Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor egy férfi veszekszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy férfi veszekszik a párjával, annak mi lehet valójában a háttere?

Figyelt kérdés

Ismétlődő valahogy.

Volt barátommal(4 éves kapcsolat), és a barátommal is van ilyen, hogy amíg én otthonosan mozgok pl épp főzök takarítok jókedvvel, vagy a gépen dolgozok (nagyon ritkán esik meg a HO), és kis önállóan csinálom a kis dolgaim, elkezdenek belém állni akármilyen indokkal, ahelyett hogy neteznének, vagy tv, vagy beszállnának a teendőkbe főznénk együtt mint két szerelmes "gerle", de nem, hanem elkezdenek kritizálni, utálkozni.

(Vagy felhoznak vmit vádolni féltékenykedni, vagy akármilyen másik sztorit, és idegesek, rosszindulatúak, provokatívak, mintha utálnának, és addig mantrázzák,(bármit felelek, nem jó,)míg ideges leszek én is, veszekszünk.

Amikor úgy a semmiből jön ez a gonoszságuk, rosszindulatuk.

Vagy pl olyan helyzetekben, mint pl sorbanállás. Ahol csak állni kéne meg lesni.

Ilyenkor már nem szeretnek, és zavarja őket amikor én elvagyok mekkettük naivan boldogan szerelmesen? Az olyan taszító?

Vagy mi lehet az oka?



2022. nov. 14. 14:18
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Jav.humorral kezeltem
2022. nov. 14. 16:34
 22/24 anonim ***** válasza:
Hát igen, mondjuk ha Hunorral kezelted volna, akkor jogos lett volna hogy féltékenykedik.
2022. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg ne pazarold el az idődet feleslegesen.


Ha nem érzed jól magad akkor fejezd be azt a kapcsolatot és kezd újra.


Semmi sem kötelező! Semmi!


Ha az ember nem akarja nincs kedve hozzá, nem kötelező megbeszélni, várni türelemmel, esélyeket adni , kompromisszumot kötni, nem kötelező pityeregni.


Semmire sem kötelező várnod és semmit sem kötelező elviselni, azért meg pláne nem mert valaki azt mondja...


Ha valamit nem akarsz akkor ne csináld.

2022. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Ez így is van.

Csak megfejteni szerettem volna, ha majdan belémáll a következő is.


Ezt a légből gyűlölködést.

Hogy ez honnan miért.

2022. nov. 14. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!