Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a jó megoldás? Olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a jó megoldás? Olyan emberek írjanak akik voltak ilyen helyzetben!!!

Figyelt kérdés

A párom egy nagyon kedves meglepetéssel szolgált tegnap, fogszabályzót rakatott fel magának, mert az egyik barátnője felhívta rá a figyelmét, hogy nem szépek a fogai. Engem nagyon zavar, egészen máshogy tartja a száját miatta és a mosolyogni sem tud rendesen, és persze mindenben zavarja. Rákérdeztem miért volt erre szükség és jött az indok, hogy jobban akar tetszeni nekem, de erről nem kérdezett meg.

Tegnap este próbált közeledni, de nem akartam megcsókolni, mert rohadtúl zavar a fém a szájában.

Mi lenne a jó megoldás?



2022. szept. 22. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

A jó megoldás a kommunikáció fejlesztése.

Az, hogy akit a párodnak tartasz, azzal nincs meg az ilyen szintá kommunikáció, az gáz. Nyilván nem kell azt is egymással megbeszélni, hogy hányszor pisilt aznap, de azért jobb esetben egy érettebb kapcsolatban az egészségügyi dolgokat meg szoktuk említeni a párunknak.

Az, hogy neked akar jobban tetszeni, de nem is tudja, hogy neked mi tetszik, ellenben a barátnője akármit mond, azt készpénznek veszi, szintén arra enged következtetni, hogy ez nagyon távol áll egy komoly kapcsolattól.

Egyébként meg szerintem cuki a fogszabályzó (oké, ez szubjektív indok), és nem kell rettegni tőle.

2022. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ez miatt te már nem akarod megcsókolni? Nekem ennyi nem lenne akadály. Ha neked az akkor az elég gáz
2022. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%

Megértelek kérdező bár én nő vagyok de mindig is undorodtam a fogszabályozóktól. Nekem is kellett volna de senki nem tudott rábeszélni gyerekkoromban és most sem. Egyszerűen fúj ronda undormány és eszembe sem volt pluszba ilyesmivel nehezíteni az életem.

Az hogy veled nem beszélte meg szerintem nem komoly kapcsolatra mutat. Sajnos vagyok olyan őszinte hogy az ilyesmit szemrebbenés nélkül megmondom a másiknak egyszerűen nem tetszik a fogszabályozó és nem tartom vonzónak sehogyan sem. Szedesse le vagy sanszos hogy eltávolodunk egymástól.

2022. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eltelt azóta pár nap, beszéltünk róla, elmondta mennyire szeretne szabályos fogsort és most érkezett el az idő arra, hogy ezt bevállalja. 27 évesen. Nekem is le kellett nyugodnom, nem tetszik amit csinált, de el kell fogadnom. Ami furcsa számomra, hogy ha rám mosolyog, akkor nem azt látom amit megszoktam és nem azt ami tetszik. Soha nem volt fogszabályzós párom korábban, nagyon fura érzés csókolózni, hiszen önkéntelenül is elindul a férfi nyelve és fémet érzek, aminek nem kellene ott lennie. Most maradunk a szájra puszinál és kész. Szex is szóba került, nem én hoztam szóba Hát nem tudom, rohadtul kell figyelni, mert azért lehet azzal is galiba. Állítólag 1,5-2 évet mondtak neki, alig várom hogy vége legyen.
2022. szept. 23. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az lett volna a megoldás, hogy itt kivág a francba, mert ostoba vagy.


Tudod, mennyi felnőtt csináltatja meg a fogait? Azt, ami gyerekkorban kellett volna?

Nekem is volt, mert nem volt szép a mosolyom, kellett, pont.


Hát nem tudom, rohadtul kell figyelni, mert azért lehet azzal is galiba. - öhm, semmivel nem másabb fogszabályzóban szpni-nyalni, mint anélkül ;)


3-as, ha nekem mondanád, hogy szedessem le, mikor esztétikailag nem árt, ott repülnél ;)

Az, hogy te igénytelen vagy, csálé fogakkal, egy dolog.

2022. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, engedelyt kene kerjen h fogszabályozót tegyen.

Itt semmi szeretet nincs , hanem hiba kerult a gepezetbe, azaz a párja egy szopógep a szemeben es most zavarja a fém

2022. nov. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!