Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnál még egy esélyt? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnál még egy esélyt? A barátom elvileg meg akar változni.

Figyelt kérdés

mert számomra megbízhatatlan.

volt, hogy társkeresőzött mellettem(de csak levelezés szinten)veszekedés. utána az iwiwen napi szinten lesegette az ismerős csajainak a fényképét.veszekedés. utána állandóan flörtölt, szemezett mindenkivel az utcán, a buszon, de még apám fiatal feleségével is. veszekedés. ez utóbbi máig megmaradt.

mindez mellett betegesen féltékeny rám. haverjai előtt lejárat, nehogy azoknak eszébe jusson velem kezdeni.nincs önbizalma. aztán minden csaj izgatja a fantáziáját, de még a tv-ben is egy tusfürdő reklám.

a lényeg, hogy úgy kikészített, hogy szakítottam vele.

és most megígérte hogy megváltozik,

hogy 100%osan bízhatok benne, mindent elmond, törli az iwiwjét is bla bla

nos eddig 1 évig voltam vele, 1 éven át szemétkedett velem

és idős vagyok, nekem már családalapításon kellene gondolkodni, nem dobnálni egymás után a pasikat.

én 28 ő 31

szerintetek?


2010. szept. 27. 10:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék esélyt. Mármint ha egy lány lenne ilyen velem. 25/F
2010. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

én sem nagyon hajlok arra

mert szépek az ígéretek, de akkor is "csak szavak"

2010. szept. 27. 10:23
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék neki, keress egy olyat, aki megérdemel téged és ő is arra vágyik amire te.
2010. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy 28 éves férfi már nem gyerek. Van, aki ilyen idős korában már teljesen érett a családalapításra, esetleg családos. És van, aki soha nem lesz ehhez elég érett. Ennyi idős korban már nem nagyon változnak az emberek, alapvető dolgokban legalábbis. És csak azért, mert félsz, hogy kifutsz az időből, nem kell egy olyan emberhez ragaszkodni, akivel már most gondjaitok vannak.
2010. szept. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
100%
Én ugy gondolom akkor csinál ilyet vki ha nem boldog a kapcsolatában. Most azért teper mert egyedül maradt és magányos...az ember nem változik egy bizonyos kor felett már...bármit is igér..de neked kell tudni mit teszel végülis mi csak az egyik felett hallotuk...
2010. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy éve arra, hogy megváltozzon.
2010. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

ő arról zengene, hogy mennyire szeret engem, velem tervezi az életét, mert ilyen leveleket ír

meg hogy gyereket akar, mindent megtesz azért, hogy bízzak benne

de megtiltja, hogy netezzek (féltékeny)

megtiltja, hogy befessem a hajam, hogy szoknyában legyek

ennyi

2010. szept. 27. 10:32
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen férfi elől menekülj.
2010. szept. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

szerintem a legnagyobb baj ott van, hogy nincs önbizalma

szerintem ezért flörtöl mindenkivel, hogy lássa magáról, hogy ő jó pasi

ezért betegesen féltékeny, mert nem bízik abban, hogy nekem ő jó pasi

és asszem önértékelési zavarokon csak orvos segíthet....

2010. szept. 27. 10:36
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezek a dolgok nekem se ismeretlenek sajnos,bár én nagyon,nagyon sokkal fiatalabban csináltam és nem ennyire.Lehet ideig óráig megváltozik de nem örökre,hanyagolhatod.Amúgy az a fura hogy ezek olyan dolgok amiket melletted csinál,de lehet előtted nem tett és a következővel sem fog.Ez nem a te hibád,de az tény hogy hatással vannak egymásra az emberek.Szóval amíg veled van nem fogja abbahagyni. 31 F

2010. szept. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!