Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan párkapcsolat , ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan párkapcsolat , ahol vannak gyermekek , de egyik gyermek sem a párkapcsolatból származik ?

Figyelt kérdés
Én tudtam egy ilyen házasságról , ahol a férj már úgy ismerte meg a feleségét , hogy az már a javából várandós volt . Valamint a házasság után , ismét várandós lett , de az idő alatt , még a férj a sorkatonai szolgálatát teljesítette . Majd több gyermeket nem terveztek , így a házasságban volt 2 gyermek a férj nevén , de egyik gyermeknek sem volt a vér szerinti apja . Még is leéltek együtt sok - sok évet és valójában a halál választotta el őket , mert a férj azóta már meghalt . Mi a véleményetek erről , az ilyen helyzetekről ?

#Fura dolog .
2022. szept. 27. 19:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagymamám elvált asszony volt az 50-es években egy 5000 fős faluban, akkor találkozott nagypapámmal, akitől 3 fia született.


Mamám családja birtokolta a település földjeinek a felét, három idősebb fiútestvére volt, ő jólétben nőtt fel.


Másik (anyai) nagymamám felnevelt két gyereket, és körülbelül 5 éve volt, hogy bejött a macskája a nyári konyhába, amikor nála voltam, ránézett, és azt mondta: "Úgy szerettem nagyapádat, mint ezt a macskát.". Neki 3 testvére halt meg kisgyerekkorában a szegénységnek köszönhetően. Lehetetlen párhuzamot vonni az ő igényeikben is, holott egykorúak voltak, hát akkor még a mai nők igényeivel, akik mögött, még ha generációs traumákat hordoznak is, általában támogató a család. Össze sem lehet vetni.

2022. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Eléggé összetett világban élünk , sokfélék vagyunk mi emberek , nehéz ki igazodni . Persze sok esetben alakulnak ki váratlan helyzetek s kényszer cselekedetek - stb . Nehéz megtalálni az arany közép utat , ebben a zűr zavarban .
2022. szept. 27. 21:17
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

akkortájt még nem volt különleges hogy 25 éveseknek már több gyereke volt"



Akkoriban 17-8 evesen sem volt fura.25 evesen nem fura manapsag se ha van love..

2022. szept. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, léteznek ilyen kapcsolatok. Kevés, de létezik - minden elvált, gyerekét egyedül nevelő nő vágyálma egy ilyen pasi 😂
2022. szept. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

A nagynéném gyerekei (20-on felüliek) nem a férjétől vannak. A gyerekeken kívül szinte mindenki tudja. Az “Apukának” nem rég mondta el egy családtag bosszúból….

de szerintem mindig is sejthette szegény… ugyanúgy szereti a gyerekeit, mint előtte. Nem értem, hogy hogy tudja elviselni a nagynénémet ezek után. Hát kinek mi fér bele…. Nem lehet könnyű neki azért.. 😔

2022. szept. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
67%

Ja és bár tőle nem lett gyereke, de a férje unokatesójával is csalja…. Aki amúgy a másik nagynéném élettársa.


Ez így leírva még nekem is durva… Azt hiszem, hogy írok egy könyvet. De rosszabb lesz, mint egy ZS-kategóriás szappanopera.

2022. szept. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

15 : Hogy hogyan tudja a nagynényjét elviselni a férje ? - érdekes eset , pl: volt egy egy nagyon békés kutyánk , ami úgy szerette a kis macska kölyköket , mint ha a saját kölykei lennének . A kutya szoptatta a kis macska kölyköket , mert az anyjuk otthagyta őket .

Bár állati példát írtam , de attól még látok benne hasonlóságot , ám ebből még mindig nem tudjuk megérteni a miértjét .

2022. szept. 28. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!