Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy elég bonyolult helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elég bonyolult helyzettel kapcsolatosan kérnem ki a véleményeket?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az alábbi…

A párommal 2.5 év után szakítottunk (legalábbis o velem, mert már nem kellett neki a kapcsolatunk) ezek után pedig erre ra 2 napra le feküdt egy másik sraccal valamint meg egyszer ra 8 napra ugyan ezzel a sraccal.

Ezek után az utolsó alkalom után ra 3 napra elkezdett keresni (e-mailen zaklatni mert mindenhol máshol le volt tiltva) hogy beszélni szeretne velem legalább 1 percet…

Elmondta hogy napok óta sir és nem érzi jól magát és hogy nagyon bocsnatot akar kérni és hogy megbánta stb

Mindenki fokozza végig amennyire szeretné és lényeg ami lényeg hogy azt mondta bármit megtenne hogy legalább átgondoljam hogy legyen közös jövőnk…

Nos erre ra egy napra beszéltem vele és említettem neki hogy mikor ezt kimondta az első dolog az volt ami eszembe jutott hogy ludas matyit játszok és vissza adom háromszorosan és akarok egy edesharmast

És ha hiszitek ha nem azt mondta hogy ha nekem ez kell ahhoz hogy szoba álljak vele és bármi lehessen köztünk akkor csinaljam mert o nem tud nélkülem elni…

Már teljesen nem tud meghatni a lány a történtek után annyira üres lettem az események hatására és annyira van egyfajta undor bennem ha vele kapcsolatosan kezdek el agyalni szexuálisan… de ez Gondolom ilyen esetben normális…


Tehát fel is ajánlotta hogy segít akar lányt keresni ehhet a “ludasmatyizashoz” és hat őszintén megfordult a fejemben hogy ha ezek ellenére is akar engem akkor valamit tényleg lehet hogy kezdd megbánni és vagy nem tudom őszintén


Ezért is kérem a véleményeteket a témával kapcsolatosan


(A sajatom annyi hogy ha le fekszem én is pár lannyal akkor egyenlítek az egészen és o is így all hozza mert szerintem rosszabb nekem fix nem lehet és talán tényleg tudnek akkor nyitni a lány fele, bár kiváncsi vagyok hogy pl az első lány után is majd ilyen kitartoan akar e engem…)



2022. szept. 28. 23:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
89%
Kis lany meg a pocke hajta .. maskor is megcsalna.
2022. szept. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Ezt a hármast azért ne hagyd ki, nem mindenkinek van ilyenre lehetősége,ha megvagytok a hármassal vagy akár lehet ez négyes is akkor vagy adsz neki még egy esélyt vagy tovább lépsz.

Remélhetőleg jót fog neked tenni ez a hármas vagy négyes,ezekután majd hozz egy döntést.

Fiatal vagy még te is, ezért én azt mondom ha van valamire lehetőséged ami egy kicsit is tetszik akkor azt meg kell ragadni, később bánni fogod ha nem éltél a lehetőségekkel.

2022. szept. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

17-20 évesen nem kell ásó kapa nagyharang kacsolatokban gondolkodni. Nem mindegy ki mit tesz ? Ha egbántott, hagyd el. Ha kívánod, dugd meg, ha ő is dug mással. Ez ennyi idősen teljesen természetes. Az hogy ki hogy forgatja ki és ki mit tart szemétségnek, bántónak, az csak neveltetés kérdése.


Én a te helyedben továbblépnék, hidd el 25M másik nő és lány van a világban, akikkel valszeg 100körrel jobb lesz, mint ezzel a lánnyal.

Felejtsük el azt a "hú de megbántam, adj még egy esélyt (fú de tapló frázis ez a szó) stb stb. hülyeséget.

Igen is ilyen csélcsap ide-oda ugráló szinte minden 15-20 éves.

A legrosszabb az, ha ilyen ugrálósdiban "véletlenül" terhes lesz egy lány, és akármilyen külső nyomásra és befolyásolásra együtt maradnak.

2022. szept. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy fiatalok vagytok és még nem alakultak ki azok a "szabályok", amiket az ember korábbi tapasztalatok alapján hoz meg:


1. Szakítás után sose kell adni második esélyt, mert ugyanúgy nem fog működni. Van pár iszonyú ritka kivétel, pl. amikor a másik fél radikálasan megváltozik (ez nem a szakítás utáni pár hétben fog megtörténni) vagy a körülményekben áll be változás (pl. távkapcsolatban senki sem akart költözni, de később valaki mégis bevállalja).


2. A párkapcsolatban fontos a kölcsönösség, de nem a negatív dolgokban. Az nagyon gyerekes, énközpontú felfogás, hogy "rosszat tett, akkor én is azt teszem, így 1:1 lesz". Ez nem focimeccs. Az ilyen felfogás azt jelzi, hogy mindkét fél "én"-ben és nem "mi"-ben gondolkodik, de ilyen korban ez még természetes.

Inkább olyan, mint egy közös csónak, amin ha az egyik fél léket fúr, akkor az csak rontani fog rajta, ha a másik is fúr egyet...


3. Itt nem az történt, de azért leírom: megcsalást sose bocsátunk meg.

Mondjuk, tiniként én ismertem olyan lányt, aki félrek.rás előtt mindig "szakított", utána visszakönyörögte magát, utána megint szünet+dugás és így tovább.

Amúgy amit te kérsz, hogy kapcsolatért/folytatásért cserébe engedje mással (is) a szexet, kb. olyan mintha a vegák támogatására jótékonysági disznóvágást rendeznének...


34F

2022. szept. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

#14 igazad van tényleg elég fiatalok vagyunk…

Az utolsó mondat halalos 😂 de meg nem történt ilyen velem, meg csak “szakitas sem” történt mivel o az első kapcsolatom. Vele tapasztaltam meg olyan dolgokat amiket az embernek meg kell és ugyan ez igaz fordítva…

Igen elég gyerekes lehet, hogy félrekurt akkor én is felrekurok és egál lesz…

De lehet hogy nekem ez segít… ha nem hat akkor meg nem

Ahogy ezen agyaltam mindig az jött ki hogy negativ része sose lesz a dolognak


Apropó ez most csak úgy alapjáraton mindenkinek:

Nektek mi a fenéért olyan könnyű azt mondani hogy ne érdekeljen ez engem?

Hogy nem tud valakit zavarni hogy a párja mással volt… Nekem mint mondtam így ezek után nincs “gusztusom” hozza és ezért is jött az a Bizarr ötlet hogy egyenlítek…

Továbbra is hangsúlyozom hogy ez ot sem zavarja és támogatja a dolgot (amit nem is értek…)

2022. szept. 29. 11:52
 16/29 anonim ***** válasza:
83%
Azt csak az ő lelkiismerete miatt mondja hogy tedd meg te is. Aki szeret az ilyet se nem tesz se nem mond!
2022. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon gyerekek vagytok meg, szerintem engedjetek el egymast. Mindenfele harmasozas meg baromkodas nelkul.
2022. szept. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Majd írd meg hogy döntöttél?
2022. okt. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet Veled?
2022. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Szoba álltam a lannyal

Azóta alakul a dolog köztünk újra én pedig rajta vagyok, hogy “vissza adjam” legalább egyszer a saját lelkiismeretem miatt amit o teljes mértékben megért és elfogad.

Viszont egy ismerősöm mondta hogy o nem úgy ismer mint aki egy ilyet visszaadna, mivel nekem több gerincem van ennél…

Eléggé zavart vagyok viszont elevezem a lány társaságát és érzem a változást és az elkotelezodest rajta…

2022. okt. 10. 11:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!