Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor egy férfi veszekszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy férfi veszekszik a párjával, annak mi lehet valójában a háttere?

Figyelt kérdés

Ismétlődő valahogy.

Volt barátommal(4 éves kapcsolat), és a barátommal is van ilyen, hogy amíg én otthonosan mozgok pl épp főzök takarítok jókedvvel, vagy a gépen dolgozok (nagyon ritkán esik meg a HO), és kis önállóan csinálom a kis dolgaim, elkezdenek belém állni akármilyen indokkal, ahelyett hogy neteznének, vagy tv, vagy beszállnának a teendőkbe főznénk együtt mint két szerelmes "gerle", de nem, hanem elkezdenek kritizálni, utálkozni.

(Vagy felhoznak vmit vádolni féltékenykedni, vagy akármilyen másik sztorit, és idegesek, rosszindulatúak, provokatívak, mintha utálnának, és addig mantrázzák,(bármit felelek, nem jó,)míg ideges leszek én is, veszekszünk.

Amikor úgy a semmiből jön ez a gonoszságuk, rosszindulatuk.

Vagy pl olyan helyzetekben, mint pl sorbanállás. Ahol csak állni kéne meg lesni.

Ilyenkor már nem szeretnek, és zavarja őket amikor én elvagyok mekkettük naivan boldogan szerelmesen? Az olyan taszító?

Vagy mi lehet az oka?



2022. nov. 14. 14:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ők elvannak magukban?
2022. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
A volt barátomnak előszor megleove mondtam is mikor jött a konyhába és belémállt, hogy de "jó" hogy kijöttél a szobából..
2022. nov. 14. 14:52
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tudja magát lefoglalni, míg főzöl vagy mi baja?

Férjem besegít ilyenkor, ha hulla fáradt, akkor meg odaül legalább és beszélgetünk vagy nyomkodja a telefont és relaxál, én meg csinálom a dolgomat, zenére:)

Belém nem szoktak belém állni, ha teszek-veszek.

2022. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

#12

Amikor nem vagyok velük, elvannak. Vannak barátok, anyuka, vagy tanulás, játék, amikor én főzök akkor ott van nekik a net tv vagy együtt is főzhetnénk beszélgethetnénk, de nem

2022. nov. 14. 14:53
 15/24 A kérdező kommentje:
De ezt sem érteném amúgy. Hogy unalomból állni bele a másikba? Nincs semmi romantikus összetartozós érzésük, vagy vmi pozitív, csak a negatív?
2022. nov. 14. 14:54
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem unalomból, inkább a saját hiányosságai miatt. Lehet, mert "sérti", hogy nélküle is elvagy, nem akarsz eret vágni, ha nem mászik utánad. Vagy mert neki nem megy, és akkor neked se menjen.
2022. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Vagy mint egy szeparációs szorongással küszködő kétéves: anyu nem velem foglalkozik, szóval hisztizni kezdek.
2022. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Akkorhát rámentünk a szeparációjára.

Én már utálom benne azt, hogy utál, beszólogat, nem akarok vele lenni.

Fájdalmas amikor vkit csókolnék ölelnék szeretek, hogy pont abbol a valakiből árad a mocsok, a szenny, és a gyűlöletbeszéd.

2022. nov. 14. 15:49
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz vele lenni és idegesít, akkor minek...?

Amúgy kérdezted, miért buzerál?

2022. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Velem akart lenni. Én meg hatarozottan közöltem, én nem, mert főzök és nyugodtan akarok főzni.

Valamint tegnap egész nap együtt voltunk és utolag jöttem rá hogy igaz, hogy haverok bulik ezeregy sztori volt, es akkor eltörpült a "pörgésben" ugyan, de én kb egesz nap kaptam vag, 1001 oltast, amit en helyből kezeltem hunorral, asszertivan, kedvesen megoldva.

És másnap(ma)állt nekem össze a kép hogy én tegnap egesz nap szeretettel vagy nyalva kedvesen beszéltem vele, ő meg soha nem hagyott ki beszólásokat, áskálódást.

Így ma erről is beszéltem vele, (mivel megint beszólt)hogy most esik le, hogy volt neked tegnap neked hozzám egy jó szavad is? Neked rémlik vmi? Mert hogy ezeregy beszólás az volt rendesen.

És még neki esett ez rosszul hogy ilyeneket mondok! Még ő vette provokatívan holott én vagyok megbántva.

Es mindez egy váróteremben forrt ki, ahol légből belémállt, ha nem hívnak be egy kanál vízben ölnénk meg egymást lassan olyan helyeken, ahol más emberek csak csendben ülnek. Vagy normálisan sorakoznak. Nekünk ez nem megy sehol.

Aztán hazamenekültem főzni, megint megsértődött hogy nelkule akarok.(itt ismét ez hogy Ő sértődik meg, mikor én vagyok oltogatva!)


Aztán próbátunk telon normalisan kommunikálni, elmondtam neki hogy szerintem te nem is szeretsz. Aki szeret, az nem ilyen, nem szól be, nem utálkozik, nem oltogatja a másikat.


A felszín az az, hogy féltékenységből szól be. De ha vkit utálok irritál, nem maga a felszini indok a valodi indok. Nem a féltékenység a valodi indok, ez csak eszköz ahhoz hogy kiélhessen rajtam valamiféle utálatot.

Ami honnan miből miért?


Megint ugy nézett ki az egész mint a konyhai jelenet.

Ülünk csendben a váróban, és csak ugy beleköt a cipőmbe hogy hol jártam, tegnap még nem volt rajta folt. És ezen hergelte magát. Én meg azon, hogy már megint kezdi a gyűlölködést miert nem lehet nyugidtan ülni vag, pozitívnak lenni. Miért az utálat?

Ekkor ömlött ki belőlem a tegnap, hogy tegnap is folyamat csak bántott.


Szerethetem én akárhogy, mégis ezt kapom. Nem érdemlem meg.

2022. nov. 14. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!