Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a lenti esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a lenti esetben?

Figyelt kérdés

Felelőtlen voltam, hibát követtem el. De nemtudom visszacsinálni, ezértkérlek ne kövezzetek, nem azért írtam ki.

A történet :

Kb. 5-6 hónapig jártam egy függő beteggel aki 5 éve "elhagyta" a kemény drogokat, de helyette füvezik, nyugtatózik meg ki tudja...Nagyjából normális az élete, céget vezet, csak az EQ-ja alacsony,persze a fű és társaitól...

Elhagytam, paranojás volt, emlékezet kiesései stb..., meg is csalt, de közben kiderült h terhes vagyok tőle. Minden kontaktot hátrahagytam, 65km van köztünk, tehát nem látjuk egymást... azt hazudtam van más hagyjon békén , nem mondtam el neki az igazat, se a kicsit. Jó anyagi körülményeim vannak, támogató családom van, s eddig a baby is rendben van a pocakomban(7h).Ajándékként tekintek rá, nagyon szeretem, mindent megteszek érte.

De fél év után megkeresett az apuka h hogy vagyok, meg fussunk össze beszélgetni. Kérdezte dolgozom e, azt hazudtam igen. Mintha érezné h terhes vagyok tőle, én kiborultam tőle. Egyik felem azt mondja ne mondjam meg neki h apuka lesz a "drog" miatt, másik felem azt mondja joga van tzdni csak akkor nemtudom kirekezteni az életünkből.

Mit tennétek?



2022. okt. 28. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem mondanám meg. Letiltanám mindenhol és esélyt se adnék, hogy megtaláljon. Ha megtudná, hogy terhes vagyok, következetesen azt hazudnám, hogy nem lehet tőle. Ha akar, indít apasági pert, de kétlem, hogy annyira érdekelné.
2022. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Részvétem, elb@szott egy élet. Eleve ùgy megtartani egy gyereket, hogy az apa nem is tud ròla. Nyugtatòs, füvesként meg céget vezet...aha persze.
2022. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Basszus nem tudom. Nagyon nehéz helyzetben vagy.

Hmm, asszem legelőször találkoznék vele DE nem egyedül családtag vagy barát legyen ott veled. Elujsagolnam a hírt, mert joga van tudni és valljuk be ha nem mondod el neki csak stresszelnel hogy mi legyen.

Aztán kijelentenem, hogy ha nem szokik le a drogrol (nem érdekes hogy kemény vagy lightos akkor is drog) akkor nincs keresnivalója az eletetekben.

Ha nem változik meg, nem megy elvonora akkor megszakitanek vele minden kapcsolatot (maximum fizesse a gyerektartast)!

2022. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, nehéz döntés...
2022. okt. 28. 20:24
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Én eltitkolnám. De ez én vagyok.

Drogozik, fűvezik, nyugtatózik.

Ha el is mondod, akkor előre lefektetném hogy csak felügyelt kapcsolattartása lehet a későbbiekben is. Nem merném nyugodt szívvel odaengedni a gyereket.

2022. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%
Doktor nő vagy valamilyen terapeuta vagy tuti.. szép!
2022. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Annyira hihető :D
2022. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Nincs épeszű no, aki ilyen embernek gyereket szül, pláne védekezés nélkül szexel vele. Ha drogos, ki tudja, van e valamilyen betegsége, amit pl tutol szedett össze, te meg gumi nélkül szexelsz vele…
2022. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Uccso pedig vannak olyan nők...
2022. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hat ez igen szomorú ebben az esetben…
2022. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!