Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy elég bonyolult helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elég bonyolult helyzettel kapcsolatosan kérnem ki a véleményeket?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az alábbi…

A párommal 2.5 év után szakítottunk (legalábbis o velem, mert már nem kellett neki a kapcsolatunk) ezek után pedig erre ra 2 napra le feküdt egy másik sraccal valamint meg egyszer ra 8 napra ugyan ezzel a sraccal.

Ezek után az utolsó alkalom után ra 3 napra elkezdett keresni (e-mailen zaklatni mert mindenhol máshol le volt tiltva) hogy beszélni szeretne velem legalább 1 percet…

Elmondta hogy napok óta sir és nem érzi jól magát és hogy nagyon bocsnatot akar kérni és hogy megbánta stb

Mindenki fokozza végig amennyire szeretné és lényeg ami lényeg hogy azt mondta bármit megtenne hogy legalább átgondoljam hogy legyen közös jövőnk…

Nos erre ra egy napra beszéltem vele és említettem neki hogy mikor ezt kimondta az első dolog az volt ami eszembe jutott hogy ludas matyit játszok és vissza adom háromszorosan és akarok egy edesharmast

És ha hiszitek ha nem azt mondta hogy ha nekem ez kell ahhoz hogy szoba álljak vele és bármi lehessen köztünk akkor csinaljam mert o nem tud nélkülem elni…

Már teljesen nem tud meghatni a lány a történtek után annyira üres lettem az események hatására és annyira van egyfajta undor bennem ha vele kapcsolatosan kezdek el agyalni szexuálisan… de ez Gondolom ilyen esetben normális…


Tehát fel is ajánlotta hogy segít akar lányt keresni ehhet a “ludasmatyizashoz” és hat őszintén megfordult a fejemben hogy ha ezek ellenére is akar engem akkor valamit tényleg lehet hogy kezdd megbánni és vagy nem tudom őszintén


Ezért is kérem a véleményeteket a témával kapcsolatosan


(A sajatom annyi hogy ha le fekszem én is pár lannyal akkor egyenlítek az egészen és o is így all hozza mert szerintem rosszabb nekem fix nem lehet és talán tényleg tudnek akkor nyitni a lány fele, bár kiváncsi vagyok hogy pl az első lány után is majd ilyen kitartoan akar e engem…)



2022. szept. 28. 23:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Parádé.. A döglött lóba még rúgj bele egyet. Dugjatok mindenkivel orrba-szájba..

Legalább az ismerősödnek több esze van nálad!

2022. okt. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jó egy kapcsolatot erre építeni, de még fiatalok vagytok. Fogjátok fel úgy, hogy kaland, és majd meglátjátok, csak egyikőtök se sérüljön!
2022. okt. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

#21 értelmes hozzászólásokat vártunk :)


#22 igyekszünk nem serulni…


Elengedtem a vissza adós dolgot mert igyekszem magam többre tartani emberileg és mind magamnak mind a körülöttem élőknek bebizonyítani hogy nem vagyok ennyire gyerekes és igenis van gerincem…

Az egyetlen dolog ami nem múlik és nem hagy nyugodni az a történtek…

Gondolom egy darabig biztos nem is fog, de vagy előbb vagy utóbb majd csak találok ra valamiféle lezárást…


Addig is minden kedves posztot kovetonek szep napot, hetet, hónapot!

2022. okt. 14. 09:33
 24/29 anonim ***** válasza:

Két dologot tehetsz szerintem, vagy elengeded végleg a dolgot, vagy szakítasz. Folyamatosan azon agyalni, hogyan zárd le Magadban, idegileg tönkre fog tenni. Vagy tekints a jövőbe és zárd le a múltat, vagy hagyd el, és gyógyulj meg!

Kérdezd meg Magadtól: hol leszünk 5 év múlva? Ha azt a választ kapod, hogy együtt, családként, meg kell bocsátani és el kell felejteni, ha a válasz az, hogy nem tudod, vagy nem látod Magatokat együtt, akkor megvan mit kell tenned!

2022. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

#24 érthető és természetesen az elméleti 5 éves jövőkép “szerencsére vagy nem szerencsére” pozitív és létezik, de a megbocsajtas es elfelejted része a nehezebb

Persze tudom hogy ez egy folyamat es nem lehet siettetni, de azért már napok óta alig bírok elaludni mert mindig jönnek a szar gondolatok…

De gondolom idővel majd elmúlnak…

2022. okt. 14. 23:03
 26/29 anonim ***** válasza:

Idővel persze elmúlik, csak kérdés mennyi idő!

Mindenképpen érdemes lenne keresni valakit, akivel ki tudod beszélni a gondjaidat. Lehet barát, családtag, pszichológus..., minél tovább jelen van az életedben, annál több kárt okozhat...

2022. okt. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

#26

Hat koszonom a jó tanácsokat:)

Igyekszem, igyekszem

2022. okt. 17. 23:56
 28/29 anonim ***** válasza:
Hajrá, hajrá! Sok sikert kívánok! ❤️
2022. okt. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
#28 ❤️
2022. okt. 20. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!