Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől kopik ki a szex két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől kopik ki a szex két ember között?

Figyelt kérdés

A párommal 4,5 éve vagyunk együtt. Az első 2 évben szinten minden nap szeretkeztünk. Majd összeköltöztünk, de akkor is minimum 3x volt egy héten.

Most viszont ott tartunk, hogy két hónap után volt egy alkalom majd megint több, mint 2 hete semmi. Minden nap ölelget, puszilgat, bújik hozzám, csinálunk közös programokat, főzünk együtt, tehát minden más tökéletes köztünk, de egy rendes csókot nem kaptam már hetek óta.

Mikor felhoztam neki, hogy úgy érzem már nem tart vonzónak, kijelentette, hogy fejezzem be, mert ő csak stresszes és kimerült (tényleg rengeteget dolgozik, 2 munkahelye van, mellette tanul a vizsgáira). Viszont engem egyre inkább frusztrál a helyzet. Bulizni nem jár, a haverjaival alig találkozik, tényleg csak dolgozni megy, suliba és haza.

Már nem tudom hogy hozzam fel, de el vagyok keseredve, hisz nincs se gyerek sem pedig más tényező, ami megváltoztatta volna az életünket (kivéve, hogy mindketten elkezdtünk rengeteget dolgozni).

Mindketten 27 évesek vagyunk, szóval elég korainak érzem ezt.



2022. nov. 19. 22:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ott a pont a 10-esnél. Köszönöm. Bravo! 🫢
2022. nov. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Kedves #9!

Az én írásomat nehezen láthattad korábban, mert a regisztrációnál friss.

Gondolom, más is ilyen cipőben jár.


A proli, lekezelő, semmitmondó válaszoktól eltekintve, köszönöm a normális hozzászólásokat!

2022. nov. 20. 07:17
 13/28 A kérdező kommentje:

Illetve azt hozzátenném, hogy mi inkább vagyunk az a pár, akik a mai napig dicsérik egymást, mintsem beszóljunk, vagy bántsuk a másikat. Fogalmam sincs, hogy hogyan jött ez le a kérdésemből.

Egyszer hoztam fel a témát, elmondtam hogy mit érzek efelől. Ennyi választ kaptam. Több szó nem esett róla.

2022. nov. 20. 07:19
 14/28 anonim ***** válasza:
12%

Persze, persze. Még is ide teszel fel egy olyan kérdést ami említésre méltó sem lenne ha valóban a saját kapcsolatodban élnél. Erről csak ennyit.

Senkit ne prolizz le azért mert te még csak egy csibe vagy aki élni tanul. A sorok közt olvasásod sem az igazi még hisz értelmezni eddig úgy tünik nem ment. ;) Nem lenne gondod ha ezt is felfognád. Ja ajnározást kivánsz a pasidtól akkor szólj neki!

2022. nov. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
A mi helyzetünkben a túlhajszoltság volt az oka. Dolgoztam, foglalkoztam a gyereleinkkel, vittem a háztartást egyedül. Estére örültem, hogy becsúsztam az ágyba és alhattam. Az exférjem letudtam a napi 8 órás melót, otthon nem csinált semmit, hiába kértem tőle / veszekedtem vele miatta. Nálunk emiatt ritkult meg nagyon a szex, mert az exférjem tele volt energiával, ő nagyon szexelt volna, minden nap akár. Én meg estére, mint akin átment az úthenger. Nem lehet, hogy nálatok is aránytalan a munkamegosztás, vagy a párod esetleg jobban elfárad alapból is?
2022. nov. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
62%
15-ös hát írja ez a leányzó, hogy két munkahely + tanula srác. Nem ő. A fiú. Ergo testileg és agyilag is hulla lehet. Majd ha nem lesz ennyi dolog egyszerre akkor lesz több szex. Javaslom addig dolgozni kéne többet a hölgyikének is. Egy kis elfoglaltság lenne. Ja és nem proli válasz. Még mindig.
2022. nov. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező!

Nem, ez nagyon nincs rendben, jól érzed! Nem tudom, hogy arra hogy reagál, amikor hozzábújsz, vagy kezdeményezel.

Én azt mondanám, hogy értem a fáradtságát, kimerültségét, de ez így nekem nem jó! Ez nekem kevés! Gondolkodott-e valamilyen megoldáson, vagy ezt várja tőled, hogy lemondjál 27 évesen a szexről? Én jelezném, hogy sajnos így nem vagyok mellette boldog, és természetesen megértem, hogy neki ennyi az igénye, de innentől két út van, amiből választhat. Vagy külön mentek és akkor mindketten megtaláljátok a hozzátok való partnert, vagy szeretőt keresel nyitott kapcsolat formájában.

2022. nov. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Köszönöm szépen a válaszod.


A többi válaszra csak annyit reagálnék, én is dolgozom, ami 7/5 nap napi 10 órát vesz igénybe. Ezen kívül az egész háztartást és házi munkákat egyedül viszem, főzni kizárólag én főzöm, ami megint csak nem panasz, hiszen próbálom levenni róla ezt a terhet is, hogy ennyivel kevesebb legyen. Ennél ésszerűbb munkamegosztást jelenleg sajnos nem tudunk kivitelezni.

2022. nov. 20. 09:09
 19/28 A kérdező kommentje:
És köszönöm a #15 válaszát is!
2022. nov. 20. 09:13
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha neked így szex nélkül nem jó a kapcsolat akkor engedd el.

Én értem, hogy jól esne, de akkor minek vagy vele? ^^

2022. nov. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!