Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos neked a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos neked a párod zenei ízlése?

Figyelt kérdés

Ha például ilyen zenét hallgat, az téged zavarna?


[link]


2022. okt. 27. 21:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Fontos, mert az igénytelen szar zenére úgyis be fogok szólni, abból meg a feszkó van.
2022. okt. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nekem az a fontos, hogy legyenek átfedések, tudjunk együtt zenét hallgatni meg néha koncertre menni. De az nem kell, hogy pontosan ugyanazt tartsuk jónak.

Egyedül azt nem tudnám jó szemmel nézni, ha a párom ilyen nőverős, nemi erőszakról, stb. szóló zenéket hallgatni, nekem az az alja.

2022. okt. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%
Annyiban fontos, hogy az ember lelkivilágát tükrözi. Sok olyan zene van, amit nem tudnék otthon elviselni. Pl. ha folyton káromkodnak benne vagy pont folyton áriáznak, na meg ha mulatós :D De nem fontos, hogy pont ugyanazokat a zenekarokat vagy stílust szeressük.
2022. okt. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy szint alá ne menjen. Amit linkeltél, az bőven alatta van ennek a bizonyos szintnek. Ezt leszámítva nem fontos, de persze ha egyezik az ízlésünk, az pozitívum.
2022. okt. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem árt ha valamit külön hallgatunk, ugyanis én ki nem állhatom a magyar zenéket


de szerintem meg lehet egyezni ilyen téren

2022. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
7: azért gondolod igy, s ez látszik a válaszodból, h teged a másik lelke egyáltalán nem érdekel. Ezenfelül felszínes vagy és materialista. De semmi baj, a kapcsolatok többsége ma már ilyen. Élvezzétek akkor. 2 teljesen ellentétes lelkivilágú ember is képss d.gni végülis.
2022. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16 De jó, hogy te ennyiből leszűrted, hogy felszínes vagyok és materialista, akit a másik lelke egyáltalán nem érdekel. Nem vagy egy egészen picit elhamarkodott?

Aki meg a zenék alapján akarja megállapítani, kinek milyen a lelke: ahány ember, annyiféle oka lehet, valaki épp miért pont azt hallgatja, amit.

2022. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
ha valakit kis grofot hallgat meg a társait az nyilván depressziós ! :D
2022. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
39%

A zene közel van a lélekhez. Ezek a linkek nem zenék. (Nem indítottam el őket. A két hulladék, és a csapat degenerált a képeken elég hogy tudjam.)

Ha ilyet hallgat, akkor csak nyugodtan. Menjen és hallgassa, csak ne az életem részeként. Nekem nem kell méreg.

2022. okt. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
17: igen, képzeld, egy zene alapján tökéletesen meg lehet állapítani, h ki milyen. Pl aki naponta olyan rap dalszövegeket hallgat h "megöllek" meg a "nök rbancok" meg a "stricik menők" az pl nem egy hithű keresztény ember, keresztény értékrenddel. Ha meg mégis annak mondja magát akkor tudathasadásos. Ez csak egy példa. Bonyolult dolgok ezek mi? A zene nem jelent semmit, biztos? Tudod, amit szeretsz, azzá válsz.
2022. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!