Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt köztetek olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek olyan aki elvált/gyerekes apukával alkot egy párt? Illetve férfiak nektek mi a saját tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Érdekelne olyan nők véleménye akiknek a párjuk/férjük elvált vagy esetleg nem volt házas korábban de van gyereke.

Napokban mindenhol arról olvasom ,hogy Szabó Csuti azt nyilatkozza ,hogy sosem lesz már boldog a gyerekei miatt amiért elszakították tőle őket. (Ez most csak egy példa.) Gondolom azért sem mert ő már nem akar több gyereket ezt is nyilatkozta korábban így neki sosem lesz meg a család érzése.


Nálatok a párotok/férjetek tudott újra boldog teljes életet élni akár válás vagy szakítás után ahol a gyerek/ek az anyjukkal maradtak? Illetve ha született is közös gyereketek akkor sem volt olyan érzésetek ,hogy ti kevesek vagytok számára és az első gyermek hiánya illetve ,hogy ő nem vele él "beárnyékolja" a mindennapjait a párotoknak? Vagy akár még csak közös gyerek nélkül sem fordult meg soha a fejetekben ,hogy nem tudjátok igazán boldoggá tenni a párotokat mert neki ez egy fájdalom az életében ,hogy a gyerekétől külön él?


Illetve férfiak, ti hogy látjátok? Tudtok boldog, teljes életet élni így is és alkalmazkodni ehhez a helyzethez?



2022. okt. 21. 13:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ ez...Hány éves a gyerek, milyen a kapcsolata az apjával, milyen volt a válás, normális marad-e a viszony a volt feleséggel. Olvastam itt a GYIK-en már olyat, hogy minden nap találkozik az apa a gyerekkel.


Előfordul, hogy az új családot csak egy copy-két éli meg az ember, mert nem csak a közös gyereket kell nevelni, és van aki szerint az már "nem olyan". Ez egyéni hozzáálláson múlik.

Megértem a Csutit, mert én sem tudom elképzelni, hogy más gyerekéhez ugyanúgy tudnék viszonyulni, mint a sajátomhoz, még ha szeretem is a páromat, de nem is várnám el ezt tőle sem.

2022. okt. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Családcentrikus elvált férfi vagyok. Nekem nagy fájdalom, hogy nem lehetek minden nap a gyerekeimmel. Azt már elengedtem, hogy a korábbi terveim füstbe mentek. De a gyerekek hiányoznak, és nagyon sajnálom, hogy nem nőhettek fel teljes családban, ahogy nekem megadatott.

A volt feleségem iránt már gyűlöletet sem érzek, mert amíg éreztem, csak nekem volt teher, de semmin nem változtatott. Inkább aggódom, nehogy elrontsa a gyerekeket.

Lassan új életet kezdek, szeretnék új kapcsolatot, közös gyereket már nem. Nem győzném anyagilag, másrészt ha ott is hasonlóan alakulnának a dolgok, azzal a gyerekkel is kitolnék. A gyerekekkel hamar megtalálom a közös hangot, nekem nem lenne gond más gyerekét nevelni, de tudom, hogy egy új családban már nem úgy működnek a dolgok. Nem csak én vagyok és az anyukája, mint egy normális családban, hanem ott van az apuka is általában.

2022. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12 essel hasonlò helyzben vagyok. Igaz mèg nagyon friss a dolog. Engem sem zavarna màs gyereke,több sajàt gyereket többè amùgy sem szeretnèk,de nem tudom hogyan tudnèk funkcionàlni a fàjdalommal ami bennem maradt. Szerintem àltalanossagban embere válogatja, van aki gond nelkül tovabblèp. Ès hosszutàvon azok a nyerők,azoknak lesz nagy csaladja sikeres èlete mìg a kesergők gyorsan leèpülnek
2022. okt. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Engem egyaltalan nem zavart, igaz tapasztalatlan voltam es naiv 19 evesen jottunk ossze, a kozos gyerekunknek is nagyon orult, volt sok problema a kapcsolatunkban de hala az egnek egy se a gyereke miatt. Nem sokat talalkoztam a kisfiuval, de viszonylag hamar megkedvelt. Nagyon aranyos gyerek, szeretem en is. Bar en minden gyereket szeretek😁
2022. okt. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja, 3 es fel eves volt mikor osszejottunk (utolso vagyok)
2022. okt. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!