Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz ha bekattanok? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ha bekattanok? Nem lehet gyerekem és félek hogy egyszer megkkatanok, már tini korom óta babát szeretnék, szerencsére a páromnak van gyereke, és azt mondta nem fog elhagyni mert nem lesz közös,

Figyelt kérdés

Mióta megtudtam hogy nem lehet gyerekem nem vagyok önmagam, és mi lesz ha megkkatanok, félek hogy nagyok depressziós leszek, vagy megutalom a párom gyerekét

Pszichologushoz fogok menni, de ha ő se tud segíteni, magamban hogy kezeljem?



2022. nov. 16. 21:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Endometriózusom van, próbálkoztunk a babával de nem jött össze, eddig nem kedveltem a párom volt feleségét de most hogy nem lehet babánk, hálás vagyok hogy gyereket szült a páromnak és emiatt nem fog elhagyni:)
2022. nov. 17. 06:01
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az endometriózis műtéttel kezelhető, nem egyszerű, de nem jelent feltétlenül meddőséget.
2022. nov. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok: nekem is endrometriozis derült ki. Mi még nem próbálkoztunk korábban, csak most kezdtük, specialitahoz is ezután fogok csak menni. Az Endo önmagában még nem jelent meddőséget tudtommal.


Van műtéti lehetőség, ezt még érdemes lehet meggondolnod. Nem tudom eddig mivel próbálkoztatok, de műtét után lombikkal szoktak még ilyen esetekben, amennyire hallottam. Illetve nem tudom mennyi idős vagy, de a petesejtjeid lefagyasztása is jó ötlet lehet, amíg még aktívak és lehet (mondjuk pl 35 éves korig. Jennifer Aniston is nemrég nyilatkozta, hogy bár mondta volna neki valaki ezt anno.. én is olvastam más helyen ezt a javaslatot)


Mivel 2 doki is mondta, hogy ki lehet e miatt futni az időből, továbbá másik doki is jelezte ezt, én is utána fogok járni, ha 1-2 éven belül nem sikerül.

2022. nov. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%
Emiatt nem hagy el? Ez is egy csodalatos kapcsolat lehet, inkabb tenyleg ne legyen gyereketek
2022. nov. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm lányának is azt mondták, hogy nem lehet gyereke. Három van neki...
2022. nov. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Az nem ferfi aki ezert elhagyna mert nem szulhetsz.
2022. nov. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!