Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnál még egy esélyt? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnál még egy esélyt? A barátom elvileg meg akar változni.

Figyelt kérdés

mert számomra megbízhatatlan.

volt, hogy társkeresőzött mellettem(de csak levelezés szinten)veszekedés. utána az iwiwen napi szinten lesegette az ismerős csajainak a fényképét.veszekedés. utána állandóan flörtölt, szemezett mindenkivel az utcán, a buszon, de még apám fiatal feleségével is. veszekedés. ez utóbbi máig megmaradt.

mindez mellett betegesen féltékeny rám. haverjai előtt lejárat, nehogy azoknak eszébe jusson velem kezdeni.nincs önbizalma. aztán minden csaj izgatja a fantáziáját, de még a tv-ben is egy tusfürdő reklám.

a lényeg, hogy úgy kikészített, hogy szakítottam vele.

és most megígérte hogy megváltozik,

hogy 100%osan bízhatok benne, mindent elmond, törli az iwiwjét is bla bla

nos eddig 1 évig voltam vele, 1 éven át szemétkedett velem

és idős vagyok, nekem már családalapításon kellene gondolkodni, nem dobnálni egymás után a pasikat.

én 28 ő 31

szerintetek?


2010. szept. 27. 10:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem Te is pontosan tudod, hogy nem számíthatsz rá, annyi alkalma volt, hogy változzon, mégsem tette, vess végre végérvényesen véget ennek a "kapcsolatnak".
2010. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Neeeee, az elején azt gondoltam egy 16-18 éves tökiről van szó, de könyörgöm, ha harminc elmúlt és az évek semmit nem változtattak rajta, ugyanolyan idétlen/modortalan/durva/gátlásos/punciorientált kis pöc s, mint tini korában, szerinted mennyi az esély rá, hogy majd pont most magába száll, önvizsgálatot tart, utána pedig kifinomult, előzékeny, megbízható és hűséges álompasivá válik..? Nem vagyunk a középkorban, nem kell mindenáron harminc előtt férjhezmenni, megteheted, hogy válogatsz még, ez nem a férjed lenne, akire számíthatsz, aki társad az életben, ez egy hülyegyerek, akit neked kell(ene) nevelgetni és gondozni. Gyereket mernél szülni neki?? Szerinted hányszor csalna meg a terhességed alatt és utána is? Azt hiszed segítene csak egy kicsit is a házimunkában, vagy a kisbaba körül? Mit gondolsz, feltűnne neki, ha hullafáradt vagy a kialvatlanság miatt? Csak egyszer is felajánlaná neked, hogy egypár órán át figyel a gyerekre, te addig pihenhetsz, vagy fodrászhoz mehetsz, tehát lesz időd magadra? Ugye tudod a válaszokat, minden a te nyakadba szakadna, miközben a mentálisan retardált férjed a farkával játszik a számítógép előtt... Kell ez neked?!
2010. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Keress más pasit aki tiszteletben tart.

Arra gondolj ha mégsem változik meg,akkor megint csak pocsékolod az időd vele, meg szerintem nem tudnál életed végéig így élni.Ilyen barátom nekem is volt, h. tök féltékeny volt, közben pedig semmi oka nem volt rá, ha nem a hátam mögött ő kavart más lányokkal.Aki ennyire féltékeny az már gyanús.Azt meg nem hiszem el h. neki nem tetszenél szoknyában, csak valszeg magából indul ki h.akkor más pasik is rádszállnak,pedig annyi csaj jár szoknyában és festi a haját és mégsem csalja meg a párját vagy tapadnak rá más pasik.Szóval inkább ne fogadd vissz, hanem most foglalkozz magaddal egy kicsit,aztánirány új pasira vadászni,aki megérdemel és ép ésszel gondolkodik+nem ilyen gyerekes és éretlen.

2010. szept. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Jobban járnál, ha egyedül nevelnél gyereket.
2010. szept. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

én is nagyon sötéten látnám a jövőt vele


10:36-oshoz válaszom: valószínű igen, én váltom ki belőle, mert ez alatt az egy év alatt mindent elnéztem, megbocsátottam, majdhogynem a lábtörlője lettem és tudniillik azt a nőt, aki csúszik-mászik, azt nem fogják tisztelni.

viszont így hogy kiállok magamért, hirtelen értékesebb lettem neki.

azt nem tudom, ha be adom a derekam, akkor már ugye nem kell hódítania és akkor megint visszaváltozna megbízhatatlanná? örökösen nekem kellene a sarkamra állni, hogy bármikor kint legyen a fél lábam a kapcsolatból, mert csak akkor akar "jó" lenni?

nem tudom felvállaljam e én ezt

2010. szept. 27. 10:44
 16/29 anonim ***** válasza:
10:36 vagyok,van nevem is és látszik.Na remélem nem félreértettél és azért írtál így,nem bántani akartalak.Nem a te hibád mint írtam,vannak emberek akik rosszat váltanak ki egymásból.És a végső kérdésedre a válasz továbbra is:Nem,ne vállald be mert neki te "AZ" vagy akivel eddig együtt volt akit úgy ismert meg ahogy és olyan volt vele eddig amilyen.Talán a következőt majd nem szúrja el ennyire és te is normális fickót találsz de ez nem működik,főleg ha megbocsátasz neki akár simán akár nehezen,ha kínzod és küzdenie kell akkor se lesz jobb,visszaáll minden a "normálisba" ami valójában abnormális.Radikális dolgoknak kéne történnie ehhez hogy változzon valamit de azt mégsem fogod kérni tőle hogy vágjon egy ujjpercet a kisujjából hogy emlékezzen a baromságaira.Pedig az lehet segítene de nem is tenné meg. :) Azért kérd meg,hátha hajlandó lenne akkor megtudod hogy fontos vagy neki....
2010. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem..itt a többiek kommentjei mellett elfogok törpülni márcsak a korom miatt is,merthogy egy ilyen fiatal srác mint én nem tudhat semmmit(17 leszek :D).


Szóval a szitu az,hogy én u.í voltam a barátnőmmel csak fordított helyzetben és kicsit más szituval. Mivel én az a fajta tisztelem a nőket,szeretem őket,nem csalom meg egyiket se stb stb típus vagyok. Lényegében annyi,hogy beszélgettem 1 exemmel aki még mindíg rám volt állva(pedig ő dobott aztán félévvel később rájött mit is érhetnék neki) és ő túlságosan is féltékeny volt erre, és nem fejezte ki magát,de úgy esett le,hogy ő elakar tiltani ezektől a dolgoktól. Mondtam neki,hogy ha így áll a helyzet,én már kapcsolatunk elején is megmondtam,hogy "szükségem van szabadságra,társasági életet élek" stb és hogy semmi oka a féltékenykedésre. Egy idő után összevesztünk és mondtam neki,hogy ebből szakítás lesz. Rájött mennyit érek neki éshogy nem lenne túl jó ötlet,mert a környéken is alapból kevés hozzám hasonlót fog találni. Szerencsére ez csak egy másfél hónapos kapcsolat volt akkor(most már lassan 3) és megértette,hogy nem így mennek a dolgok. A végén nem lett belőle szakítás.

De a te esetedből ítélve,hogy 1 ÉV után..ráadásul ILYEN KORBAN(31 év az sok) és már te szakítottál vele,nem adnék neki esélyt(ilyenekért meg főleg nem hogy eltiltana a nettől akkor ba**a meg magát keressen más csicskást)

16/F

2010. szept. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog változni,keress egy komolyabb embert+!
2010. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
2010. szept. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

köszönet az eddigiekért

Lurkónak :) üzenném: hogy nem bántott meg, alapból nyers most valahogy a stílusom

és ha nem is az ujj levágást, de már kérdeztem tőle hasonlót

amit minden pasitól megkérdezek pár hónap múlva a 20 milliós kérdést,(rengeteget elárul a pasiról) ami így hangzik:

ha adnának neked 20 milliót, hogy akkor kapod meg, ha elhagysz, akkor elhagynál???

egyik srác azt mondta nekem erre: hogy el, aztán megkapná és aztán összejönnénk és elköltenénk együtt :)

egy másik visszakérdezett: "te nem?"

nos ez a srác reálisan annyit mondott: "ilyen nincs az életben, ezért ezen nem kell gondolkozni."

és amikor erőltettem a választ próbált valami nekem tetsző dolgot kitalálni, de ugye ez már így nem érdekelt, ha nem spontán-őszintén jön

nos.

válaszokból leszűrve: semmilyen reményt nem látok, hogy vele szebb, jobb lehetne a kapcsolat.

így azon vagyok, hogy emelt fővel távozzam.

2010. szept. 27. 12:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!