Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől kopik ki a szex két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől kopik ki a szex két ember között?

Figyelt kérdés

A párommal 4,5 éve vagyunk együtt. Az első 2 évben szinten minden nap szeretkeztünk. Majd összeköltöztünk, de akkor is minimum 3x volt egy héten.

Most viszont ott tartunk, hogy két hónap után volt egy alkalom majd megint több, mint 2 hete semmi. Minden nap ölelget, puszilgat, bújik hozzám, csinálunk közös programokat, főzünk együtt, tehát minden más tökéletes köztünk, de egy rendes csókot nem kaptam már hetek óta.

Mikor felhoztam neki, hogy úgy érzem már nem tart vonzónak, kijelentette, hogy fejezzem be, mert ő csak stresszes és kimerült (tényleg rengeteget dolgozik, 2 munkahelye van, mellette tanul a vizsgáira). Viszont engem egyre inkább frusztrál a helyzet. Bulizni nem jár, a haverjaival alig találkozik, tényleg csak dolgozni megy, suliba és haza.

Már nem tudom hogy hozzam fel, de el vagyok keseredve, hisz nincs se gyerek sem pedig más tényező, ami megváltoztatta volna az életünket (kivéve, hogy mindketten elkezdtünk rengeteget dolgozni).

Mindketten 27 évesek vagyunk, szóval elég korainak érzem ezt.



2022. nov. 19. 22:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
2%
Csajoknak elég az összeköltözés, simogatás, közös tv nézés. Teljesen jól elvannak szex nélkül sajnos. Kár volt összeköltözni.
2022. nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%

1


Menj aludni, latom nem megy a kerdes megertese sem.

2022. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%

2 senki nem írta h a kérdezi a férfi!

A "többet dolgozunk", pláne 2 munkahelyen épp elég..

2022. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
5%

Még csak 27 évesek vagytok. Sok a munka +suli. Rimánkodj, hogy ne rosszabb, jobb legyen! Amúgy nem is értem miért sírsz.

Flusztrált vagy? Hagyd el! Vegyél műf...t. Akármit. Ne itt sírj bakker! Cikis vagy

2022. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért kell bántani... Teljesen érthető hogy így érez.

Kedves kérdező fontos megértened hogy ezt nem véletlenül teszi a srác... Próbálj erről vele higgadtan beszélgetni. Találj egy olyan pillanatot amikor neki is jó és épp nyugis.

Nálam is ez van, főállás, saját cég, nehéz megtalálni az egyensúlyt. Segíts neki inkább ebben.

2022. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
34%

Megvolt a másik minden pózban, minden helyzetben, minden lyukba - mégis mi újdonság jöhet még? Huszonévesen négy és fél év bőven elég erre.

Utána meg fel kell nőni. Jön a házasság, ahol jó esetben heti 1 dugás lesz, az is csak azért, mert bár sem apának, sem anyának nincs kedve és energiája hozzá, azért csak kéne a gyerek, mer' arra jár a píz. De a házasság vagy hosszú élettársi kapcsolat egyébként is egy gazdasági jellegű együttműködés, erre 30 fölött illik rájönni. Addigra a szerelemnek el kell múlnia vagy át kell helyezni a szeretőre.

2022. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
9%
Tényleg érthető? És miért? Mert ír ahelyett, hogy tevékenykedne? Ez igen! Így kell. Igaz.
2022. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%
Lehet fiatal még, sőt írja is. Nem vagyunk egyformák és nem mindenkinek esik le...
2022. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
24%

Ahha. Értem. Attól még ciki.

Kedves kisasszony! Vedd figyelembe , hogy a partnered állatként csinalja amit csinál. Már többször láttam az írásod. Nem èrted meg a partnered. Lehet nem kellene együtt lennetek. Ha meg kell és csinalni akarod akkor légyszíves rendesen csináld úgy ahogy egy asszonyhoz illik. Rendi?

2022. nov. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%

#9 a stílussal nem, de a lényegével egyetértek annak amit írsz.

Kedves kérdező el kell dönteni mellette maradsz e, vagy sem. Ha igen, beszéljétek meg, támogasd, örülj neki hogy ennyit tesz érted és értékeld.

Elmondanám, hogy az értékelés hiánya okozhatja a kopást a szexuális együttlétek számában. Hogy miért? Mert úgy érzi megtesz mindent, te pedig inkább csak még piszkáld mellé.

2022. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!