Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnál még egy esélyt? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnál még egy esélyt? A barátom elvileg meg akar változni.

Figyelt kérdés

mert számomra megbízhatatlan.

volt, hogy társkeresőzött mellettem(de csak levelezés szinten)veszekedés. utána az iwiwen napi szinten lesegette az ismerős csajainak a fényképét.veszekedés. utána állandóan flörtölt, szemezett mindenkivel az utcán, a buszon, de még apám fiatal feleségével is. veszekedés. ez utóbbi máig megmaradt.

mindez mellett betegesen féltékeny rám. haverjai előtt lejárat, nehogy azoknak eszébe jusson velem kezdeni.nincs önbizalma. aztán minden csaj izgatja a fantáziáját, de még a tv-ben is egy tusfürdő reklám.

a lényeg, hogy úgy kikészített, hogy szakítottam vele.

és most megígérte hogy megváltozik,

hogy 100%osan bízhatok benne, mindent elmond, törli az iwiwjét is bla bla

nos eddig 1 évig voltam vele, 1 éven át szemétkedett velem

és idős vagyok, nekem már családalapításon kellene gondolkodni, nem dobnálni egymás után a pasikat.

én 28 ő 31

szerintetek?


2010. szept. 27. 10:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

A pasid ebben is tévedett...


Van ilyen, a párom volt főnöke bepróbálkozott ezzel nálam csak fele ennyit ajánlott!


Természetesen nemet mondtam és egy hét múlva a párom is felmondott nála!

2010. szept. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Hát igen, a legjobb amit tehetsz ha nem bocsájtasz meg neki. Elég nagy önértékelési problémája van, amit csak egyedül tud megoldani, kapcsolatban nem. Ha folytatjátok ugyan olyan lesz minden mint eddig, mert továbbra is bizonyítania kell magának hogy ő igenis jó pasi, és ezt csak úgy tudja elérni, ha megcsal, aztán megint egy ideig jó lesz, de amint előjön ez az érzés megint meg fog csalni. Ebből a kapcsolatból hiányzik a bizalom, amit már nemigen lehet visszahozni, így meg semmi értelme. Talán egy másik kapcsolatban vagy egyedül helyre tudja rakni a dolgokat magában, de ez a pofáraesés kell ahhoz hogy tényleg magába nézzen.
2010. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
ha egy másik kapcsolatban helyreáll nála, akkor nálam is helyre tud...
2010. szept. 27. 13:32
 24/29 A kérdező kommentje:

ja és pofára esés már volt neki

az előző nője 5 év múlva dobta a beteges féltékenysége miatt

erre nálam is ilyen

2010. szept. 27. 13:35
 25/29 anonim ***** válasza:
Ha ő 5 év alatt nem tudta megváltoztatni, miért pont neked sikerülne? Hagyd a francba, nem való neki kapcsolat.
2010. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ez a 20 milliós kérdés dolog érdekes.Úgy vélem sok mindenben hasonlitunk egymásra :) Nekem is ilyeneken jár az agyam mindig és én is ilyesfélékkel szoktam kiboritani meg az egyéb dolgaimmal...De azok is ilyen "beszéljünk a semmiről mert miért ne" - jellegűek.Te figyi 31 vagyok,van barátod ? LOL :)
2010. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor még rosszabb ha egy pofon után nem kapott észbe. Ezek szerint ő tényleg ilyen és nem képes változni, miattad se fog, talán néhány hétig meghúzza magát.
2010. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

18:32-es felvidított :) vicces

egyenlőre jövőhéttől indul a teszt, akkor kezdjük újra.

olyan van, hogy próbaházasság? mintha hallottam volna ilyet.

egyenlőre ez most egy "próbakapcsolat" lesz.

2010. szept. 28. 17:58
 29/29 A kérdező kommentje:

ne haragudj

nem 18:32-es, hanem

Lurkó

általában a dátumokat figyelem...

2010. szept. 28. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!