzal szexel akivel akar)

2010. szept. 30. 19:54
 45/47 anonim ***** válasza:

Mi kell ahhoz, hogy egy férfi hosszútávon veled maradjon?

Azt tudni kell, hogy a férfi a minél több nővel való szexre van programozva. Tehát idős koráig ez a vágya, a férfi nem arra lett teremtve, hogy egy nővel legyen hosszú ideig, ez csak egy mesterséges vívmány.

Ezért, hogy mivel lehet megtartani, az attól függ, hogy mi a férfi által legjobb elérhető opció az evolúciós célját tekintve.


Ha egy férfi sok nőt megkaphat, akkor semmivel nem tudod megtartani, mert teheti az evolúciós célját, sorra fogja a nőket dugni.

Ha egy férfi nagyon kevés nőt kaphat meg, akkor pedig semmit nem kell tenned, mert melletted marad, bármilyen ronda és elviselhetetlen vagy, mert szüksége van a biztosított dugásokra, úgyhogy inkább elvisel téged, minthogy ne tudjon dugni.

Egyszerűsítve ennyi. Persze vannak különleges szellemi, lelki igényekkel rendelkező férfiak is (kb. 5%), akiknek a megfelelő szellemi és lelki szint is kell egy nőben, és egy megfelelő szellemiség, lelki alkat elég lehet, hogy egy nő mellett maradjon, a nő rosszabb külseje ellenére is. De ez nagyon ritka, pont olyan ritka, amilyen ritka ez nőben. De ezek az emberek könnyen megtalálják és felismerik egymást.


-----------------------------------------------------


Én a fiatal férfiak viselkedését magyaráztam az evolúcióval, nem a hazugságot. Ha valaki hűséget fogad és azt megszegi, az egy gerinctelen féreg, ennyi.

2010. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy szerintem nem értelmeztem félre a kérdésedet, mert a címben ezt kérdezed:


"Lányok, miért hisszük mindig azt, hogy mi lehetünk a kivételek? Sosem tanulunk? Miért gondoljuk mindig, hogy ha adott egy srác, akinek nem kell kapcsolat csak szex, akkor majd mi leszünk azok aki ezen változtat, és majd belénk belénkszeretnek, és akarnak majd kapcsoaltot?"


Én pedig szerintem pont erre válaszoltam. Vagyis a rossz emberismeret miatt (nem veszik tudomásul azt a tényt, hogy a srác sorra dugja a nőket), és nem képesek felismerni, hogy nem éri meg a srácnak feladni a szabadságát miattuk, illetve azért, mert a nők 99%-a túlértékeli magát, azt hiszi, hogy ő különleges, és ezért a srác majd mellett marad, miközben nem veszi észre, hogy full átlag és semmi oka nincs a srácnak mellette maradni.

Szerintem ez a kérdésedre válaszolt.

2010. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van am hülyén fogalmaztam.. akérdésre válaszoltál, ez tény, de félreértetted hogy én hogy látom : védted a srácot, pedig nem kapott támadást. Mindegy, a lényeg hogy szerencsétlen hülye vagyok, a többi nemszámít.

de legalább vannak érzéseim..bár ez néha negatív, legtöbbször, ugyhogy még ezzel is beszoptam... Tudtam én hogy férfinak lenni jobb (:

2010. okt. 1. 16:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!