Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt köztetek olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek olyan aki elvált/gyerekes apukával alkot egy párt? Illetve férfiak nektek mi a saját tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Érdekelne olyan nők véleménye akiknek a párjuk/férjük elvált vagy esetleg nem volt házas korábban de van gyereke.

Napokban mindenhol arról olvasom ,hogy Szabó Csuti azt nyilatkozza ,hogy sosem lesz már boldog a gyerekei miatt amiért elszakították tőle őket. (Ez most csak egy példa.) Gondolom azért sem mert ő már nem akar több gyereket ezt is nyilatkozta korábban így neki sosem lesz meg a család érzése.


Nálatok a párotok/férjetek tudott újra boldog teljes életet élni akár válás vagy szakítás után ahol a gyerek/ek az anyjukkal maradtak? Illetve ha született is közös gyereketek akkor sem volt olyan érzésetek ,hogy ti kevesek vagytok számára és az első gyermek hiánya illetve ,hogy ő nem vele él "beárnyékolja" a mindennapjait a párotoknak? Vagy akár még csak közös gyerek nélkül sem fordult meg soha a fejetekben ,hogy nem tudjátok igazán boldoggá tenni a párotokat mert neki ez egy fájdalom az életében ,hogy a gyerekétől külön él?


Illetve férfiak, ti hogy látjátok? Tudtok boldog, teljes életet élni így is és alkalmazkodni ehhez a helyzethez?



2022. okt. 21. 13:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Gyerektelen férfi vagyok, sosem kezdenék gyerekes nővel, sajátot sem akarok nem hogy más kölykét elviselni.
2022. okt. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1-es köszi, de első körben nők véleménye és elvált férfiak véleménye érdekelne most erről a helyzetről akik benne vannak/voltak. :D Az egy másik téma most ha valaki elvált nővel nem akar kezdeni, hiszen a gyerek 10/9 esetben vele marad és ott nincsen az anyának hiányérzete ,hogy a gyerekétől külön van mivel ő neveli.
2022. okt. 21. 13:59
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk nem okoz problémát (fél éve vagyunk együtt, páromnak van, nekem nincs és nem is szeretnék saját gyereket). Bár egyik része sajnálja, hogy nem lesz rendes családja, másrészről a kapcsolatunk minősége nagyban kárpótolja ezt a veszteséget az életében, egyszer sem éreztette, hogy ez probléma lenne. Érzem és tudom, sokkal jobban boldoggá teszem most, mint a korábbi kapcsolatában, ahol élhetett családként is, pedig nem ő hagyta ott a gyereket.
2022. okt. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3-as, köszönöm! Jó ezt hallani. Biztos vagyok benne ,hogyha te is szeretnél saját gyereket akkor ezek szerint a párod úgy érezné ,hogy rendes családja van amibe beletartozik az előző gyermeke is. Tehát boldog lenne így is a válás ellenére, főleg az általad leírtak alapján. :)

Én is úgy gondolom ,hogy bár persze egy gyerek nagyon fontos és a szülő szeretne vele élni, a mindennapjai részese lenni, de ha a gyereke anyja/párja nem teszi már boldoggá akkor megint csak ott tartunk ,hogy bár a gyerekével él ami szuper de ugyanakkor nem boldog nem kap szeretet egy nőtől, nincs társa, szerelme stb.

2022. okt. 21. 14:16
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Két éve voltak külön, amikor megismerkedtünk, 4 éves volt a fia. Volt még benne egy adag nőgyűlölet, őt az ex csalta meg, plusz fájdalom volt, hogy egy akkor 17 éves srác volt a szerető, ráadásul szakítás után jó messzire elment a gyerekkel, ezzel a kapcsolattartást is nagyon megnehezítette. Én meg bántalmazó kapcsolatot próbáltam akkor még kiheverni, szóval velem sem volt minden oké, így egy kicsit máshogy indult a kapcsolatunk, mint általában.

Aztán valahogy alakultak a dolgok, együtt könnyebb lett minden, és rendbe tudtuk hozni az életünket. Hiányérzete nincs, amit lehet, azt megteszi a gyerekért, és én is segítem benne, ahol tudom. Szerintem sikerült új, boldog életet kialakítani, van lett közös is. Azóta az anya is megkomolyodott, neki is lett normális családja, azért ez is megnyugtató.

2022. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyénfüggő, hogy ki hogyan viseli ezt a helyzetet. Aki nagyon családcentrikus, annál megmaradhat a hiányérzet, hiszen egyik gyerek nem pótolja a másikat. Mint ahogy egyik nő sem a másikat.
2022. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2022. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7-es Ezzel mire célzol most pontosan? Úgy látom ez eltér az én kérdésemtől. :)
2022. okt. 21. 15:39
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjemet akkor ismertem meg amikor a lánya 6 éves volt. 2,5 éve váltak el akkor az ex feleségétől.


Soha nem voltam se féltékeny, nem éreztem magamat kevesebbnek, tudtam hogy majd lesz közös gyermek, van is, már 7 éves.


Nekem is volt exem akit amikor együtt voltunk, úgy szerettem h azt hittem sosem lesz vége és aztán mégis vége lett az érzelemnek is, már akkor lezártam amikor találkoztunk a férjemmel.


Miért ne hinném el, hogy akit egykor szeretett, azzal nem működött és elváltak.


A lányával megkedveltük egymást. Ex feleseggel is normális a kapcsolatom.


Aki olyanokat érez, amiket te írsz annak problémái vannak az önértékelésével vagy a férj ad rá okot

2022. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

5 eves volt a kisfiu amikor mi osszejottunk. Hianyzott neki, nem tudta helyen kezelni a dolgokat, sok konfliktusunk volt ebbol. Azota megnyugodott, kozos meg nincs, egy mulva tervezzuk. Nem erzem, hogy keves lennek szamara, hiszen akkor nem lennenk egyutt.

A valas azzal jar, hogy a gyereket nem fogja mindennap latni a ferj, szamitson erre mindenki aki valik. Ez benne van a pakliban.

A parom jo apa, nem csak a gyerektartast fizeti, ezen felul is segit a gyerek anyjanak. Es termeszetesen nem csak havi 1x van nalunk a gyerek.

2022. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!